Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Łysienie

19 odpowiedzi w tym temacie

#1 sebmroz

sebmroz

Znajomy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPip
  • 45 postów

Napisano 25 wrzesień 2014 - 13:15:42

Mam okropny problem z łysieniem. Włosy mimo iż zdrowo wyglądają wypadają garściami. Badania też nie pokazują, że jest coś nie tak. Nie obce są też mi różne tabletki i wcierki. Stosowane były przeze mnie wszystkie znane specyfiki dostępne na rynku. Wydaje mi się, że to wypadanie jest spowodowane stresem, który jest mi nieobcy na co dzień. Próbuję zwalczać i unikać stresogennych sytuacji, ale wiadomo, że nie wszystkie jestem w stanie wyeliminować. Podobno ten specyfik daje radę ale http://alegratka.pl/...1632b3e346982c7 ale cena mnie przeraża. I tak już wtopiona jest spora gotówka. Słyszeliście może o tym leku????

#2 kasian8585

kasian8585

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 28 kwiecień 2015 - 08:20:25

Łysienie typu męskiego jest odwiecznym problemem. Teraz niestety obserwuje się lysienie niestety w wieku coraz wcześniejszym... nie wiem czy sa na to jakies preperaty, chyba zostaje przeszczep :P

#3 Karlow82

Karlow82

Nowy

• Pip
  • 18 postów

Napisano 06 maj 2015 - 14:17:17

Podobno Loxon działa, ale nie u wszystkich. Raz się słyszy, że nie ma ratunku dla facetów, a potem, że lekarze na receptę potrafią przepisać specyfiki niby na porost włosów. Przeszczep jest fajny, jak kogoś stać (i ma z czego przeszczepiać) ;)

#4 poleszakalicja

poleszakalicja

Znajomy

• PipPip
  • 46 postów

Napisano 11 maj 2015 - 09:42:46

A może takie specjalne ampułki do skóry głowy

#5 gandalf8

gandalf8

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 12 maj 2015 - 13:05:44

Chyba jedyny sposób to wycięcie jąder. :P Nie no sorry, to nie było śmieszne.

#6 mia

mia

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 17 maj 2015 - 17:15:37

Może szampon na porost włosów albo tabletki ? To na pewno opóźni ten proces, niestety przeszczep jest drogi, a nie zawsze przynosi zadowalające efekty.

#7 ~franak~

~franak~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2015 - 12:54:24

stosuje profolan który zamówiłem na tabletkinawlosy.co.pl i jestem bardzo zadowolony. W końcu coś skutecznie hamującego wypadanie włosów oraz stymulowanie ich odrastaniu. Polecam

#8 aleaactaest

aleaactaest

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 16 październik 2016 - 17:59:50

Według mnie wizyta u dermatologa jest lepszym rozwiązaniem niż tabletki, które nie zawsze działają, poza tym chyba lepiej jak ktoś je dobierze, w końcu każdy jest inny. Osobiście polecam klinikę dr Trycholog, najlepiej jest zajrzeć na ich stronę http://drtrycholog.pl/

gdzie wszystko jest opisane :)

#9 mrateslax

mrateslax

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 19 październik 2016 - 09:42:06

Tabletki revalid mają fajne działanie, ale trzeba być cierpliwym i systematycznym

#10 kokosanka

kokosanka

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 24 październik 2016 - 08:32:32

Jeżeli nie jest się pewnym dlaczego włosy wypadają to można udać się do lekarza i on wykona specjalistyczne badanie, w którym wyjdzie czego brakuje. Mój mąż też miał problem z łysieniem i dużo pomogła suplementacja odpowiednimi witaminami oraz specjalny szampon z witaminą B5. Na pewno nie polecam żadnych łatwo dostępnych sklepowych szamponów, bo w nich jest więcej chemii i można sobie jedynie zaszkodzić. Tuta można poczytać więcej o odpowiedniej pielęgnacji http://www.biomedica...czyzn-5504.html

#11 Mateo 77

Mateo 77

Znajomy

• PipPip
  • 49 postów

Napisano 02 listopad 2016 - 16:25:18

To prawda. Jeśli pojawiają sie poważne problemy z włosami, to warto od razu udać się po pomoc do poradni dr. Trycholog. Dzięki temu zaoszczędzicie sporo czasu i znacząco zwiększycie swoje szanse na bujną czuprynę :)

#12 marlena59

marlena59

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 15 listopad 2016 - 22:52:20

No ja myślę nad kupieniem suplementu Profolan, ale ciągle znajduję sprzeczne informacje np tutaj Chciałabym usłyszeć opinie osób co już miały ten suplement czy pomógł?? można mu zaufać?

#13 klaussspol

klaussspol

Nowy

• Pip
  • 14 postów

Napisano 14 grudzień 2016 - 20:19:04

Jeśli szukacie dobrej alternatywy na prezent czy może interesują was wysokiej jakości produkty związane z medycyną estetyczną, na przykład jak dbać o swoje włosy ? To super prezentem dla każdej kobiety mogą być suplementy które wspomagają dobrą jakość włosów jak olejowanie włosów specjalnymi naturalnymi kosmetykami, http://olejowaniewlosow.org sami zobaczcie na tym blogu, ciekawe porady i wskazówki jakie produkty w tym zakresie są najlepsze !

#14 ~mateusz~

~mateusz~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2017 - 15:38:26

Miałem problem z łysieniem. Środek głowy to u mnie jajko. Boki jeszcze rosną. Bez uzupełnienia wygląd absolutnie fatalny. Nawet przy ogoleniu się na zero niewielka zmiana. Poza tym do mnie łysina zupełnie nie pasuje. Zamawiałem ręcznie tworzony tupet dopasowany do głowy. Fryzurę mam od peruka-sc.pl z Łodzi. Dojeżdżałem do nich z Warszawy. Myślałem zawsze, że tupet jest przeznaczony dla starych dziadków, ale całe szczęście się pomyliłem. Mam fryzurę, która układa się naturalnie, nie pocę się w tupecie. Nie ma absolutnie uczucia noszenia hełmu. System włosów jest przyjemny w dotyku, zrobiony z polskich włosów, ciemnych. Zrobiłem się młodszy na pięć lat minimum :) Panie w salonie „Peruka” bardzo mi pomogły. Pierwszy raz miałem styczność z zamawianiem podobnego produktu, ale widać dobrze trafiłem :)

#15 ~bnmb~

~bnmb~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2019 - 15:08:52

Z różnymi szamponami i odżywkami na porost włosów miałam do czynienia i najlepsze efekty są dopiero teraz przy Hair Medic. Najbardziej dobitnie widać że włosy zostają na głowie po kąpieli, w brodziku zostają po takim prysznicu tylko pojedyncze włosy a do tej pory to były całe kołduny...nie muszę mówić że zatykałam odpływ regularnie chyba ze 3 razy tygodniowo.

#16 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2019 - 16:15:21

Mnie się zaczęły pojawiać baby hair jak wcierałam wcierkę z kaminomoto. Dowiedziałam się od niej od znajomej co podobny problem miała. Kosmetyk mogą używać i kobiety i faceci. Włosy po jakimś czasie odrastają. Tylko nie ma co sie zrażać jak po pierwszym dniu nie będą rosły.. trzeba im dać chwilę.. nie ma tak od razu. Trzeba cierpliwości 

#17 ~czarna pantera.~

~czarna pantera.~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2019 - 06:27:45

...a ja mam czupryne na glowie ze ho ho !  ^_^ .....
Zadne lysienie mi nie grozi, mimo tego ze jestem juz przed 50tka.  :mellow: ...ale niestety wlosy zaczynaja mi powolutku siwiec, tak niewiele, troszeczke...zauwazylem ze siwe wlosy pojawiaja sie pojedynczo na baczkach i przy skroniach... 
...ale tego prawie nie widac, bo jestem niebieskookim blondynem :) ...ale na ten przyklad Biedron blondynem nie jest i siwy jest juz jak golabek...mimo tego ze jest ladnych pare lat mlodszy ode mnie...to wszystko jest sprawa genetyczna ...podobno.  
Milego czwartku drodzy parafianie.... :D
Hej ! 

#18 ~Łysy~

~Łysy~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2019 - 09:21:20

Mówio, że jesteś diabelnie przystojny.
Azaliż prawda to ?

#19 ~czarna pantera.~

~czarna pantera.~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2019 - 17:08:57

...ba !  ^_^ ........................................... :D

#20 ~Mola~

~Mola~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2019 - 16:58:35

Szczerze mówiąc uważam, że łysi są bardzo seksi i nie mają się czego wstydzić. Wole łysego niż tego z zakolami.  Co prawda mój brat jest innego zdania i testuje na sobie Biotebal men. Bratowa mówi, że się zawoził i naprawdę dba o swoje włosy. Zawsze miał bujną czuprynę, więc pewnie widok wypadających włosów musi być frustrujący. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych