Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

makijaż ślubny w lęborku

58 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Bożena~

~Bożena~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2013 - 12:28:35

Jak nie potrafisz pomalowac sie sama, a chcesz zeby bylo dobrze to idz do koszałki, aczkolwiek tania nie jest.

#42 ~Bożena~

~Bożena~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2013 - 12:31:39

No ale b. Dobra i nie maluje jak te wszystkie kosmetyczki byle g....., na tzw bananka. Kąciki ciemne od środka jasny i jak z wenezuelskich seriali, wszystkie tak samo tylko sie kolory zmieniaja. Ona chociaz stara sie troszke styl dopasowac do charakteru osoby.

#43 ~Magdalena~

~Magdalena~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2013 - 12:59:18

mnie  i kilka babek z mojej rodziny  malowała w zeszłym roku p. Emilia. Byłyśmy bardzo zadowolone, wszystkie makijaże inne a było nas z 6 osób no i malowała nas w Łebie wiec też spokojnie dojeżdża. polecam

#44 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2014 - 19:14:17

A ja z lęborka nie polecam nikogo.Na mój ślub będzie mnie malować wizażystka ze słupska , która kończyła szkołę w stanach. Wolę dać te sto parę złotych ale być naprawdę zadowolona. A co do Pań kosmetyczek z Lęborka uważam że nie mają zielonego pojęcia o makijażu i o profesjonalnych kosmetykach. Jak poszłam kiedyś na próbny makijaż do browaru to przez tydzień ze śmiechu nie mogłam nie dość , że zostałam wymalowana kosmetykami z rynku chyba za 5 zł to dobranie kolorów cieni było totalną klapą. Ludzie kochany to ja mam w domu więcej kosmętyków i to markowych kroylan , artdeco, max factor.

Mnie na ślub malowała Emilia. Tydzień wcześniej trochę chorowałam i wyskoczyła mi na ustach opryszczka wielkości kuli ziemskiej. Na weselu nikt jej nie zauważył, wszyscy się zachwycali moinm wyglądem. Kładąc się spać po weselu zmazałam makijaż i na poprawiny niestety wymalowałam się sama, każdy pytał o moją opryszczkę :( Emilia przyjechała do mnie do domu na umówioną godzinę, co było bardzo wygodne. A zdjęcia ślubne wyszły niesamowite. Na podstawie doświadczenia własnego sądzę, że Emilia ma jednak duże pojęcie o tym, co robi, a Ty droga koleżanko korzystałaś z jej usług? Na podstawie jednego złego doświadczenia nie powinnaś oceniać wszystkich pań z Lęborka zajmujących się makijażem.

#45 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2014 - 12:27:37

Ja byłam malowana na swój ślub gratis w salonie sukien ślubnych (obecnie na przeciwko DH Kupiec) - gdzie Pani zapewniała że maluje do pokazów i sesji modowych. Mój makijaż po ok 2-3 godzinach rozmazał się, a gdy przyszły mąż mnie zobaczył przed ślubem zapytał czy ja w ogóle mam makijaż? Musiałam go sama poprawiać. Mój błąd że nie zrobiłam próbnego.

Natomiast na sesję malowała mnie Pani Wiesia - Vesna. Gorąco polecam. Zdjęcia robiliśmy w Gdańsku w upale i nad morzem przy wietrze, makijaż trzymał się cały dzień bez najmniejszych problemów. Dodatkowo w tym dniu wyskoczyła mi opryszczka i tak została schowana pod makijażem że na żadnym zdjęciu nie ma po niej śladu. Gratis został "poprawiony" mąż - żeby cera nie świeciła się na zdjęciach. Wizażystka wysłychała moich sugesti co do makijażu i wykonała go SUPER. Polecam!

#46 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2015 - 09:45:17

Witam,

ja ślub biorę w czerwcu, ale próbę zrobiłam teraz, gdyż nie mieszkam w Polsce, a nie chcę na ostatnią chwilę wszystkiego załatawiać. Znalazłam p. Emilię dzięki temu forum.

Jestem bardzo zadowolona z efektu i spotkania w pracowni makijażu(która powstała z tego co się dowiedziałam niedawno w Lęborku)

polecam gorąco i mam nadzieję że w dniu ślubu będzie tak samo pięknie.

#47 ~pinnia~

~pinnia~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2015 - 00:07:45

Rowniez polecam p.emilie! Cena niemała, ale efekt rewelacja - makijaż długo się trzyma, a do tego umie dopasować do kreacji i typu urody.

#48 ~antica~

~antica~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2015 - 07:30:39

A gdzie w okolicy da radę zrobić aktualnie szkolenie z zakresu wizażu na wysokim poziomie? Takie, które rzeczywiście przygotuje do pracy? Dajcie proszę jakieś konkretne przykłady.

#49 ~hsnka~

~hsnka~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2015 - 01:50:19

A gdzie w okolicy da radę zrobić aktualnie szkolenie z zakresu wizażu na wysokim poziomie? Takie, które rzeczywiście przygotuje do pracy? Dajcie proszę jakieś konkretne przykłady.

#50 ~haszna~

~haszna~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2015 - 06:28:50

Beauty Lux w Warszawie. Bo raczej w najbliższej okolicy na coś takiego nie ma większych szans. Tam masz dobrych prowadzących, bardzo długi programy i rzeczywiście mocno ogarnięty temat, ale pracy również jest tam sporo.

#51 Yktorn

Yktorn

Swojak

• Moderatorzy społeczni
  • PipPipPipPip
  • 2286 postów

Napisano 08 czerwiec 2015 - 14:14:52

Beauty Lux w Warszawie. Bo raczej w najbliższej okolicy na coś takiego nie ma większych szans. Tam masz dobrych prowadzących, bardzo długi programy i rzeczywiście mocno ogarnięty temat, ale pracy również jest tam sporo.

Rzeczywiście teraz pociągiem do Warszawy jedzie się tylko 5 godzin ( według rozkładu jazdy ).

Od wakacji przybędzie kolejny - Słoneczny i dodatkowy IC IC ( będą więc 4 połączenia. tak więc jazda do "stolicy" zrobić makijaż to rewelacyjna sprawa ;) ;) ;)

Nawet się nie zmieni po powrocie. A i "stolicę" się odwiedzi. :lol: :lol: :lol: :lol:

Użytkownik Yktorn edytował ten post 08 czerwiec 2015 - 14:16:42

#52 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2015 - 11:10:52

Poszukuje dobrej makijazystki w Leborku, dzwonilam do pani Grazyny ale niestety nie udalo mi sie umowic. Tej pani chyba w ogole nie zalezy na klientach! Bardzo niemila i niesympatyczna. Moze miala zly dzien, ale mimo wszystko jestem bardzo rozczarowana...

#53 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2015 - 11:11:44

Poszukuje dobrej makijazystki w Leborku, dzwonilam do pani Grazyny ale niestety nie udalo mi sie umowic. Tej pani chyba w ogole nie zalezy na klientach! Bardzo niemila i niesympatyczna. Moze miala zly dzien, ale mimo wszystko jestem bardzo rozczarowana...

#54 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2016 - 15:12:27

Ja sprawdzilam 2 babki.Emilie i Kasie Koszalke.obie super.sie trzymalo.wygladalo rewelacyjnie

#55 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2016 - 15:17:12

Jak nie potrafisz pomalowac sie sama, a chcesz zeby bylo dobrze to idz do koszałki, aczkolwiek tania nie jest.

#56 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2016 - 15:18:36

Hej czyli ile ona bierze? Bo ja umowilam sie fo slupska za 140pln.i cena jest fla mnieok, ale wolalabym.na miejscu.a wlasnie nie chce wenezueli! Fu

#57 ~badalan~

~badalan~
  • Goście

Napisano 17 październik 2016 - 06:24:50

A gdzie zrobię zawodowe szkolenie z tego zakresu? W sensie z wizażu. Ile coś takiego musi trwać, aby realnie móc dojść do tematu na wysokim poziomie? Czy wymaga to zaangażowania? Pracy?

#58 ~kortes~

~kortes~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2016 - 07:25:08

Wszystko zrobione przez beauty lux i szkolenia zawodowe - tak to przynajmniej u mnie wyglądało. Ogólnie dojście do tematu wymaga czasu, ale zdrowym podejściem wszystko jest do ogarnięcia. Szkolenia zawodowe to ogrom pracy, bo jednak mnóstwo wiedzy do przerobienia, ale wszystko da się zrobić. Trzeba tylko chcieć.

#59 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 19:53:03

P.Emilia zadziera nosa,nie odpowiada klientom na pytania. Taka współpraca,porażka.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych