Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Mary Kay - konsultantka

konsultantka jak zostać konsultantką konsultantka w mary kay mary kay opinie mary kay kosmetyki mary kay

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Balenia~

~Balenia~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 13:41:11

Słuchajcie, czy któraś z Was jest może konsultantką w Mary Kay i może coś na ten temat powiedzieć? Jak to wygląda od strony konsultantki? Od jakiegoś czasu myślę o tym, żeby się zapisać, bo wiadomo, że dodatkowa kasa do budżetu domowego zawsze się przyda, a akurat znam te kosmetyki.

#2 ~Veronica~

~Veronica~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2019 - 15:52:40

A co konkretnie chcesz wiedzieć? Moja znajoma działa jako konsultantka, ale że tak powiem dorywczo - w razie czego mogę dopytać. Nie jest to dla niej główne źródło dochodu, ale z tego co wiem, bardzo jest zadowolona z zarobków tym bardziej, że zarabia pracując z kosmetykami a to uwielbia :)

#3 ~Balenia~

~Balenia~
  • Goście

Napisano 08 maj 2019 - 18:46:23

A czy na początek trzeba ponosić jakieś koszty? jak to wygląda w sytuacji, jeśli jednak nie będzie mi odpowiadało takie zajęcie, braknie mi czasu, cokolwiek?

#4 ~bettysa~

~bettysa~
  • Goście

Napisano 08 maj 2019 - 19:52:04

Nie wiem co konkretnie cię interesuje. Za czasów jak byłam na macierzyńskim to byłam konsultantka, tak właśnie zasilałam nasz domowy budżet. Koleżanki wpadały na kawę i zawsze coś tam zamówiły, MK robi fajne kosmetyki i nie było problemów ze zbytem wśród rodzinki i znajomych. Potem jak już wróciłam na stałe do pracy to z braku czasu musiałam to zajęcie porzucić, ale wspominam bardzo miło i tez mi jakieś doświadczenie to dało potem w mojej aktualnej pracy.

#5 leo15

leo15

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 14 maj 2019 - 03:50:07

Ja zawsze czytam sobie w sieci o tym. Nie zakładam nowego tematu.

#6 ~Atore~

~Atore~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2019 - 09:55:17

Wiesz co, na początek możesz pójść na spotkanie, na którym możesz podpisać umowę. Kupujesz zestaw startowy kosmetyków, to jest Twoja inwestycja. Ale jeśli w ciągu miesiąca stwierdzisz, że to jednak nie dla Ciebie, to spokojnie możesz oddać i dostajesz 100% zwrotu, jeśli w ciągu roku, to 90%, więc tak naprawdę żadnego ryzyka, a można zarobić:)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych