Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

35 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~...~

~...~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2011 - 20:15:59

to juz drugie morderstwo w objezdzie w przeciągu 3 lat masakra

#2 ~t&joo~

~t&joo~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2011 - 20:21:43

Makabra. Co się dzieje z tymi ludźmi

#3 ~Otio~

~Otio~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2011 - 20:29:56

Można jeszcze dodać dzisiejszy incydent w Objeżdzie, gdzie również potrzebna była interwencja Policji. Koło godziny 15 syn z nożem w ręku rzucił się na matkę.

#4 ~PiS~

~PiS~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2011 - 20:33:39

To pewnie wina tych z PO.

#5 ~ihi~

~ihi~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2011 - 20:41:14

Objazda koło Ustki??to dobre chyba piszacy nie wie jak odalone sa te miejscowosci od siebie.

#6 ~xx~

~xx~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2011 - 20:48:36

co sie dzieje z panstwem? nie pomagacie rodzinie swobodnie funkcjonowac to sie dzieją takie rzeczy!! znam tą rodzine i wiem jakie mieli problemy! gdzie jest panstwo! a ten zamordowany to zwykły alkoholik , który prześladował biedną rodzinę!! tego juz nie wspominacie? oprawca robi co chce i pozniej sie dziwic ze ludzie tak reagują!! alkoholicy robią co chcą znęcają się psychicznie i im wszystko wolno a gdzie jest godność członków rodziny
!! predzej czy poźniej by doszło do morderstwa to tylko kwestia' wytrzymywania' takiego stylu zycia!!

#7 ~były mieszkaniec~

~były mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2011 - 20:49:52

witam mam pytanie jak ten pan miał na nazwisko mieszkał tam kiedyś i może go znam ?

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2011 - 20:54:49

witam mam pytanie jak ten pan miał na nazwisko mieszkał tam kiedyś i może go znam ?

pewnie, moze jeszcze adres chcesz i nr tel? :blink: nie wiesz, ze na forum nie podaje sie nazwisk? :unsure:

#9 ~xx~

~xx~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2011 - 21:04:40

do były mieszkaniec : poczekaj na rozwój wydarzeń i przyjrzyj się sprawie - jak będzie więcej szczegółów to na pewno skojarzyłbyś ofiarę. Wiadomo, ze na forum nie podaje się nazwisk- to powinna być dla Ciebie sprawa oczywista!!

#10 ~bonzaj74~

~bonzaj74~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2011 - 21:17:37

co sie dzieje z panstwem? nie pomagacie rodzinie swobodnie funkcjonowac to sie dzieją takie rzeczy!! znam tą rodzine i wiem jakie mieli problemy! gdzie jest panstwo! a ten zamordowany to zwykły alkoholik , który prześladował biedną rodzinę!! tego juz nie wspominacie? oprawca robi co chce i pozniej sie dziwic ze ludzie tak reagują!! alkoholicy robią co chcą znęcają się psychicznie i im wszystko wolno a gdzie jest godność członków rodziny
!! predzej czy poźniej by doszło do morderstwa to tylko kwestia' wytrzymywania' takiego stylu zycia!!

Codzienna Polska rzeczywistość państwo Polskie nic nie robi aby ludziom lepiej się żyło a jedynie pragną siorpać z nich korzyści.Co z tego ze należymy do uni europejskiej jak ceny jedynie rosną a mentalność Polaków stoi na poziomie komunizmu ,,Co zarobie to przechleje" czemu państwo nic nie robi w tym kierunku.

#11 ~ja wiem~

~ja wiem~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2011 - 21:35:43

Objazda koło Ustki??to dobre chyba piszacy nie wie jak odalone sa te miejscowosci od siebie.

Jakieś 6 km.

#12 ~tytus~

~tytus~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2011 - 21:44:59

Nie, kurczę, koło Bałamątka... :angry:

#13 ~Objazda~

~Objazda~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2011 - 21:46:02

jestem mieszkańcem Objazdy, bardzo dobrze znam tę rodzinę i jestem bardzo wstrząśnięty ty co się stało, z tego co się dowiedziałem to mężczyzna leżał z odciętą głową i znalazł go jego syn.

#14 ~DEXTER~

~DEXTER~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2011 - 21:46:54

Jedna śmierć to tragedia, milion - statystyka
Józef Stalin

#15 ~SąsiedziMachowinko~

~SąsiedziMachowinko~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2011 - 21:47:24

Jakieś 6 km.

nie 6 tylko ok.13,5 , bo od mojej miejscowości do Ustki mam 11, a do Objazdy 2,5.

#16 ~SąsiedziMachowinko~

~SąsiedziMachowinko~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2011 - 21:55:17

szkoda faceta, ale sam sobie był winny.

#17 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2011 - 22:07:54

Jakieś 6 km.

a może jakieś 18 kilometrów

#18 ~była mieszkanka~

~była mieszkanka~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2011 - 22:15:32

jestem mieszkańcem Objazdy, bardzo dobrze znam tę rodzinę i jestem bardzo wstrząśnięty ty co się stało, z tego co się dowiedziałem to mężczyzna leżał z odciętą głową i znalazł go jego syn.

do tej Objazdy strach jeżdzić,no chyba że z obstawą,pozdrawiam mieszkańców

#19 ~ogrodek~

~ogrodek~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2011 - 23:06:50

Ze chwasta wreszcie nie bedzie, to dobrze.Tylko zal tych, ktorzy zostali do tego zmuszeni przez bandziora.Teraz beda wydawac wyroki za nikogo.Kiedy taka podobno sedzina czy prokuratorka zabila 4 niewinne osoby pod Debina,ktore w ogole jej nie znaly i zadnej krzywdy jej nie zrobili - to funkcjonariusze z grupy masowego ucisku obchodzili sie z nia jak ze "zbukiem", stronniczo, nadskakiwali, zeby jej nie urazic, bo moglaby nasmrodzic im.Ludzie byli w kostnicy, a ona w szpitalu udawala strasznie pokrzywdzona, nie wyrazajac nawet skruchy.Ciekawe czy w ogole zostala ukarana za zamordowanie 4 osob, bo podobno nie.A tu czytam, ze juz prawdziwie pokrzywdzonych osadzili w areszcie.Zgroza.Jaki rzad,jaki prezydent - taka sprawiedliwosc.Slabosc Panstwa Polskiego polega na tym, ze policja pensje bierze, za nic.Nie reaguje kiedy mozna by takich tragedii uniknac.Zlikwidowali miejsca pracy, a z tego rodza sie patologie.Katow sie oszczedza, a sadzi biednych i pokrzywdzonych.O tempora, o mores.

#20 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2011 - 23:45:59

Taka właśnie jest POLSKA oprawca siedzi w sądzie i się śmieje a prześladowany musi udowodnić mimo obdukcji że przypadkiem sam tego nie zrobił.Więc czasem dochodzi do tragedii- ci ludzie muszą z tym żyć bo po raz kolejny zawiódł system

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych