Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Nostromo~

~Nostromo~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2014 - 14:53:44

Wygląda to tak jak by rozmowa była przeprowadzona na korytarzu między operacjami albo wyjściu Pana doktora ze szpitala do domu. Czy naprawdę tak trudno wykazać chociaż trochę dziennikarskiej pasji i dociekliwości? Można było rozwinąć chociaż by temat tej archeologii  a tak rozmowa nie ma kompletnie emocji, lepiej już czyta się dokumentację techniczne. Dziennikarz ma z góry ustalone pytania, nie potrafi wnieść własnej inicjatywy, odejść trochę od schematów. Równie dobrze może być to zapis wiadomości SMS albo na FB między panami. Zwracam na to uwagę, gdyż wielokrotnie razi mnie poziom dziennikarstwa przedstawiany na lokalnych serwisach informacyjnych. Rozumiem serwis utrzymuje się z reklam i nie wymagam tutaj artykułów na miarę Pulitzera jednak ktoś bierze za to pieniądze, nie wiem duże czy małe, więc mógł by się przyłożyć do swojej pracy, traktować ją rzetelnie i wykonywać jak najlepiej. Tutaj widać pośpiech, schematyczność i presję dodania nowego postu "bo dawno nic nie było".

#2 ~bella~

~bella~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2014 - 14:57:27

jaki bogaty wywiad ....

#3 ~pacjentka~

~pacjentka~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2014 - 15:44:02

Wspaniały lekarz. Kilka lat temu kiedy pracował w Slupsku wykonał zabieg, który uratował moje zdrowie.Służył pomocą, kontrole po zabiegu dokładne, a i porozmawiać można było o wszystkim :).
Szkoda,że przeniósł się do Miastka :(.

#4 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2014 - 16:12:02

To nie tylko wspaniały lekarz, ale i człowiek - skromny, rzetelny, kompetentny.

Szkoda, że Słupsk stracił tego rodzaju specjalistę, bo drugiego takiego nie ma.

Gdyby kiedykolwiek życie czy zdrowie moje było zagrożone, nie wahałabym się oddać je w ręce dr Rzeszutka.

Przy okazji pozdrawiam Pana Doktora serdecznie. :)

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rozmowy, szpital, Miastko, wywiad

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych