Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
78 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Is~

~Is~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2015 - 22:47:52

Ja sama wykonuje takie zabiegi
I muszę powiedzieć ze dobry znieczulacz może na tyle znieczulić usta ze wykonanie permanentu na ustach jest bezbolesne
Moje klientki często zasypiają przy tego typu zabiegach
Wiec dziewczyny nie bójcie się tylko porządnie znieczulcie
Pozdrawiam

#22 ~Ada~

~Ada~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2015 - 22:50:04

Ja sama wykonuje takie zabiegi
I muszę powiedzieć ze dobry znieczulacz może na tyle znieczulić usta ze wykonanie permanentu na ustach jest bezbolesne
Moje klientki często zasypiają przy tego typu zabiegach
Wiec dziewczyny nie bójcie się tylko porządnie znieczulcie
Pozdrawiam

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2015 - 19:34:48

PRZECIWWSKAZANIA: ciąża, cukrzyca, łuszczyca, jaskra, przyjmowanie leków sterydowych.

#24 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 11 maj 2015 - 17:16:21

hmm  dzis  robilam  usta-  bolalo.

#25 ~astralka~

~astralka~
  • Goście

Napisano 19 maj 2015 - 14:53:53

ja od lat mam makijaż permanentny i jestem jego wielką fanką to super wygoda. Byłam wczoraj na kursie we Wrocławiu w perfect glamour i niedługo otwieram swój salon i będę wykonywała rózne zabiegi w tym makijaż permanentnyJ

#26 -MISIA

-MISIA

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 13714 postów

Napisano 20 maj 2015 - 12:04:05

hmm  dzis  robilam  usta-  bolalo.

Wiem kochanie, też robilam niedawno i nie u nas, również po ustąpieniu znieczulenia bolało .

Przecież to nie tylko kontury lecz całkowite wypełnienie kolorem. Po raz koleny słomka była w uzyciu przez 3 dni   :D  .Do wiosny mamy spokój :)  Tylko szkoda, ze nie masz odwagi napisac tego zalogowana :)

Użytkownik -MISIA edytował ten post 20 maj 2015 - 21:52:58

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2015 - 08:01:26

Wiem kochanie, też robilam niedawno i nie u nas, również po ustąpieniu znieczulenia bolało .
Przecież to nie tylko kontury lecz całkowite wypełnienie kolorem. Po raz koleny słomka była w uzyciu przez 3 dni :D .Do wiosny mamy spokój :) Tylko szkoda, ze nie masz odwagi napisac tego zalogowana :)

w tym wieku robisz permanentny ?
Po co ? Zwroc uwage jak starsze panie wygladaja w swietle dziennym w makijazu
Koszmar
Wylazi kazda zmarszczka
Lepiej zainwestuj w dobry krem i postaw na naturalne starzenie
To jest teraz trendy

#28 -MISIA

-MISIA

Swojak

• PipPipPipPip
  • 13714 postów

Napisano 22 maj 2015 - 10:13:24

w tym wieku robisz permanentny ?
Po co ? Zwroc uwage jak starsze panie wygladaja w swietle dziennym w makijazu
Koszmar
Wylazi kazda zmarszczka
Lepiej zainwestuj w dobry krem i postaw na naturalne starzenie
To jest teraz trendy

:)  :)  :)  :)  :)

Ależ nikt i nic nie przeszkadza, abys się stosowała do udzielanych wskazówek .Inwestuję wyłącznie w to, na co mam ochotę :P , Widzę, że doświadczenia w tym zakresie masz kiepskie, co wynika z Twojego postu. .Służę zawsze pomocą, na kazdy etapie :D

#29 -MISIA

-MISIA

Swojak

• PipPipPipPip
  • 13714 postów

Napisano 22 maj 2015 - 10:20:31

A weż się zaloguj, nie rób za strusia, bo przecież wiem, kim jesteś. :)  Wsydzisz sie swoich poglądądów ? Tacy ludzie chowający się za plecamu na ogól nie przebijają się w zyciu. :(

Zyczę więcej odwagi i proszę popracuj nad sobą. tego Ci serdecznie zyczę., głowa do góry, pierś do przodu :) , przyciągaj pozytywną energię a zobaczysz, że pomalutku przyjdą pozytywne efekty. które teraz blokujesz, bezwiednie ale widzocznie.

Zyczę powodzenia i ciepłych, słonecznych promieni słońca wokół Ciebie

Naprawdę dobrze Tobie życzę. :ph34r:  :)

#30 ~Kornelka~

~Kornelka~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2015 - 14:07:27

Moja mama robiła brwi niecały rok temu i efekt dalej jest intensywny. Na pewno należy odświeżać ten zabieg co jakiś czas. Ja miesiąc temu robiłam brwi więc efekt świeżutki. Ale także jestem bardzo zadowolona. A co do bólu to jest indywidualna sprawa, oja mama nie narzekała, a ja trochę odczuwałam dyskomfort ale warto było :) zabieg wykonywałam w sprawdzonym salonie 78 Studio 78studio.pl więc wielkich obaw nie miałam.

#31 -MISIA

-MISIA

Swojak

• PipPipPipPip
  • 13714 postów

Napisano 07 sierpień 2015 - 17:48:20

Widać z tego, że mój organizm szybciej regeneruje te zabiegi, więc muszę robic to częściej , po roku to sladu u mnie nie ma , świezutki, to jest po 5 dniach a po miesiącu są na ogól poprawki ( dolozenie ) nie robię straszącego mejkapu moze dlatego, raczej delikatny

Salony sprawdzilam, wszędzie jest bardzo podobnie, oczywiście mam na mysli fachowość a nie experymentowanie na mojej osobie :)

#32 ~chania~

~chania~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2016 - 08:29:14

Ja się zdecydowałam na taki makijaż u Pani Magdaleny Bąk makijazpermanentny.warszawa.pl naprawdę zdziałała cuda, wyglądam teraz bosko!

#33 ~Jagoda~

~Jagoda~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2016 - 15:37:34

Jak dla mnie warto. Poprawiłam sobie brwi, efekt piorunujący. Mam spokój nie muszę się męczyć aby jednak jakoś wyglądały bo codziennie wyglądają pięknie. Jakby ktoś z warszawy był zainteresowany to polecam makijazpermanentny.warszawa.pl

#34 ~balistka~

~balistka~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2016 - 13:24:13

Jak dla mnie warto. Poprawiłam sobie brwi, efekt piorunujący. Mam spokój nie muszę się męczyć aby jednak jakoś wyglądały bo codziennie wyglądają pięknie. Jakby ktoś z warszawy był zainteresowany to polecam makijazpermanentny.warszawa.pl

Tutaj się zgodzę, przede wszystkim ta usługa wykonana jest w jak najbardziej profesjonalny sposób, przy tym jest to bardzo sympatyczne miejsce , więc także mogę polecić makijazpermanentny.warszawa. pl

#35 ~Alicja~

~Alicja~
  • Goście

Napisano 11 maj 2016 - 07:33:32

Jezeli zabieg jest profesjonalnie wykonany, to jak najbardziej warto ułatwia to bardzo życie. Ja poprawiłam sobie brwi, poniewaz moje naturalne do ładnych i zaciekawych nie nalezaly, a teraz juz nie musze sie przejmowac jak wygladaja, bo zawsze wygladaja dobrze. Zabieg zrobilam w Gliwicach u Pani Izy w salonie Strefa Piękna i goraco polecam :) 

#36 ~Grażyna~

~Grażyna~
  • Goście

Napisano 18 maj 2016 - 11:20:22

Usta strasznie boja ja miałam napuchnięte przez 4 dni i jeszcze czeka mnie poprawka . Robiłam kreski górna i dolna ale o dziwo po 4 dniach zniknęły czy o czymś takim słyszałyście ?

#37 -MISIA

-MISIA

Swojak

• PipPipPipPip
  • 13714 postów

Napisano 18 maj 2016 - 18:54:43

Usta strasznie bolą ja miałam napuchnięte przez 4 dni i jeszcze czeka mnie poprawka . Robiłam kreski górna i dolna ale o dziwo po 4 dniach zniknęły czy o czymś takim słyszałyście ?

Bolą jak cholera ( piję zawsze słomką :D ). Kreskę robię górną, utrzymuje się dobry rok- kreska jest bezbolesna.Dolną, jesli mogę doradzić nie rób proszę- zamyka oko. Jeszcze nigdy mi nie znikneła :blink: ( ta górna) 

Brwi teraz robią rewelacyjnie, pełna natura ,Poprawki bywają, tzn uzupełnienia.

3mam kciuki, wszystko będzie ok, mam nadzieję.  Troszkę się wycierpi a na całe lato luz, blues i mejkap zawsze idealny :D

pozdr.

#38 ~Justa~

~Justa~
  • Goście

Napisano 31 maj 2016 - 14:29:35

Dziewczyny róbcie sobie permanentny bo naprawdę ułatwia życie ale omijajcie z daleka Day spa innowacje w słupsku!!!!!!!!!

Baba w ogóle nie słucha co się do niej mówi, przytakuje tylko jak ten piesek z ruchomą główką w aucie, a i tak robi swoje póżniej tylko ironicznie pyta czy się podoba :) kolor ustala sama kształt też wszystkim od jednego szablonu leci a jak się klientce nie podoba to wmawia że tak Pani chciała!! bierze nie małą kasę a za poprawki każe płacić dodatkowo bo jak twierdzi "nie jest instytucją charytatywną", a ty jak chcesz żeby twoje brwi były ładne płać co 2 m-ce 150 zł i się ciesz. Przecież to nie jej wina że klientka ma tłustą cerę i pigment się nie trzyma, ale widzi jaką klientka ma cerę i powinna uprzedzić o takich możliwościach. podsumowując zastanówcie się głęboko analizując za i przeciw jeśli chcecie tam iść . Wszystkie komentarze dodawane są na gorąco jak wszystko jest świeże i ładne i oczywiście pod naciskiem Pani Marii.

#39 ~olka89~

~olka89~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2016 - 08:49:36

U nas w salonie do znieczulania pacjentów przy zabiegach kosmetycznych, zwłaszcza tych boleśniejszych stosujemy maść Swiss Medical (można stąd zamówić: zenn.pl) i się sprawdza bardzo dobrze. Ma najwyższe stężenie ze wszystkich takich maści znieczulających jakie są na rynku – 9,6 %.

#40 ~ujakkii~

~ujakkii~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2016 - 08:40:21

Świetnie działa Swiss Medical jeśli chodzi o takie kosmetyczne znieczulenie. Dobrze się nada przed mezoterapią na przykład, albo przy depilacji woskiem. Preparat nie kosztuje dużo a zawiera więcej lidokainy niż leki wypisywane na receptę. Można szybko zamówić na portalu zenn.pl.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych