Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

35 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2011 - 23:47:31

narzędzia do zwalczania patologii są !! można było wszystko zrobić, jednak policja zajmuje się wyłącznie nabijaniem słupków i statystyk! tak żeby w gazetach i tv ładnie wszystko wyglądało. Policji nie obchodzi zwykły człowiek z problemami...

#22 ~KAROLA~

~KAROLA~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2011 - 00:13:33

co sie dzieje z ludźmi ? co ich nakłania do takich czynów ? To jest przerażające,XXI wiek a strach wyjśc samemu na miasto nawet w dzień. Morderstwa z premedytacją są straszne i te nieświadome też. Najpierw Anita teraz tu w Objeździe ! jestem przerażona ! dlaczego policja do mandatów jest pierwsza a do pomocy zwykłemu szaremu człowiekowi ostatnia ?! dlaczego nie zrobi prezydent rozrywek i dla młodych i starych ? bo na razie jedyna rozrywka to stanie pod bramami ! i z nudów te wszystkie głupoty robią,kradną biją! Najlepiej siedzieć na ciepłym fotelu prezydenta i mieć wszystko w tyłku. Straszne. POLSKA to kraj na który brakuje słow żeby go opisać

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2011 - 02:19:45

narzędzia do zwalczania patologii są !! można było wszystko zrobić, jednak policja zajmuje się wyłącznie nabijaniem słupków i statystyk! tak żeby w gazetach i tv ładnie wszystko wyglądało. Policji nie obchodzi zwykły człowiek z problemami...

Cytat z forum:"Rozbój na Psim Polu".

Chodzi o to,że nieszczęsny kodeks karny jest z zamierzchłych czasów,i nie został napisany żeby"zrobić dobrze"obywatelowi,ale wręcz-komuś innemu.W założeniu-mial być furtką do przekrętów w tzw."majestacie prawa".W kodeksie jest ok.300 luk,które powoduja tak parodyczną sytuację-teoretycznie-za to samo 2 mies. w zawieszeniu albo (teoretycznie)np.12 lat odsiadki.Zależy od"widzimisię"-czyli oczywista furtka do przekrętów,aczkolwiek nie mówię że tak było akurat w tej sytuacji,pewnie nie.Żadna ekipa rządząca tej sytuacji nie poprawia i nie naprawia żeby-kodeks był dla obywatela,bo wszystkim odpowiada tak jak jest.Możemy najwyżej takich sk.......nów wytępić na własny rachunek.A może......tak jak w Brazylii było w latach 70-tych?Weźmy się skrzyknijmy odpowiednio.PRZYZWOLENIE SPOŁECZNE GWARANTOWANE W TEJ SYTUACJI.

Masz tu wyraźnie napisane jakie są"narzędzia".

#24 ~mieszkanka wioski~

~mieszkanka wioski~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2011 - 07:42:32

Wstrząsnęła mną ta straszna tragedia! Pamiętam, że zawsze się bałam tego człowieka jak mijałam na ulicy! to spojrzenie...najbardziej mi szkoda rodziny, bo mimo tego, ze ojciec całe życie się nad nimi znęcał to dzieci wyrosły na mądrych i dobrych ludzi!Strasznie religijna rodzina to była- tym większy szok :( :(

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2011 - 08:20:24

Po upadku PGR ludzi pozostawiono samym sobie. Niektórzy dali radę złapać wiatr w żagle i wyrwali się ze szponów nędzy. Inni nie. Stąd tak wiele patologii we wsi.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2011 - 08:46:07

Jedna śmierć to tragedia, milion - statystyka
Józef Stalin

Zabójca jednego człowieka to morderca,
Zabójca tysięcy to ludobójca
Zabójca milionów to zdobywca
Ale tą prawdę znano już przed Soso.

#27 ~o falszywym laskawcy~

~o falszywym laskawcy~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2011 - 09:40:38

Ze chwasta wreszcie nie bedzie, to dobrze.Tylko zal tych, ktorzy zostali do tego zmuszeni przez bandziora.Teraz beda wydawac wyroki za nikogo.Kiedy taka podobno sedzina czy prokuratorka zabila 4 niewinne osoby pod Debina,ktore w ogole jej nie znaly i zadnej krzywdy jej nie zrobili - to funkcjonariusze z grupy masowego ucisku obchodzili sie z nia jak ze "zbukiem", stronniczo, nadskakiwali, zeby jej nie urazic, bo moglaby nasmrodzic im.Ludzie byli w kostnicy, a ona w szpitalu udawala strasznie pokrzywdzona, nie wyrazajac nawet skruchy.Ciekawe czy w ogole zostala ukarana za zamordowanie 4 osob, bo podobno nie.A tu czytam, ze juz prawdziwie pokrzywdzonych osadzili w areszcie.Zgroza.Jaki rzad,jaki prezydent - taka sprawiedliwosc.Slabosc Panstwa Polskiego polega na tym, ze policja pensje bierze, za nic.Nie reaguje kiedy mozna by takich tragedii uniknac.Zlikwidowali miejsca pracy, a z tego rodza sie patologie.Katow sie oszczedza, a sadzi biednych i pokrzywdzonych.O tempora, o mores.

//www.wolna polska.pl/index.php/prawo/2011031113513/komorowski-ulaskawia-mimo-negatywnych-opinii/menu-id-310.html W monionym roku na 311 wnioskow dotyczacych ulaskawienia skierowanych z Kancelarii Preztdenta RP Prokurator generalny pozytywnie zaopiniowal tylko 29.Natomiast te pomowienia o ulaskawieniach sp.Lecha Kaczynskiego byly zlosliwe i PO to tylko, zeby przykryc mroczne poczynania tego wymienionego wyzej - dowod //www.fakt.pl/ulaskawienia- 18-wnioskow-od-Dubienieckiego,artykuly,98404,1html.Prezes Sadu sedzia Wojciech Zelmanski:"To oznacza, ze zaden z klientow Dubienieckich nie zostal ulaskawiony".Prezydent Kwasniewski glownie ulaskawial kolegow mafijnych, m.in.w 2005r.Ryszarda Kalisza, min.Sobotke i innych znajomych.

#28 ~bis~

~bis~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2011 - 11:36:16

Cóż takiego "makabrycznego" jest w tym zabójstwie? Toż to normalka, życiowy banał i nuda na tle tego co pokazuję codziennie polska telewizja. Nudne już są nawet setki czy tam jakieś tysiące ofiar w Iraku, Afganistanie czy ostanio w Libii. Kogo to wzrusza? Mnie już dawno nie. Myślicie, że to was nie dotyczy? I owszem bo za parę lat może i nad wasz dom nadlecieć jakiś chiński bombowiec i kogo to będzie wzruszało? Dla was to może być i makabra ale dla Chińczyków.

#29 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2011 - 12:24:10

no ładnie, trzeba było faceta na pal jeszcze nabić, być może zasługiwał na karę, ale czy na śmierć?! łatwo przychodzi Wam takie skazywanie - SZARA MASO!! są inne środki rozwiązywania problemów alkoholowych, wcale nie musiało dojść do tej tragedii, nie znam szczegółów jak zresztą pewnie większość forumowiczów - "znawców patologii wiejskiej" (czy jakiejkolwiek), dziwię się, że wcześniej nikt nie reagował - dlaczego tego człowieka nie odizolowano od tej rodziny? dlaczego nie skierowano na przymusowe leczenie? można było temu zapobiec, a sprawiedliwość jest jaka jest - i za morderstwo też jest kara, być może z okolicznościami łagodzącymi, ale kara! ja bym się bał chodzić po tej Objeździe jakby ta kobieta została na wolności...

#30 ~miejscowa~

~miejscowa~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2011 - 13:09:52

wbrew pozorom objazda nie jest strasznym miejscem...
rowniez jestem wstrzasnieta tym co sie wydarzylo, tym bardziej,ze znam ta rodzine bardzo dobrze, ale wydaje mi sie, ze dopoki nie znamy szczegolow, nie powinnismy nikogo osadzac, nie wiadomo co i konkretnie kim kierowalo...

#31 ~była mieszkanka~

~była mieszkanka~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2011 - 16:53:07

wbrew pozorom objazda nie jest strasznym miejscem...
rowniez jestem wstrzasnieta tym co sie wydarzylo, tym bardziej,ze znam ta rodzine bardzo dobrze, ale wydaje mi sie, ze dopoki nie znamy szczegolow, nie powinnismy nikogo osadzac, nie wiadomo co i konkretnie kim kierowalo...

Cieszę się że już nie mieszkam w Objeżdzie kilkanaście lat,ale jak znam ludzi to będzie tak: ile jest osób w Objeżdzie,tyle będzie wersji,

#32 ~;))~

~;))~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2011 - 20:38:40

do tej Objazdy strach jeżdzić,no chyba że z obstawą,pozdrawiam mieszkańców...

Zapewniam że do Objazdy to żaden strach jeździć .
tak na prawde to spokojna miejscowość :)

#33 ~anka~

~anka~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2011 - 23:08:43

Dwadzieścia lat mieszkałam na wsi.Znacznie więcej czasu mieszkam w mieście. Naprawdę mam orientację i nie mogę się nadziwić gdy wciąż słyszę,że to właśnie wieś wszyscy utożsamiają z patologią.Ona tam bywa jak wszędzie ale w porównaniu z miastem rzadko.

#34 ~zula~

~zula~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2011 - 09:32:04

:angry:

a może jakieś 18 kilometrów

ależ jaki problem ;)

#35 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2012 - 00:56:55

Objazda koło Ustki??to dobre chyba piszacy nie wie jak odalone sa te miejscowosci od siebie.

No nie tak daleko nie przesadzaj. Zresztą to jest po to,żeby ktoś to nie zna takiej małej wioski, mógł się zorientować gdzie to leży. Dlatego podano miejscowość, która leży możliwie jak najbliżej

#36 ~widziałem zdjęcie~

~widziałem zdjęcie~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2018 - 23:06:47

ocięła mu łeb nożem

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych