Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

442 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Witold~

~Witold~
  • Goście

Napisano 10 maj 2013 - 20:01

"Los rozdetych wielkosci ..." - cytat z filmu "Kariera Nikodema Dyzmy"

#2 ~anglia~

~anglia~
  • Goście

Napisano 10 maj 2013 - 20:06

i bardzo dobrze, że potraktowali ją jak każdego innego gościa, gratuluje. za kogo ona się uważa?

#3 ~beata~

~beata~
  • Goście

Napisano 10 maj 2013 - 20:08

pani Geslerowa myślała że jest na prowincji i wszyscy sie nią zachwycać mają

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

glupota! jak ja jej nie lubie! Chodzi po restauracjach i zre jak swinia, dostaje wszystkie dania i oczywiscie, wszystko niedobre! Normalna osoba by przyszla i zjadla ze smakiem a taki tucznik narzeka, oczywiscie zrobi "rewolucje", ugotuje dwie potrawy i juz wszystko jest pyszne! BADZIEW! Co ona zrobila, czemu tak ja pokazuja w tv?!

#5 ~herold~

~herold~
  • Goście

skandal!
Wielka mi gwiazda z tej Gesslerowej (...) przyjechala na 4 dni i zmieszala wielu ludzi,ktorzy wykonuja swoja prace z nalezytym porzadkiem oraz sumieniem. Tyle kasiory trzepie a co za hotel ciezko jej zaplacic.. wielka bogaczka sie znalazla ! Czym niby sie rozni od innego czlowieka,ktory badz co badz musi zaplacic za hotel co ona myslala ze za free se zamieszka.. glupia baba.. nie lubie jej poza tym gotuje ohydnie,wszytsko jest niesmaczne,a jak prowadzi program to wpada na 15 min,rzuca talerzami jak by byla kosmonauta,bierze tyle zarcia n a stol a zjada lyzeczke nie jeden bezdomny czy dziecko w afryce marzy o takim posilku a na dodatek jak jej nie smakuje too coo grubaska robi wyrzuca na ziemie..

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2013 - 20:15

jestem ciekaw jak tam to slynne danie "zupa z wlosami"

#7 ~były pracownik~

~były pracownik~
  • Goście

Napisano 10 maj 2013 - 20:15

hahaha dobre. to , że dolina ma kiepskich ludzi to wiadomo. ale dlaczego Wawrowski twierdzi , że Pani Gesler ma długi i ble ble. Wawrowski popatrz w lustro , to ty ludziom nie płacisz wyzyskujesz i masz wiecej brudu za pazurami ja niejedno wysypisko śmieci. uczciwy się znalazł. to dlaczego nie jesteś właścicielem obiektu tylko dyrektorem........... kto wie to wie, reszta niech się domyśli. a dla Pani Gesler informacja ..... tym architektem był warowski.

#8 ~KRYSTYNA~

~KRYSTYNA~
  • Goście

Napisano 10 maj 2013 - 20:16

a ja bym tego babsztyla psami poszczuła! gwiazda tvnu za dyche....

#9 ~Gwidon~

~Gwidon~
  • Goście

Napisano 10 maj 2013 - 20:19

Brawo, brawo Panie Wawrowski - nie wypuszczać darmozjadów bez płacenia - Pani Magdzie to się w du ... e poprzewracało i myśli, że wszyscy w koło niej za darmo skakali będą. Poza tym - ma 25 restauracji a za kilka noclegów w dobrym hotelu zapłacić nie może?, a może jej nie stać?

#10 ~obywatel~

~obywatel~
  • Goście

Napisano 10 maj 2013 - 20:23

(...) bez klasy....

#11 ~baśka~

~baśka~
  • Goście

Napisano 10 maj 2013 - 20:25

Trudno zając stanowisko w sprawie zajścia. Jednak ludzie nietuzinkowie, także winni uiszczać za siebie rachunki. Jeśli jesteśmy niezadowoleni z usługi mamy prawo dochodzić swoich roszczeń zgodnie z prawem.

#12 ~Alexa~

~Alexa~
  • Goście

Napisano 10 maj 2013 - 20:26

Ale przecież to bez sensu piszecie ludzie . Ona nie płaci tylko PRODUCENT więc darujcie sobie wpisy że nie ma kasy .

#13 ~pikuś~

~pikuś~
  • Goście

Napisano 10 maj 2013 - 20:27

Zapominacie że Hotel dał ciała bo wynajął jej zarezerwowany pokój !
Na zachodzie za taki numer by się po ziemię zpadli.Co do samej Gwiazdy to akurat zbytnio jej nie wierzę bo widziałem kiedyś jej "występ" na własne oczy w pewnym hotelu !
Nosi sie jak Sinatra a poziom ma jak u Ferdka Kiepskiego !

#14 ~Justin~

~Justin~
  • Goście

Napisano 10 maj 2013 - 20:31

(...)

#15 ~lukas~

~lukas~
  • Goście

wielka gwiazda. W głowie sie poprzewracało

#16 ~kazik~

~kazik~
  • Goście

Gessler ma racje tak sie traktuje ludzi w Polsce, jakas sama improwizacja zadnego profesjonalizmu, czlowiek w Polsce jest do tego przyzwyczajony ale gwiazdy czy goscie z zagranicy tego nie cierpia i robia sobie zdanie o naszym kraju,jak ja bym wam opisal urlop jaki nam sprawiono w Czechach to nawet Polak by sie usmial.
trzeba byc najlepszym w tej branzy a nie na latwa lape biznes ubijac, to znaczy ludzom za pseudo luxus kase wyciagac
takie osobie jak Gessler ktore potrafia reklame zrobic powinny korzystac z darmowej gosciny zwroci sie stokrotnie.
ale to potrwa az to ktos tu zrozumie.

#17 ~Milo~

~Milo~
  • Goście

Za kuchenne rewolucje Pani Magda życzy sobie 15.tyś.złotych!

#18 ~kiszka~

~kiszka~
  • Goście

Napisano 10 maj 2013 - 20:33

geslerowa to pasozyt wszedzie za darmo chce sie nazrec i jeszcze tym gardzi, teraz i hotel za darmo by chciala choc ja stac na to.

#19 ~arnold boczek~

~arnold boczek~
  • Goście

Napisano 10 maj 2013 - 20:34

Na zachodzie za taki numer by się po ziemię zpadli.Co do samej Gwiazdy to akurat zbytnio jej nie wierzę bo widziałem kiedyś jej "występ" na własne oczy w pewnym hotelu !

Porównanie mało trafione. Myślę, że F. Kiepski ma więcej honoru niż ta święta krowa gesler.

#20 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 10 maj 2013 - 20:35

Jesli chodzi o klase obsługi zarowno restauracji , jak i hotelu to moim zdaniem dorównuja oni klasie Magdy Gessler.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych