Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Lysienie u kobiet?

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Biton

Biton

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 61 postów

Napisano 01 wrzesień 2014 - 18:08:44

Wiadomo, ze lysienie nie jest niczym przyjemnym dla facetow, ale jakos da sie to przezyc - wpisane jest to w nasze geny. Ale łysienie u kobiet?? Jak sobie Wy - kobiety z tym radzicie? Jakich srodkow uzywacie itp itd?

Zapraszam do dyskusji.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2014 - 00:41:14

Wiadomo, ze lysienie nie jest niczym przyjemnym dla facetow, ale jakos da sie to przezyc - wpisane jest to w nasze geny. Ale u kobiet?? Jak sobie Wy - kobiety z tym radzicie? Jakich srodkow uzywacie itp itd?

Zapraszam do dyskusji.

Nie radzimy.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2014 - 18:38:42

chodzi wam o łysienie plackowate?

#4 Biton

Biton

Bywalec

• PipPipPip
  • 61 postów

Napisano 09 wrzesień 2014 - 18:42:09

Ogolnie o lysienie - nie tylko plackowate, ale wszelakie.

#5 aldo3434

aldo3434

Znajomy

• PipPip
  • 36 postów

Napisano 10 wrzesień 2014 - 14:29:15

Ja stosuję kozierdkę -naprawdę hamuje wypadanie włosów. Ponadto dobra i sprawdzona odżywka jantar bursztynowa. Częstą przyczyną wypadania włosów jest zła dieta, dlatego trzeba ją wzbogacić w białko i dobre, zdrowe tłuszcze

#6 malgosiaczek

malgosiaczek

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 12 luty 2015 - 18:33:14

hmmm ja miałam problem taki z wypadaniem włosów, że wypadały bo przez długi czas miałam anemie.  Nawet nie wiedziałam, że to może byc powodem, ale sporo mozna poczytac na ten temat artykułów. Czułam sie fatalnie, byłam blada i dodatkowo własnie wypadały mi włosy. Próbowałam domowych sposobów ale nic nie pomagało - na włosy szampony itp a na anemię wątróbkę, szpinak, kaszankę. Nic. W końcu ktoś mi polecił tabletki z żelazem. Odkąd zażywam Chela ferr czuję się zdecydowanie lepiej, kolroy mi wróciły i nie jestem osłabiona i zmęczona jak kiedyś. Wiadomo, na efekt z włosami trzeba będzie jeszcze troche poczekać, ale juz zauważyłam że wypadają znacznie mniej. 

#7 panjacek1985

panjacek1985

Znajomy

• PipPip
  • 38 postów

Napisano 02 marzec 2015 - 08:00:38

Łysienie u kobiet ma często związek z hormonami  i zbyt dużym testosteronem. Takie schorzenie można leczyć jedynie z lekarzem Żadne wcierki i maski nie pomogą :(

#8 kasian8585

kasian8585

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 28 kwiecień 2015 - 08:22:12

U mnie przyczyna wypadania włosów to niedoczynnosc tarczycy.... Niestety bardzo mi leca wlosy, praktycznie zakola mam jak moj dziadek :/ i nic nie pomaga :(

#9 poleszakalicja

poleszakalicja

Znajomy

• PipPip
  • 46 postów

Napisano 11 maj 2015 - 14:25:42

Czasem kilka prostych zabiegów może przeciwdziałać wypadaniu. Włosy kt są ciasno związane są osłabiane. Warto też robić masaże skóry głowy czy też peelingi.

#10 panjacek1985

panjacek1985

Znajomy

• PipPip
  • 38 postów

Napisano 26 maj 2015 - 15:35:39

Mezoterapia igłowa podobno pomaga w tym schorzeniu. 

#11 olamanola

olamanola

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 13 czerwiec 2015 - 18:17:30

to zalezy jaki typ lysienia, u kobiet może być milion przyczyn (choroby, hormony)

#12 Ekspert Vichy

Ekspert Vichy

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 25 czerwiec 2015 - 06:35:34

Masaże skóry głowy to dobry pomysł. Pobudzają one krążenie i stymulują uśpione cebulki włosów. Znacznie lepiej zadziała jednak, jeśli wykonamy masaż z użyciem odpowiednich preparatów wzmacniających i stymulujących wzrost nowych włosów. Dercos Neogenic dzięki cząsteczce STEMOXYDINE pobudza wzrost uśpionych cebulek włosów, a przy regularnym stosowaniu poprawia gęstość i odczuwalnie wzmacnia włosy.

Zachęcam do zadawania pytań, na wszystkie chętnie odpowiem.

Pozdrawiam,
Ekspert marki Vichy Dercos.

#13 ~Grazka~

~Grazka~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2020 - 08:24:50

Zamiast inwestować pieniądze w kosmetyki, spróbuj zainwestować w coś, co rzeczywiście pomoże. Ja ze swojej strony serdecznie polecam ci tę kurację dzw.com.pl/pl/p/Kuracja-Hair-Medic-Intense-na-6-tygodni/43 , bo dosłownie uratowała moje włosy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych