Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Marynarz- nie tak dobry zawód jak dawniej :: zobacz komentowany artykuł

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~~marynarz~~

~~marynarz~~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2010 - 20:27:39

Zając to flejtuch śmierdzi od niego niemytym brudem na kilka metrów. Nie dorasta do pięt Nataszy. Ma ciągle włączonego negatywa do wszystkich spraw ktore dzieją się w Ustce. Niech dziadek idzie na mentalną emeryturę i się więcej nie odzywa.

#2 ~~Marynarz~~

~~Marynarz~~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2010 - 21:30:35

To ja wam powiem dlaczego żaden marynarz nie chce pracować u polskiego armatora. Kończąc Akademie Morską w Szczecinie tak jak to było w moim przypadku polski armator chce zapłacić 3oficerowi na pokładzie 1500 do 2000 zł a zagraniczny od 2400$ w górę a nieraz nawet taka suma podawana jest w Euro. Także macie odpowiedz gdzie lepiej pływać. A rozłąka, no cóż każdy kto zaczyna przygodę z morzem powinien brać prędzej to pod uwagę. A ten pan z Ustki co się wypowiada to chyba jakiś niespełniony marynarz.

#3 ~~emo~~

~~emo~~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2010 - 03:03:55

buahahahha ..kociarstwo z marynarki ..kici kici...gnoje pzdro.

#4 ~3 OFF~

~3 OFF~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2010 - 08:01:29

buahahahha ..kociarstwo z marynarki ..kici kici...gnoje pzdro.

chyba coś Ci się poj......ło kolego, Ci panowie na zdjęciu to nie MW tylko studenci Akademii Morskiej.

#5 ~peszi~

~peszi~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2010 - 19:44:38

Bezsensu tekst, ci co trochę się orientują wiedza doskonale jakie są zarobki. Chociazby po Wydziale Nawigacyjnym na wspomnianej Akademii morskiej w Szczecinie. Absolwenci od razu mają dobrze płatną pracę, przynajmniej ja nie słyszałem o przypadku gdzie ktoś słabo by zarabiał

#6 sailor

sailor

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 wrzesień 2017 - 22:30:21

zarobki są jakie są, ale co gorsze ze znalezieniem pracy jest coraz gorzej, aktualnie to się praktycznie ogranicza do czekania i aplikowania na oferty wystawiane na portalach internetowych jak portal morski, polcrewing.pl itp. Chętnych jest niestety mnóstwo, a pracy coraz mniej.

#7 Narożny

Narożny

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 12 październik 2017 - 08:56:21

Ja tam całkiem dobrze zarabiam jako marynarz, nie narzekam - 5 lat stażu i 3 tys. na rękę. Dla mnie ok

#8 Tlen

Tlen

Swojak

• PipPipPipPip
  • 273 postów

Napisano 19 luty 2018 - 13:09:22

Dowodem na popularność zawodu marynarza jest zainteresowanie kierunkami studiów, które przygotowują do pełnienia funkcji oficerskich i kierowniczych na statkach.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych