Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

mam długi nie wiem co robić

długi windykacja getback

57 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Sylwia4~

~Sylwia4~
  • Goście

Napisano 18 maj 2015 - 10:02:51

Mam trochę długów. Się przez lata  uzabierało, bo miałam bardzo nieciekawą sytuacje rodzinną. Przyszło do mnie pismo z Get back SA, że chcą żebym spłacała. Kwota mnie przerosła powiem szczerze bo jeszcze odsetki. Jakaś masakra. Napisali żeby na ugodę iść i się skontaktowac. Pewnie też będą dzwonić i nie wiem co mam robić. Ktoś miał podoną sytuację. Wdzięczna będę za każde info.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 maj 2015 - 10:11:02

Mam trochę długów. Się przez lata  uzabierało, bo miałam bardzo nieciekawą sytuacje rodzinną. Przyszło do mnie pismo z Get back SA, że chcą żebym spłacała. Kwota mnie przerosła powiem szczerze bo jeszcze odsetki. Jakaś masakra. Napisali żeby na ugodę iść i się skontaktowac. Pewnie też będą dzwonić i nie wiem co mam robić. Ktoś miał podoną sytuację. Wdzięczna będę za każde info.

Zmienić pracę i wziąć kredyt.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 maj 2015 - 11:13:42

Dzwoń do nich, nie masz wyboru. Zawsze lepiej spróbować się dogadać polubownie. Spłacić i tak będziesz musiała. Może uda Ci się dogadac na jakies raty, z którymi dasz sobie radę. Lepsze to niż komornik.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 maj 2015 - 13:42:49

Oczywiście że zadzwoń.Unikanie,bujanie się do niczego dobrego nie doprowadzi.Dogadasz się i będzie ok.

#5 ~Halina~

~Halina~
  • Goście

Napisano 22 maj 2015 - 15:25:40

Ja proponują ugodę to na co czekasz? Dogadaj się po prostu. Zawsze się patrzy inaczej na kogoś kto płaci nawet po te 100 zł ale jednak płaci. Z reguły to jest tak że jak zadeklarujesz ze od razu spłacisz jakąś większą część długu to trochę mogą ci umożyć w get back, ale każda sytuacja jest inna, wiec watro się dowiedzieć u źródła

#6 ~Celina~

~Celina~
  • Goście

Napisano 27 maj 2015 - 11:26:18

Też jestem załamana. Mam podobnie. Dostałam pismo. No ale byłam głupia i myślałam że mi ujdzie na sucho. Rozmawiałam ze znajomą która też miała przygodę z get BAck. Mówiła że spłaciła już jakiś czas temu i ma spokój. O mały włos uniknęła komornika.... Wszyscy radzą żeby iść na ugodę, bo im dłużej się zawleka tym większe odsetki rosną...

#7 ~Janek~

~Janek~
  • Goście

Napisano 29 maj 2015 - 20:19:36

Lepiej iśc na ugodę po co zwlekać i później mieć problemy z komornikiem. Jesli jest tylko możliwość dzwoń do nich i może dojdziecie do porozumienia

#8 ~paczka~

~paczka~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2015 - 13:49:03

Mam to samo. Get back przysyła mi esy. Mąż mnie namawia żeby zadzwonić, ale sama nie wiem. Chociaż w sumie płacenie i tak mnie nie minie i tak. Zadzwonie chyba do tego get back żeby się dowiedzieć co by mi mogli zaproponować. Jak nie będzie pasowało to się najwyżej nie zgodzę i tyle

#9 ~asala~

~asala~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2015 - 14:51:06

No zawsze się możesz nie zgodzić. A firma windykacyjna ta czy inna też nie będzie proponował w nieszkończoność ugody. Im też zaleazy na tym żeby dług odzyskać, ale Twoja rzecz. Ja bym się z tym Get Back umówiła/zadzwoniła i się pytała co oni tam mogą doradzić. Nic nie tracisz....

#10 ~milka~

~milka~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2015 - 11:09:01

no pewnie że warto się dogadać, w szczególności ze Get Back idzie na ugode. tylko trzeba się dogadać. a jak wiadomo że jest dług no to spłaty się nie uniknie

#11 ~Kikimorr~

~Kikimorr~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2015 - 15:29:21

dokładnie - nie ma co chowac głowy w piasek, bo to nic nie da niestety...lepiej póbowac się dogadać. z tego co wiem to z nimi się właśnie da.

#12 ~Bogusia~

~Bogusia~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2015 - 10:33:04

No niby nie ma co chować głowy w piasek, ale nie ma też z czego spłacać. Trzaeba też utrzymać rodzinę. Ja rozumiem że co się pozycza to trzeba oddać, ale czasami tak się potoczy że nie ma jak. Też dostałam pismo, że get back ma mój dług i żebym się skontaktowała w sprawie ugody. Ok, dobrze że ugoda a nie komornik z grubej rury. Tylko jak ja mam to spłacić? 

#13 ~balladyna~

~balladyna~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2015 - 10:50:26

Bogusia, masz szansę, ze Ci może część umorzą? Wiem, ze w niektórych przypadkach tak robią. Lepsza ugoda niż komornik...

#14 ~dorok~

~dorok~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2015 - 12:21:01

Typowa pętla długów. Bierzesz pożyczkę, nie masz jak oddać i znowu się gdzie indziej zadłużasz. Takie firmy właśnie pomagają wyjść z pętli długów. Trzeba sie wziąc za siebie. Tym bardziej że czas działa na niekorzyść dłuznika niestety...

#15 ~zulanka~

~zulanka~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2015 - 16:19:35

nie no wiadomo że takie firmy mają interes w tym żeby człowiek wyszedl z długów, nie ma co się oszukiwać. ale działają z myślą o kliencie i to sie im bardzo chwali!

#16 ~myszka~

~myszka~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2015 - 14:08:35

ja dzwoniłam do getbacka bo dostałam pismo od nich...i nie ukrywam  że mocno mi ulzyło! dogadałam się i  wiem ile i kiedy mam spłacać!

#17 ~boka~

~boka~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2015 - 13:54:04

Co to jest Get bac ??? w świecie bankowym nie istnieje gdzie wy chodzicie to tak samo jakbyście zadawali się z żulami !!

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2015 - 21:25:30

pozycz od CYGANKA:)))))))))))))))) male oprocentowanie pewna gotowka satysfakcja gwarantowana!!!!

#19 upadlosckonsumencka

upadlosckonsumencka

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 22 wrzesień 2015 - 07:44:28

Szanowni Państwo,

jeżeli ktoś ma na głowie komornika, inne pożyczki i zwyczajnie nie jest w stanie tego spłacać, a odsetki rosną, to być może dobrym wyjściem w tej sytuacji będzie ogłoszenie upadłości konsumenckiej. To rozwiązanie, które pomaga wyjść z długów i daje drugą szansę zaczęcia od nowa. Wszystkich, którzy są zaciekawieni tym pomysłem, zapraszam na naszą stronę internetową, gdzie znajduje się więcej informacji. Polecamy wypełnić formularz kontaktowy, a nasz konsultant skontaktuje się z Państwem i odpowie na każde pytania.

Serdecznie zapraszamy, a rozwiążemy Państwa problem

http://upadlosckonsumencka.com.pl/

#20 rapider

rapider

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 17 listopad 2015 - 17:22:07

Najważniejsze to nie panikować, sprawdz ofertę: http://profesjonalnawindykacja.pl/

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: długi, windykacja, getback

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych