Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Mama i menopauza

mama menopauza

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Roxi~

~Roxi~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2016 - 13:07:50

Stosował ktoś menopauzin? Pytam tak prosto z mostu bo już nie mogę wytrzymać z moją mamą. Ciągle się o coś czepia, źle się czuje, płacze po kątach, kłótnia w domu dzień w dzień. Przechodzi menopauze ale nic nie bierze na to. Czytałam że to dobry preparat, bo wycisza te dolegliwości do tego działa na paznokcie i wpadające włosy, a mamie to lecą jak liście z drzew.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2016 - 16:00:18

Kup mamie wibrator jak ojciec nie daje rady.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2016 - 21:24:50

To gowno, działa jak vit c, to bardziej suplement niż lek. Niech mama idzie do ginekologa, przepiszą HTZ i będzie lepiej.

#4 ~nabiałkowska marta~

~nabiałkowska marta~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2016 - 11:16:06

a ja nie uważam że działa jak witamina C, ja stosowałam osobiście, może cuda nie działa, ale wplywa na samopoczucie i przede wszystkim łagodzi objawy, menopauzin nie jest lekiem jest suplementem diety,ja sie czułam dużo lepiej gdy go zażywałam, niech mama zrobi badania, jesli sie okaże że faktycznie to przekwit, to niech kupi menopauzin, lepiej sie poczuje

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2016 - 22:20:21

Mam większe przekonanie do suplementów jak do leków, a już hormony uważam za ostatecznośc...nie znam tego suplementu konkretnie ale wiem, że kobiety, które potrzebują wsparcia witaminowego w tym okresie często sięgają po tego typu specyfiki i  widzą znaczną  poprawę chocby samopoczucia.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2016 - 00:09:25

Gówno nie poprawę, efekt placebo i tyle. Nie ma większych lekomanów niż Polacy. W Europie się z nas śmieją z tego powodu. Wiele lat pracowałam w międzynarodowych firmach farmaceutycznych jako rep i uwierzcie! nigdzie tak rewelacyjnie nie sprzedają się suplementy jak u nas. Tam wiedzą że to gówno pomaga a u nas ludzie sobie wmawiają cudowne ozdrowienia przez suplementy, śmiech na sali ;)

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2016 - 00:16:58

A firmy farmaceutyczne zacierają łapki, bo zbijają fortuny w Polsce na suplementach

Suplement drodzy państwo nie leczy, nie ma prawa leczyć. Jest jedynie wspomagaczem w leczeniu , w dodatku mało skutecznym.

#8 ~Adamss~

~Adamss~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2016 - 16:29:32

Weź ją do kina. Wyciągnij ją na jakiś dobry film, albo teatr, tak żeby musiała zadbać o siebie. No i niech idzie do lekarza, tak jak każda normalna kobieta w okresie menopauzy. Pozdrawiam.

#9 ~problemy intymne~

~problemy intymne~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2016 - 17:10:16

a czy macie jakies rady na zbyt sucha pochwe, czy jest jakis dobry lek albo krem na sucha wagine? Co polecanie kochani?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: mama, menopauza

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych