Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
84 odpowiedzi w tym temacie

#61 Bratek

Bratek

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 25 lipiec 2017 - 13:44:41

Makijaż permanentny trzeba odświeżać częściej niż co kilka lat, jeśli zależy nam na nieustannie dobrym efekcie. Osobiście uważam, że warto. Sama mam kreskę na górnej powiece, cieniutką, idealną na co dzień i trochę uzupełniony łuk brwiowy. Nie cały, zależało mi na naturalnym efekcie. Makijaż robiła mi koleżanka po kursie makijażu permanentnego w Zielonej Górze. Co prawda musiałam poświęcić kilka godzin na dojazdy, ale byłam u zaufanej osoby i jestem zadowolona z efektu.

#62 -MISIA

-MISIA

Swojak

• PipPipPipPip
  • 13714 postów

Napisano 25 lipiec 2017 - 14:45:06

Chyba najładniejsze permanentne brwi jakie do tej pory znalazłam w sieci, ale niestety z drugiego końca Polski - Bielsko-Biała :/
wioletta_1.jpg

Sorki ale

dzisiaj już takich się nie robi- wyglądają trochę sztucznie i widać z bliska, ze to permanentny - przylizańce,  przyklejone takie :) i łuk brwiowy nienaturalny 

to moja opinia, nie musi być zgodna z twoją oczywiście :)

#63 szpak Mateusz

szpak Mateusz

Znajomy

• PipPip
  • 39 postów

Napisano 07 sierpień 2017 - 14:48:50

Mi się każdy makijaż kojarzy trochę z cyrkiem. Poważnie, taka prawda.

#64 Głuś

Głuś

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 08 sierpień 2017 - 06:10:26

Myślę, że warto. Jeśli chodzi o paznokcie to zdecydowanie moje ulubione lakiery do paznokci to te z GoldenRose. Mają świetny precyzyjny pędzelek, piękne kolory i ogromną trwałość.

#65 papilotka

papilotka

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 18 sierpień 2017 - 21:55:24

dobrze wykonany makijaż nie wygląda ani groteskowo ani komicznie ani sztucznie... ja robilam brwi rok temu i jestem zachwycona.. przed zabiegiem duzo czytalam o samym zabiegu, o miejscach itd.. wybralam w koncu klinike Miracki  [...SPAM...] mimo uplywu roku nie zauwazylam znaczacych roznic w wybarwieniu itd, sam zabieg jest w porzadku a i pracownicy kliniki sympatyczni... ja polecam bo warto 

#66 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 18 sierpień 2017 - 22:12:23

dobrze wykonany makijaż nie wygląda ani groteskowo ani komicznie ani sztucznie... ja robilam brwi rok temu i jestem zachwycona.. przed zabiegiem duzo czytalam o samym zabiegu, o miejscach itd.. wybralam w koncu klinike mimo uplywu roku nie zauwazylam znaczacych roznic w wybarwieniu itd, sam zabieg jest w porzadku a i pracownicy kliniki sympatyczni... ja polecam bo warto 

Regulamin forum: gp24.pl

5. Niedopuszczalne jest również umieszczanie przez Użytkownika Forum wpisów o charakterze reklamowym oraz linków do stron, których tematyka związana jest z nielegalnym rozpowszechnianiem oprogramowania i innych dzieł objętych prawem autorskim.

#67 KarinaM

KarinaM

Nowy

• Pip
  • 17 postów

Napisano 29 listopad 2017 - 10:36:45

Mi od dłuższego czasu chodzi po głowie makijaż permanentny brwi i tak raz w miesiącu chodzę do kosmetyki na hennę, więc myślę, że jednak lepiej zainwestować raz w taki makijaż i mieć z głowy te comiesięczne wizyty. Tym bardziej, ze z tych zdjęć [...SPAM...]

wynika, że efekty są naprawdę fajne, w dodatku wygląda to estetycznie. 

Macie może jakieś info o dobrych gabinetach wykonujących taki makijaż w Słupsku? 

#68 agakalim

agakalim

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 03 styczeń 2018 - 13:14:02

Makijaż jak najbardziej polecam ale tylko u kogoś kto ma o tym pojęcie bo bardzo szybko można sobie zrobić krzywdę. Ja korzystam z usług gabinetu w Gdańsku [...SPAM...]

#69 koralowa123

koralowa123

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 05 luty 2018 - 23:37:34

zdecydowanie warto :) to przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy, a do tego jeszcze non stop wyglądasz po prostu dobrze :) ja robiłam sobie brwi u Dominiki Kossakowskiej w Warszawie bo moje nigdy nie były ładne a codzienne malowanie mnie męczyło. Teraz wyglądają super :) są symetryczne i mają odpowiednią grubość.

#70 Ewcia11

Ewcia11

Nowy

• Pip
  • 12 postów

Napisano 10 luty 2018 - 21:59:37

Moim zdaniem warto mi się kreska podoba bardzo. Jednak jest to zabieg delikatny i trzeba uważać. 

#71 goster

goster

Znajomy

• PipPip
  • 46 postów

Napisano 20 kwiecień 2018 - 09:44:13

Może z tymi latami to przesada, ale ogólnie - warto.

Jestem zapisana już na maj na szkolenie zawodowe z tematu makijażu permanentnego. 

Do Beauty Lux. Łatwo nie będzie bo zaczynam od podstaw, ale po prostu u nich też przerabiałam inne szkolenia i po prostu wiem, że to będzie zdecydowanie najlepsza droga.

Zawsze małe grupy i porządne kosmetyki. I to mi pasuje. 

#72 orlik123m

orlik123m

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 20 kwiecień 2018 - 12:23:01

Moim zdaniem takie coś nie jest nikomu potrzebne. Człowiek wydaje pieniądze na takie rzeczy chociaż tak naprawdę nie musi. Poza tym wiele osób długo się decyduje na to, a potem żałuje.

____

#73 AgnieszkaFeifer

AgnieszkaFeifer

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 16 lipiec 2018 - 23:30:38

Makijaż permanentny wzbudza wiele emocji, bo też różne są umiejętności osób, które go wykonują. Z pewnością nie jest to zabieg tani - ale kompetencje linergistki i materiały wymagają nakładu środków. Warto swoją twarz oddać w sprawdzone ręce - kogoś, kogo prace widziałyśmy już wcześniej na zdjęciach lub “na żywo” u koleżanek. Pigmenty, które używa się do makijażu permanentnego nie są takie same, jak te do tatuażu, a makijaż permanentny nie jest tatuażem (który pigmentuje się dużo głębiej), jak któraś z Pań napisała powyżej. Jedynym podobieństwem jest używanie jednorazowej igły do wprowadzenia barwnika pod skórę. Jednak z założenia nie jest on “na stałe”, tylko ma podlegać naturalnym procesom łuszczenia się skóry i z czasem blednąć. Wbrew tematowi tego wątku, makijaż permanentny NIE JEST na lata. Dobrze wykonany makijaż permanentny zaczyna blednąć po kilku lub kilkunastu miesiącach - co zależy od pielęgnacji, rodzaju cery (tłusta skóra szybciej “pozbywa się” pigmentu). Swoim klientkom średnio raz w roku polecam zabieg dopigmentowania, w trakcie którego dokonujemy korekty kształtu makijażu i odświeżamy jego kolor. Korekta jest potrzebna, kiedy klientka chciałaby zmienić np. kształt brwi lub odrobinę zmieniły się jej rysy twarzy. Wbrew pozorom, to zdarza się często i jest po prostu związane z upływem czasu, dietami, a nawet zmianą koloru włosów! Drogie Panie, nim podejmiecie decyzję ostateczną, uczulam na sprawdzenie kompetencji osób wykonujących makijaż, a później zarezerwowanie odpowiedniej ilości czasu na sam zabieg. Dzięki temu będziecie mieć wystarczająco dużo czasu, aby wspólnie z linergistką opracować kształt makijażu, z którego będziecie zadowolone.

#74 barwinka

barwinka

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 05 listopad 2018 - 13:04:13

Najważniejsze to trafić w ręce doświadczonej linergistki która zadba o to aby końcowy efekt wyglądał naturalnie . Ja polecam salon Jest Pięknie w Warszawie i Dominkę Kossakowską. Profesjonalista, bardzo dokładna a do tego niezwykle sympatyczna osoba.

#75 justynaa95

justynaa95

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 13 grudzień 2018 - 10:37:13

Robiłam makijaż tutaj ***** najpierw brwi, potem skusilam sie na usta,  wygląda to bardzo naturalnie, bardzo estetycznie wykonane, polecam ten salon 

#76 Miła1

Miła1

Nowy

• Pip
  • 15 postów

Napisano 14 grudzień 2018 - 11:46:43

No bo to wszystko zależy od tego jaką metodę wybieramy. Są różne metody, ale niestety większość salonów kosmetycznych nie uczęszcza na różne szkolenia i dlatego dalej robią starymi technikami co nie wygląda dobrze. Ja zaczęłam chodzić do Eye Atelier w Warszawie jak tylko mam okazję i uważam, że moje brwi wyglądają naturalnie.

#77 Aleksandra.J

Aleksandra.J

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 19 luty 2019 - 11:34:36

Pięknie te brwi wyszły. Podobny efekt uzyskałam, kiedy zrobiłam makijaż permanentny na Pradze Południe w Warszawie w  ***SPAM***

#78 Danye

Danye

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 26 luty 2019 - 18:08:39

Jako mężczyzna powiem, że nie warto. Takie wynalazki to już przesada.

#79 monisia9222

monisia9222

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 24 maj 2019 - 21:25:23

Jak dla mnie super opcja. Często mam zajęcia na rano, na uczelni, a nie mam czasu się pomalować. Albo chodzę na basen to tez wygląda ekstra. Robiłam parę miesięcy temu w Madame Art. Chociaż zastanawiałam się nad innymi salonami, to uważam, że wszystko zostało zrobione tak, jak chciałam. Jest to opcja dla osób zapracowanych...

#80 aniaw23

aniaw23

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 16 lipiec 2019 - 14:58:33

Polecam w wolnej chwili zerknąć na ten artykuł odnośnie makijażu permanentnego 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych