Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Luźne gad(t)ki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24369 odpowiedzi w tym temacie

#41 W 7

W 7

prawie moderator społeczny

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 3252 postów

Napisano 22 listopad 2013 - 00:21:08

A takie tam, o pierwszym razie itp. :P

Żaden i ze mnie wielki wędkarz,  ale uprawnienia i katę wędkarską sobie kupiłem, dowód osobisty, prawo jazdy patent żeglarski ..., to wszystko kosztuje czasu, nauki, zdrowia , a  najwięcej umiejętności  !!!

Jak pierwszy raz odchodziłem na emeryturę to moi przesympatyczni przyjaciele ze  zmiany (taka tradycja), na koniec,  by mi pomóc odkryć hobby sprawili mi profesjonalny sprzęt wędkarski w prezencie, a wiedzieli doskonale,  że nie lubię stagnacji,   tylko jak się szybko i wesoło dzieje i niejako zmusili mnie do tego wędkowania 

Nie raz byłem w realu połowić sobie  ale miałem problem jak we śnie, wyżej niż dalej wyrzucałem, może to przyjemne jest spędzanie czasu ale więcej miałem niż rybek znajomych zawsze, ok.   nie odbiegam od tematu czekam na inne pierwsze razy,  no i niekoniecznie takie ...   :D 

meggi28, dnia 22 List 2013 - 12:17 AM, napisał:

Ale publika 14 stu w liściach  :) boją się wejść  :D ?

Nie bój się Kamilo o nich , dadzą radę,   pierwsze razy zawsze takie, nawet jak to już kolejne ...  :D

Użytkownik W 7 edytował ten post 22 listopad 2013 - 00:24:45

#42 ~meggi28~

~meggi28~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 00:21:41

Ale publika 14 stu w liściach :) boją się wejść :D ?

Nie wiem, może będzie mniej. Mam świadomość, że czasami te OT prowokowałam, ale zdaję sobie też sprawę, że to nie było miejsce na to.... Tylko tak jak wyżej pisałam, kilka osób polubiłam i ciężko tak jak automat klepać bez żadnej prywaty.
Może uda się ograniczyć te OT tam. Mam taką nadzieję.

? nie karć siebie tak.Przecież luźne rozmowy na IW były potrzebne.Każdemu sie zdarzało pisać nie na temat ,ale to raczej normalne.

#43 Bury Kocur

Bury Kocur

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 3664 postów

Napisano 22 listopad 2013 - 00:22:39

Niektóre osoby kiedyś były bardziej otwarte i rozmowne, np. nałogowy i hexe, teraz zamknęli się w sobie.

#44 ~meggi28~

~meggi28~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 00:24:51

Niektóre osoby kiedyś były bardziej otwarte i rozmowne, np. nałogowy i hexe, teraz zamknęli się w sobie.

Kocur? A Ty jestes na tym nowym forum Lizzy???

#45 EyesOfSoul

EyesOfSoul

Los ojos del Alma

• PipPipPipPip
  • 13052 postów

Napisano 22 listopad 2013 - 00:25:34

ogólnie wątek trochę przymarł z braku niusów... kręcimy się w kółko.

Ja jeszcze pamiętam Inesse i sahę, że dużo pisały i nagle ucichły. W sumie się nie dziwne, bo niestety mielimy w kółko to samo :(

#46 Bury Kocur

Bury Kocur

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3664 postów

Napisano 22 listopad 2013 - 00:26:02

Kocur? A Ty jestes na tym nowym forum Lizzy???

Nie, chodzi o to o mordercach czy coś tam?

#47 Bury Kocur

Bury Kocur

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3664 postów

Napisano 22 listopad 2013 - 00:28:41

Co do Hexe, to ona była wulkanem energii, miała mnóstwo pomysłów ale pan Janusz tak się na nią uwziął za to ciasteczko plażowe, że dogryzał jej cały czas, wykończył ją... Ja to z krzaków obserwowałem, z krzaków więcej czasem widać, bo zamiast międlic ozorem milczymy i patrzymy na scenę...

#48 ~meggi28~

~meggi28~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 00:30:02

Nie, chodzi o to o mordercach czy coś tam?

Mordercach? Zaginęła Iwona Wieczorek .Forum Lizzy

#49 EyesOfSoul

EyesOfSoul

Los ojos del Alma

• PipPipPipPip
  • 13052 postów

Napisano 22 listopad 2013 - 00:31:27

Co do Hexe, to ona była wulkanem energii, miała mnóstwo pomysłów ale pan Janusz tak się na nią uwziął za to ciasteczko plażowe, że dogryzał jej cały czas, wykończył ją... Ja to z krzaków obserwowałem, z krzaków więcej czasem widać, bo zamiast międlic ozorem milczymy i patrzymy na scenę...

Nooo taka babka z "jajami". Ale spokojnie może wrócić,. bo Pan Janusz najwidoczniej zrezygnował w uczestnictwa w rozmowie

#50 W 7

W 7

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 3252 postów

Napisano 22 listopad 2013 - 00:31:28

Takie oto są skutki (dobre i  złe) bywania wśród ludzi,  nawet wirtualnie, ale jest nadzieja na lepsze jutro ...  

Co do Hexe, to ona była wulkanem energii, miała mnóstwo pomysłów ale pan Janusz tak się na nią uwziął za to ciasteczko plażowe, że dogryzał jej cały czas, wykończył ją... Ja to z krzaków obserwowałem, z krzaków więcej czasem widać, bo zamiast międlic ozorem milczymy i patrzymy na scenę...

No a na mnie to się nie uwziął ?  :o

Nooo taka babka z "jajami". Ale spokojnie może wrócić,. bo Pan Janusz najwidoczniej zrezygnował w uczestnictwa w rozmowie

Może na wyspy wyjechał ?  ;)

Ale nie plotkujmy o ludziach, bo to trochę tak paskudnie jakby, nie róbmy tu echa  !!!  :wacko:

Użytkownik W 7 edytował ten post 22 listopad 2013 - 00:48:45

#51 Bury Kocur

Bury Kocur

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3664 postów

Napisano 22 listopad 2013 - 00:31:39

Mordercach? Zaginęła Iwona Wieczorek .Forum Lizzy

Nie.. Nie wiedziałem nawet, że takowe jest :huh:

Można jakiś odnośnik prosić?

Ok, nie potrzeba, znalazłem sam.

Użytkownik Bury Kocur edytował ten post 22 listopad 2013 - 00:33:55

#52 ~meggi28~

~meggi28~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 00:35:05

Co z.tego,że sie uwział?Po Hexe i tak to spływało.Co do Janusza....nie dziwię się jemu ,ale czasami przesadzał.Jesli wszystkich się brało pod lupę to dlaczego nie jego syna skoro co poniektorzy weszli na taki temat?

#53 ~meggi28~

~meggi28~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 00:38:56

I z tego co widziałam na tamtym forum to zapowiedział ,ze sie tu nie zaloguje....swoją drogą smutne bo GP jako forum zrobiło najwięcej wirtualnie w sprawie Iwony jak i ludzie stąd , co nie raz sam podkreślał.....widocznie coś było nie po jego myśli....

#54 Bury Kocur

Bury Kocur

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3664 postów

Napisano 22 listopad 2013 - 00:38:56

Może udawała, że po niej spływało, a było jej przykro, bo ona początku bardzo ufała p. Januszowi, potem przez jakiś czas pisała ale już bez rezonu.

No, mniejsza z tym, stąd każdy może wyjść w każdej chwili i nigdy nawet nie wrócić, wylogować się z sali samobójców.

#55 W 7

W 7

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 3252 postów

Napisano 22 listopad 2013 - 00:40:23

Co z.tego,że sie uwział?Po Hexe i tak to spływało.Co do Janusza....nie dziwię się jemu ,ale czasami przesadzał. Jesli wszystkich się brało pod lupę to dlaczego nie jego syna skoro co poniektórzy weszli na taki temat?

W sumie tak, masz rację !

#56 EyesOfSoul

EyesOfSoul

Los ojos del Alma

• PipPipPipPip
  • 13052 postów

Napisano 22 listopad 2013 - 00:40:42

Zostawiam Wam piosenkę i życzę kolorowych snów :)

#57 Bury Kocur

Bury Kocur

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3664 postów

Napisano 22 listopad 2013 - 00:45:38

Faktycznie, na tamtym forum jest sporo osób stąd... (na forum Lizzy). Jutro się tam zarejestruję i będę jedynie czytał, pisał będę jedynie tu.

#58 ~meggi28~

~meggi28~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 00:47:22

Faktycznie, na tamtym forum jest sporo osób stąd... (na forum Lizzy). Jutro się tam zarejestruję i będę jedynie czytał, pisał będę jedynie tu.

KasiaB Mar Ko Babajaga ela33 aurora itd.Tylko nie.opuszczaj Gp :)

Użytkownik meggi28 edytował ten post 22 listopad 2013 - 00:48:04

#59 Bury Kocur

Bury Kocur

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3664 postów

Napisano 22 listopad 2013 - 00:52:08

KasiaB Mar Ko Babajaga ela33 aurora itd.Tylko nie.opuszczaj Gp :)

Zupełnie nie moje klimaty...
Jedynie Mar Ko.

A Ty się Kamilo nie kładziesz? :)

Użytkownik Bury Kocur edytował ten post 22 listopad 2013 - 00:55:27

#60 W 7

W 7

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 3252 postów

Napisano 22 listopad 2013 - 00:53:27

Jutro to pojęcie względne, nie wiadomo :P

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych