Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

materace

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~fcuk~

~fcuk~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2010 - 07:16:55

Jak w temacie. Szukam sklepu z duzym wyborem materacy. Jusk odpada...

#2 ~tytus~

~tytus~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2010 - 14:30:33

Jak w temacie. Szukam sklepu z duzym wyborem materacy. Jusk odpada...

BRW- hilding to naprawdę dobre materace.

#3 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2010 - 18:51:18

BRW- hilding to naprawdę dobre materace.

potwierdzam hilding super materace

#4 ~v~

~v~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2011 - 15:48:28

kupowaliśmy w Vox meble. Służą nam 4 lata i wszystko jest ok. (intensywnie użytkowane :) )

#5 ~alex~

~alex~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2011 - 12:01:04

ja kupowalem materac hildinga w meblach sosnowych na szczecińskiej (obok starego vobisu), obsluga sprawna, ceny ok,
termin realizacji w porzadku, ale to bylo 4 lata temu nie wiem jak teraz

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2014 - 20:08:47

ja ci polece fajny sklep ale internetowy lozka-materace.pl mają przede wszystkim duży wybór a jakosć rewelacja:) ja jestem bardzo zadowolona ale musisz sprawdzić sama:) z przesyłką też nie było problemów :)

nie polecam, wybrakowany towar

#7 Katarzyna G8

Katarzyna G8

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 18 sierpień 2014 - 15:03:30

jak kupiłam  łóżka dla dzieci to też szukałam odpowiednich materaców, znalazłam bez porblemu w internecie, tylko, że już nie pamietam na jakiej konkretnie stronie

#8 materacenazdrowie

materacenazdrowie

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 23 marzec 2015 - 14:53:33

Jeżeli szukasz dobrych materacy to zapraszam do nas. Posiadamy szeroki wybór i produkty w dobrej cenie !

http://materacenazdrowie.pl/

#9 lyonimur05

lyonimur05

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 24 kwiecień 2015 - 08:54:43

Największy wybór jest raczej w internecie. Szukaj na stronach producentów. Będzie najprościej.

#10 ~sdw~

~sdw~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 09:45:31

Jeżeli chodzi o polskie materace, to mogę polecić producenta o nazwie Alvare (alvare.pl) - według mnie robi dobre materace, no przynajmniej materac piankowy tej firmy służy mi wytrwale od dwóch lat. A jestem sporym chłopem, więc tym bardziej szacun.

#11 ~Antonio~

~Antonio~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2016 - 15:48:10

My mamy materac marki Hilding, kupiliśmy go kilka miesięcy temu i się nam bardzo sprawdza. Po wakacjach mamy zamiar kupić materac dla nastolatka bo pogadalismy z Panią ekspendientką i dużo nim poczytaliśmy, więc jesteśmy zdecydowani. myślimy jeszcze o zakupie poduszek, czy ktoś z was ich używał?

#12 ~Arek~

~Arek~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2017 - 00:10:48

podepnę się do tematu i zapytam, czy nie wiecie gdzie mozna dostać materace bedding, poczytałem ostatnio trochę o nich i chciałbym zobaczyć na żywo jak wyglądają? 

#13 ~Daria~

~Daria~
  • Goście

Napisano 29 maj 2017 - 21:40:31

Antonio dawno pisałeś ale Twoja opinia na temat Hildinga nie traci na wartości, ponieważ ja mogę tylko potwierdzić, że ta firma ma bardzo dobre materace. Co do materaca dla nastolatka to polecam model kołysanka, który ma pozytywną opinie Instytutu Matki i Dziecka :)

#14 alinese

alinese

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 03 czerwiec 2017 - 12:09:44

my zamawialiśmy materac do swojej sypialni jak i dla maluszka w tym sklepie Fiki Miki http://materacyk.pl/

bezpieczne, zdrowe materace a o to w tym chodzi najbardziiej

#15 ~Dominika~

~Dominika~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2017 - 20:16:35

My mamy z mężem materac piankowy. Moje dziecko śpi również w piankowym materacu aerosleep, oprócz materaca ma też ochraniacz i bawełniane prześcieradło. Polecam stosowanie u dzieci ochraniacza bo zapewniają dodatkową ochronę przed alergenami zawartymi wewnątrz materaca.

#16 krans

krans

Nowy

• Pip
  • 14 postów

Napisano 20 styczeń 2020 - 14:21:06

Ja z piankowego średnio jestem zadowolony, dlatego chce od https://senactive.pl/ kupić materac hybrydowy, to jest połączenie pianki i sprężyn takich bardzo wytrzymałych. Na stronie producenta wyczytałem, że mają 15 lat gwarancji więc na długo taki materac starczy. Lepiej kupić jeden i porządny, aniżeli co kilka lat wymieniać

#17 Rikom

Rikom

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 19 luty 2020 - 11:42:11

Jeżeli chodzi o materace, to ja ostatnio zainwestowałem w wygodny materac na wymiar https://sweetsen.pl/90x180-cm-c37 . Dzięki możliwości dopasowania go pod moją wagę, otrzymałem produkt o odpowiedniej dla mnie twardości. Jest ona bardzo ważna i kształtuje poziom komfortu jakim odznacza się materac. Szczerze polecam każdemu taki dodatek do sypialni. Ja odkąd śpię na moim nowym materacu, jakość snu znacznie się poprawiła.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych