Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

70 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Anonim~

~Anonim~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2016 - 21:25:36

Sandacz z grzybami żenada w sosie było z pół grzybka o reszcie nie wspomnę,zony danie tez poniżej krytyki ziemniaki z rana odgrzewane i wysuszone-straszne !

#62 ~Tobiasz~

~Tobiasz~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2016 - 14:53:38

Baner kuchennych rewolucji nadal wisi a knajpa dzisiaj byla nieczynna. Heh ludzi tlum, pierwsza restauracja od plazy nieczynna. To jak ma byc dobrze?

#63 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2016 - 16:22:53

Baner kuchennych rewolucji nadal wisi a knajpa dzisiaj byla nieczynna. Heh ludzi tlum, pierwsza restauracja od plazy nieczynna. To jak ma byc dobrze?

pewnie zapili pałkę, jak oprzytomnieją to może otworzą :D :D
kto by się tam przejmował czymkolwiek, mają wywalone centralnie.

#64 ~Szymon~

~Szymon~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2016 - 20:38:29

Dramat !!!! Omijajcie to miejsce z daleka !!!!
Bylem w dniach 12-15 sierpnia w Łebie i niestety moja uwagę przykuł baner reklamowy "Gorąco polecam Magda Gesler" na restauracji Łebska Chata. Zaznaczam niestety, bowiem w restauracji zaserwowano nam starą rybę nazywaną w karcie dorszem ziemniaki z nazwy pieczone, ale w całości podgrzewane w mikrofali, wszystko ociekające tłuszczem, a do tego coś co mialo imitować surówkę z suszonym koperkiem. Ponieważ siedzielismy na zewnątrz to dopiero przy płaceniu rachunku zobaczyłem jaki w restauracji panuje brud, a w toaletach arcy brud. Na zewnątrz zreszta również wszystko się lepiło.
To, ze nie działał czytnik kart płatniczych to juz najmniejsze z zastrzeżeń, choć gdyby nie to ze nie chciałem psuć sobie krótkiego wypoczynku nad morzem to w ogóle bym nie zapłacił.

#65 ~Kornelia~

~Kornelia~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2017 - 17:57:04

Mimo że Pani Magda cofnęła rekomendacje , nadal na banerze widnieje . Mamy 2017 rok a w lokalu tragedia. Brudno, obrusy wyglądały jak wyjęte psu z gardła. Zamówiłam karkówkę w ziołach z ziemniakami i surówką- masakra ,karkówka ciągnęła się jak zelówka a w środku surowa. Miałam już poprosić kucharza że by powiedzieć ze nie umie zrobić tej karkówki,ale w tym momencie podeszła pani z nieruszonym daniem - dostała więcej niż zamówiła o dorodnego robala. Nie polecam,powiem wręcz omijajcie ten lokal!

#66 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2017 - 18:38:13

Prawie każdy nosi przy tyłku interner w telefonie. Wpisanie nazwy lokalu ZANIM się wejdzie do środka i zapoznanie się z kilkoma z brzegu opiniami to kwestia minuty, góra dwóch. To chyba mniej kłopotliwe niż strata nerwów, pieniędzy, a być może i zdrowia w starciu z obiektami tego typu. Warto poświęcić tą minutę, dwie by oszczędzić sobie i bliskim podobnych rozczarowań.

#67 ~wernik~

~wernik~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2017 - 20:49:48

o bosze  :blink:  ... to straszne   :D   - jeszcze rekomendacja się nikt nie najadł i nie naje ... głupota ludzka jest nieskończona :ph34r:

#68 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2017 - 15:00:05

Byłam dziś z ciekawości no i na wejściu mnie cofnelo .syf i malaria.dobrze że została cofnieta ta rekomendacja.ale szyld nadal wisi z kuchennymi rewolucji.

#69 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2017 - 15:09:58

No bo tylko o to od początku chodziło. Nie o żadną zmianę, rewolucję, tylko żeby zrobić rozgłos, podczepić się pod Gessler i czesać frajerów.

#70 ~turysta~

~turysta~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2017 - 15:23:06

Mamy 08.08.2017 a tam wisi nadal szyld po kuchennych rewolucjach i dziś widziałem sobowtóra Pani Magdy właściciel tonie i chwyta się wszystkiego.

#71 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2017 - 20:10:20

Mamy 08.08.2017 a tam wisi nadal szyld po kuchennych rewolucjach i dziś widziałem sobowtóra Pani Magdy właściciel tonie i chwyta się wszystkiego.

Łebska Chata obłożona po brzegi. Toną rozczarowani jakością, natomiast Mirek obrał kurs pełna naprzód. Zanim dziesiątki tysięcy rozczaruje się jakością, Mirosław swobodnie wypłynie z długów niczym U-boot w argentyńskim porcie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych