Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
84 odpowiedzi w tym temacie

#41 ElMka

ElMka

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 125 postów

Napisano 09 lipiec 2016 - 22:42:11

Czy tylko ja czuję, żę taki makijaż sprawia, że kobiety wyglądają przecudacznie jakby urwały się z cyrku?

#42 ~strefka~

~strefka~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2016 - 12:31:26

Moim zdaniem warto, sama zrobiłam go na Karwińskiej u Magdaleny Bąk. Fachowa usługa. Wyglądam korzystniej.

#43 ~klaapka~

~klaapka~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2016 - 12:08:38

To jest świetne rozwiązanie, na moją urodę pozytywnie wpłynęło. Polecam każdemu makijazpermanentny.warszawa.pl

#44 Krokodyl88

Krokodyl88

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 03 sierpień 2016 - 10:46:26

Makijaż jak makijaż - ze wszystkim można przesadzić nawet i z wodą ;). Sęk w tym żeby pozostać w strefie dobrego gustu. Moja żona chodzi na makijaż permanentny na górą wargę u ust i bardzo ładnie to wygląda w przeciwieństwie do niektórych osób które nie mają umiaru i myślą że czym większa linia na ich ustach tym są ładniejsi ;)

#45 ~odota~

~odota~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2016 - 11:10:27

To jest świetne rozwiązanie, na moją urodę pozytywnie wpłynęło. Polecam każdemu makijazpermanentny.warszawa.pl

U niej właśnie wykonywałam makijaż ust, także jestem bardzo zadowolona z efektu, uważam, że wyglądam korzystniej i bardziej zwracam uwagę mężczyzn.

#46 ~Konka~

~Konka~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2016 - 18:06:27

Jak robiłam w Warszawie u Pani Magdaleny Bąk to wystarczyło na dobre 3/4 lata. Teraz byłam ponownie zrobić. Wtedy robiła super, ale tym razem przeszła sama siebie. Jak dla mnie warto. Dużo czasu zyskuje codziennie rano ;) makijazpermanentny.warszawa.pl/

#47 ~Roksana987~

~Roksana987~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2016 - 14:58:17

Jak są dobrze dobrane pigmenty do makijażu permanentnego to wszystko wygląda naturalnie. Polecam pigmenty od biotekpolska.pl  Dla mnie taki makijaż jest super :)

#48 ~stefani~

~stefani~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2016 - 08:12:49

Wykonywałam taki makijaż niedawno na Karwińskiej w Warszawie u Magdaleny Bąk. Wszyscy znajomi mi mówią, że wyglądam bardziej kobieco. Podoba im się, mi również. Nie mogę się napatrzeć. Kawał dobrej roboty.

#49 karollla77

karollla77

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 30 listopad 2016 - 16:41:48

Nie zgodzę się, że kobiety źle wyglądają z makijażem permanentnym, źle wyglądają te co z nim przesadziły, mają źle zrobiony, ale te same zasady dotyczą zwyczajnego makijażu. Dla mnie  makijaż permanentny to ulga, wreszcie co rano nie marnuję czasu na kreski i brwi a z tym najwięcej czasu mi schodziło i nigdy nie były idealnie równe. Makijaż miałam wykonywany we wrocławskim [...SPAM...] i jest super. Gabinet mogę tylko pochwalić za profesjonalizm i użycie dobrych pigmentów - Biotouch.

#50 ~filemonica~

~filemonica~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2016 - 12:34:21

moim zdanie jeśli ktoś ma brzydkie brwi, albo nie ma za dużo czasu na poranny makijaż, to makijaż permanentny to super rozwiązanie.Ja sama mam zrobione brwi, robiła w Magic Visage w Warszawie, efekt rewelacyjny, brwi są piękne a do tego ja nie tracę czasu na poranne ich dopracowywanie. 

#51 bibitka

bibitka

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 03 luty 2017 - 21:46:38

Makijaż permanentny trzeba co jakis czas odnawiać tonie prawda, że trzyma się wiele lat. Ja robiłam go w Poznaniu w salonie tajemnicaurody z efektu jestem mega zadowolona wykonane profesjonalnie, ale odnawiam go raz na pół roku 

#52 PaulaZ

PaulaZ

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 03 marzec 2017 - 21:53:46

Fajna rzecz taki makijaż, dla mnie super, bardzo mnie to cieszy i ułatwia życie, oszczędnośc czasu to duży plus. Robiłam kreski na powiekach i usta w szczecińskim gabinecie Klaudii Orenczak na ul. Garncarskiej. Efekt oceniam bardzo dobrze, to zdolna linergistka.

#53 Hana

Hana

Znajomy

• PipPip
  • 33 postów

Napisano 14 marzec 2017 - 23:10:08

Też byłam zainteresowana takim makijażem, ale okazało się, że nie mogę go wykonać. Mam skórę skłonną do podrażnień, wiec nie wiadomo do końca, jak zareaguje na taki pigment nawet dość płytko osadzony. Pozostaje mi henna na brwi i rzęsy.

#54 iwonek

iwonek

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 22 marzec 2017 - 15:17:45

Mi mój pierwszy makijaż jaki robiłam był u Pani Magdaleny Bąk z Warszawy. Po dwóch latach (w zeszłym miesiącu) byłam na poprawkę. Naprawdę efekt bomba. Naturalnie, podkreślone, Nie muszę się za każdym razem martwić o brwi.

#55 madziaro

madziaro

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 31 marzec 2017 - 07:54:15

Mój makijaż trzyma się na razie nieźle:) mam go jakoś od ponad roku. Myślę że to ile makijaż się trzyma jest też kwestią odpowiedniego wykonania - trochę jak tatuaż, który jest wyraźny bo jest wystarczająco głęboko zrobiony. Wiadomo, że nie należy to do przyjemności, zwłaszcza że robiłam kreski na górnych powiekach, ale trwa naprawdę chwilkę (plus poprawka) i jak się robi u dobrej specjalistki to naprawdę warto. Ja robiłam u Patrycji Deviron i mogę z czystym sumieniem polecić:)

#56 aszczerbik

aszczerbik

Nowy

• Pip
  • 16 postów

Napisano 27 kwiecień 2017 - 15:33:49

Jeśli już decydujesz się na makijaż permanentny, to w pierwszej kolejności musisz znaleźć kogoś kto zna się na tym i nie zrobi Ci krzywdy.

#57 sally94

sally94

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 04 maj 2017 - 12:06:36

Jak ktoś chciałby poprawić co nieco to wiadomo, że warto. Zaoszczędza to czas, ale dużo ludzi decyduje się na to mimo, że mają naprawdę bardzo fajne brwi czy rzęsy, czy usta. Ja zawędrowałam do Pani Magdy Bąk do Warszawy  :D  Na studniówkę przedłużała mi rzęsy - genialnie to wyglądało  :wub:  I niedawno zdecydowałam się na usta, bo strasznie asymetryczne miałam. Ogólnie nie były złe, ale nierówne i od pani Magdy wyszłam bardzo zadowolona. Boleć bolało, wiadomo, trochę pokłuje i popiecze, lekkie zaczerwienienie utrzymywało mi się przez jakieś trzy dni, ale jak już zeszło wszystko to kurde, całkiem inne usta i całkiem inaczej twarz wygląda ^_^

#58 Kamilxxx

Kamilxxx

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 29 czerwiec 2017 - 12:21:12

Ostatnio znalazłem ciekawy artykuł na temat makijażu permanentnego jest w nim poruszone bardzo wiele kwestii - na przykład. jakie są obecny ceny? jak zadbać o makijaż permanentny? Co ile chodzić na kontrole.

#59 Ruda911

Ruda911

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 11 lipiec 2017 - 15:00:58

Chyba najładniejsze permanentne brwi jakie do tej pory znalazłam w sieci, ale niestety z drugiego końca Polski - Bielsko-Biała :/
wioletta_1.jpg

#60 Hana

Hana

Znajomy

• PipPip
  • 33 postów

Napisano 19 lipiec 2017 - 21:43:21

Jeszcze jakiś czas temu sama miałam ochotę na taki makijaż, ale widok coraz większej ilości pań z groteskowo zarysowanymi brwiami mnie zniechęcił. To wygląda brzydko, jak z teatru dramatycznego. I niestety nie schodzi zbyt szybko. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych