Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

mam długi nie wiem co robić

długi windykacja getback

64 odpowiedzi w tym temacie

#61 mareklubecki

mareklubecki

    Nowy

  • Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 15 listopad 2019 - 15:16:52

Bzdura... kruk to jedna z najgorszych firm windykacyjnych... robią błędy a potem zwalają na dłużnika, że to jego wina, że wysłali papiery na niewłaściwy adres...

a mi się okazali bardzo pomocni#62 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2020 - 14:25:28

Wikary, który w grudniu w Wydminach pijany przyjechał do domu żałobnego, aby prowadzić ceremonię pogrzebową, został ukarany przez biskupa ełckiego m.in. wysłaniem do ośrodka specjalistycznego – poinformował rzecznik prasowy kurii w Ełku.

 

Pijany wikary w grudniu w Wydminach na Mazurach przyjechał do domu żałobnego autem. Miał prowadzić ceremonię wyprowadzenia zwłok z domu do kościoła. Żałobnicy zobaczyli jednak, że ksiądz jest kompletnie pijany, dlatego nie pozwolili mu zacząć pogrzebu i wezwali policję. Zanim patrol przyjechał na miejsce, wikariusza już nie było. Zamiast niego pogrzeb prowadził proboszcz.
 
Nietrzeźwy ksiądz otrzymał od biskupa upomnienie, został odwołany z urzędu wikariusza i wysłany do ośrodka specjalistycznego. 
 
Policja w Giżycku prowadzi postępowanie w sprawie prowadzenia przez księdza samochodu po pijanemu.

 #63 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2020 - 21:53:25

- My nie całujemy dłoni kapłana, to znaczy Tomasza, tylko całujemy dłonie Chrystusa - przekonuje ks. Tomasz Jochemczyk, który był gościem telewizji internetowej wRealu24. 

 

W ocenie duchownego, całowanie księdza w rękę to “normalne katolickie zachowanie”, które obecnie zanika. 

 

Według ks. Jochemczyka “ksiądz to drugi Chrystus i ucałowanie dłoni to oddanie czci samemu Panu Bogu, za które można uzyskać odpust”.
 

 

Dla niektórych tzw. księży wciąż mamy w Polsce Średniowiecze.

 #64 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2020 - 10:26:31

a mi się okazali bardzo pomocni

kruk pomocny, nie żartuj....#65 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano dziś, 14:49

15-letni wolontariusz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dwa dni po finale imprezy pojawił się w szkole ubrany w bluzę z czerwonym serduszkiem. To nie spodobało się katechecie, który groził zdarciem naklejki. - Owsiak to złodziej - mówił nauczyciel. Sprawą zajęła się dyrekcja szkoły.

 

Zespół Szkół Publicznych im. Jana Pawła II w Kudowie-Zdrowiu miał w tym roku 39 wolontariuszy WOŚP. Jeden z nich naraził się katechecie. Widząc serduszko orkiestry, zaczął groził 15-letniemu Mikołajowi. Mówił też uczniom, że pieniądze należy wpłacać na Caritas, bo "Owsiak to złodziej".

 

Zbulwersowani rodzice ucznia zgłosili sprawę dyrekcji. – Katecheta nadużył swoich kompetencji, poruszając temat nieuwzględniony w treściach programowych przedmiotu. Jego stanowisko nie jest ani oficjalnym stanowiskiem Kościoła katolickiego, ani tym bardziej szkoły – powiedział Jerzy Łukasik, dyrektor ZSP im. Jana Pawła II w Kudowie-Zdroju.

 

Katecheta w czasie najbliższych zajęć ma przeprosić ucznia w obecności jego rodziców i całej klasy. Nie wiadomo jeszcze, czy zostaną wyciągnięte wobec niego dalsze konsekwencje.

 

Dodaj odpowiedź  Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: długi, windykacja, getback

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych