Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

lumpexsy w leborku

78 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Danuta~

~Danuta~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2015 - 07:22:50

Obcej osoby moje słowa by nie dotknęły. Jak nic jestes z tamtego sklepu. Kultury to paniusi troszkę ci nie staje. W nosie mam twoje wskazowki gdzie robic zakupy, a twoja reklama jest nieuczciwa.

Z "przestronności" przeszłaś na "stosunkowo duzy" sklep ... Bzdura. Ciasnota u ciebie i wielu innym lumpom nie siegasz do pięt.

100/100 dziadostwo, kultura POmyjców, straszliwa, tępa, prosta baba tam handluje, mama kultury nie nauczyła, siedziec w oborze, a nie do handlu.Obwiesiła plakatami sklep, na wybory, widać, że to głupie, nikt mądry nie łaczy biznesu z polityką....tak nikt mądry!!!

#62 ~Marzena~

~Marzena~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2015 - 07:37:52

100/100 dziadostwo, kultura POmyjców, straszliwa, tępa, prosta baba tam handluje, mama kultury nie nauczyła, siedziec w oborze, a nie do handlu.Obwiesiła plakatami sklep, na wybory, widać, że to głupie, nikt mądry nie łaczy biznesu z polityką....tak nikt mądry!!!

Sprawdz kto ma ten sklep, a zrozumiesz-szkoda na nich słów, to niedojdy i utrzymanki, oferma znany prostak i cham  wszystko dostał, bo był goły-tak głupi, taki zawsze ma szczescie.

#63 ~Mała~

~Mała~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2015 - 12:50:50

Ten przy mjuzeum jest fajny, bo poukładany. Wyróżniłbym go nawet, gdyby nie ta pani, która waży towar i kasuje. No, bo nie wiem czemu, ale z jakichś powodów działa mi źle na nerwy :)

Mam to samo,jakaś dziwna ona ,jakby z łaską do klienta.Uśmiechu brak,naburmuszona jakaś (a reklamówkę to poprosić trzeba i zapłacić 0,20zł.).Życzę jej więcej uśmiechu i pogody ducha.Pozdrawiam

#64 ~Lumpeksara~

~Lumpeksara~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2015 - 12:53:23

Mi osobiscie wszystko sie podoba czesto przychodze tam w dniu dostawy i jestem bardzo zadowolona z zakupionych rzeczy :) a co do obsługi nie mam żadnych zastrzeżeń a nawet wrecz przeciwnie bo pani przy kasoe zawsze sluzy dobra rada :) wiadomo ze kazdy moze miec gorszy dzień

Gorszy dzień prawie codziennie,chyba pani naburmuszona sama o sobie pisze takie pozytywy.

#65 ~lumpek~

~lumpek~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2015 - 21:26:44

Ja tam chodzę koło biedronki i sobie chwalę, fajne babeczki tam pracują a szczególnie blondynka miła jest.Towar różnie, jak dla mnie za duży ścisk na wieszakach. 

#66 ~agawa~

~agawa~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2015 - 11:43:45

Gdzie jest dokładnie wejście do tego przy biedronce? Kilka postów, a odpowiedzi brak..

#67 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2015 - 12:29:28

Gdzie jest dokładnie wejście do tego przy biedronce? Kilka postów, a odpowiedzi brak..

Tam gdzie kiedyś sklep miał Chińczyk koło muzeum 

#68 ~agawa~

~agawa~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2015 - 11:58:13

Dziękuję

#69 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2015 - 16:10:21

Dziękuję

Wejście do tego przy biedronce na Czołgistów jest po schodach od strony bloku.

#70 ~kosz-alina~

~kosz-alina~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2016 - 06:41:12

Proszę o aktualny wykaz ulic w Lęboeku, sklepów z odzieżą używaną.

Dziękuję.

#71 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2016 - 19:19:43

Jantar  plac  pokoju 

#72 ~Monia~

~Monia~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2017 - 12:56:39

Ja znam:

1. Przy ulicy I Armii Wojska Polskiego (na przeciwko Gimnazjum nr 1), rzadko tam bywam, mało miejsca i obsługa... mało przyjazna. Ale mają promocje po -50 i -70%. Co do asortymentu to jeden z lepszych.

2. Przy tej samej ulicy ale vis a vis Różana. Obsługa dużo lepsza. Więcej miejsca, większy wybór, ale sporo rzeczy nie nadających się do noszenia. Można wyszperać coś sensownego, ale trzeba na to poświęcić czas, jak to już bywa w takich miejscach :)

3. Na Placu Pokoju, obok muzeum (lokal po "chińczyku"). Lubię go za powierzchnie sprzedażową, dużo miejsca, duży wybór, wszystko na wagę. Jeszcze nie trafiłam na "zły dzień" obsługi. kobietki kontaktowe i mile. Asortyment bardzo spory. To chyba mój ulubiony sklep tego typu.

4. Jest jeden lumpex na rynku  (na przeciwko Królewiczanki), byłam 2 czy 3 razy. Pani, która w nim obsługuje jest bardzo pomocna. To bardziej butik z używkami niż typowy lumpex. Mówisz na wstępie czego szukasz, a pani pomoże Ci coś znaleźć. Ceny wyższe niż w poprzednich, ale też odzież przesortowana, co daje większy komfort w trakcie poszukiwań.

5. Przy ul. Targowej, na odcinku między Pizzeria "Łukaszek" a sklepem spożywczym (to chyba sieć ABC), tuz przy zakładzie krawieckim. tam nie byłam lata świetlne... ale z tego co się orientuję to lokal nadal istnieje. Mało miejsca, ale duży wybór. Większość (jeśli nie wszystko) wyceniane. Z całą pewnością można złapać coś konkretnego.

6. przy ul Krzywoustego, niedaleko cukierni Krzysia Wenty. To też taki bardziej butik z używkami, ale można też znaleźć rzeczy nowe, z metkami, oczywiście w sporo niższych cenach niż w sklepach.

7. ZLIKWIDOWANE:

- był fajny lump na Zwycięstwa (między zakładem wyrabiającym pieczątki a sklepem zoologicznym), tam można było pobuszować... wszystko na wagę i w skrzyniach, typowy lumpex :) ale już go nie ma :(

- Przy ul. Czołgistów, nad Lewiatanem. trochę trącił myszką (wnętrze), ale też duży sklep i duży wybór i wiecznie uśmiechnięta ekipa sprzedająca :)

- nie wiem czy to przy ul. Krzywoustego czy przy ul. Zwycięstwa, gdzies na pograniczu tych ulic. Nad wiaduktem kolejowym (obok Media Expertu). Fajne miejsce, duże, na wagę i sztuki. Szkoda że już zamknięte.

Jeśli wiecie jeszcze o jakichś... to proszę podzielcie się :)

Pozdrawiam

Monia

#73 phowit

phowit

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 22 lipiec 2017 - 14:39:25

Bardzo lubię odzież używaną. Często zaglądam do sklepów z odzieżą używaną, zarówno online, jak i stacjonarnych. Ostatnio nawet odzież roboczą kupuję w sieci w http://roboczo.eu/, również używaną. 

#74 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2017 - 15:04:29

Ja znam:

1. Przy ulicy I Armii Wojska Polskiego (na przeciwko Gimnazjum nr 1), rzadko tam bywam, mało miejsca i obsługa... mało przyjazna. Ale mają promocje po -50 i -70%. Co do asortymentu to jeden z lepszych.

2. Przy tej samej ulicy ale vis a vis Różana. Obsługa dużo lepsza. Więcej miejsca, większy wybór, ale sporo rzeczy nie nadających się do noszenia. Można wyszperać coś sensownego, ale trzeba na to poświęcić czas, jak to już bywa w takich miejscach :)

3. Na Placu Pokoju, obok muzeum (lokal po "chińczyku"). Lubię go za powierzchnie sprzedażową, dużo miejsca, duży wybór, wszystko na wagę. Jeszcze nie trafiłam na "zły dzień" obsługi. kobietki kontaktowe i mile. Asortyment bardzo spory. To chyba mój ulubiony sklep tego typu.

4. Jest jeden lumpex na rynku  (na przeciwko Królewiczanki), byłam 2 czy 3 razy. Pani, która w nim obsługuje jest bardzo pomocna. To bardziej butik z używkami niż typowy lumpex. Mówisz na wstępie czego szukasz, a pani pomoże Ci coś znaleźć. Ceny wyższe niż w poprzednich, ale też odzież przesortowana, co daje większy komfort w trakcie poszukiwań.

5. Przy ul. Targowej, na odcinku między Pizzeria "Łukaszek" a sklepem spożywczym (to chyba sieć ABC), tuz przy zakładzie krawieckim. tam nie byłam lata świetlne... ale z tego co się orientuję to lokal nadal istnieje. Mało miejsca, ale duży wybór. Większość (jeśli nie wszystko) wyceniane. Z całą pewnością można złapać coś konkretnego.

6. przy ul Krzywoustego, niedaleko cukierni Krzysia Wenty. To też taki bardziej butik z używkami, ale można też znaleźć rzeczy nowe, z metkami, oczywiście w sporo niższych cenach niż w sklepach.

7. ZLIKWIDOWANE:

- był fajny lump na Zwycięstwa (między zakładem wyrabiającym pieczątki a sklepem zoologicznym), tam można było pobuszować... wszystko na wagę i w skrzyniach, typowy lumpex :) ale już go nie ma :(

- Przy ul. Czołgistów, nad Lewiatanem. trochę trącił myszką (wnętrze), ale też duży sklep i duży wybór i wiecznie uśmiechnięta ekipa sprzedająca :)

- nie wiem czy to przy ul. Krzywoustego czy przy ul. Zwycięstwa, gdzies na pograniczu tych ulic. Nad wiaduktem kolejowym (obok Media Expertu). Fajne miejsce, duże, na wagę i sztuki. Szkoda że już zamknięte.

Jeśli wiecie jeszcze o jakichś... to proszę podzielcie się :)

Pozdrawiam

Monia

Jest od  niedawna na ul. Gdańskiej w dawnym lokalu po  Głodowskim 

#75 ~kejt~

~kejt~
  • Goście

Napisano 23 październik 2018 - 08:05:59

Lumpeks na przeciwko Różanej to porazka. Ceny wyższe od cen NOWYCH ciuchów, które można kupić na wyprzedażach w sieciówkach. Do tego obsługa to jakaś kpina. Traktują ludzi jak złodzieji, Panie głosno rozmawiają przy klientach, śmiejąc się, przeklinając  

#76 ~Pati~

~Pati~
  • Goście

Napisano 23 październik 2018 - 12:14:35

Lumpeks na przeciwko Różanej to porazka. Ceny wyższe od cen NOWYCH ciuchów, które można kupić na wyprzedażach w sieciówkach. Do tego obsługa to jakaś kpina. Traktują ludzi jak złodzieji, Panie głosno rozmawiają przy klientach, śmiejąc się, przeklinając  

to prawda z tymi rozmowami a uśmiechu zero tak jakby łaskę robiły ze tam są 

#77 ~Igor~

~Igor~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2019 - 19:25:26

Według mnie najlepszym lumpexem w Lęborku jest Lech, zawsze "czyściutki" ubrany na czasie z lekkim stajennym zapachem. Tak to lump nr. 1.

#78 ~Igor~

~Igor~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2019 - 19:25:57

Na jakiej ulicy jest ten lumpeks

#79 ~Misia~

~Misia~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2019 - 16:10:11

Na jakiej ulicy jest ten lumpeks

musisz szukać na jakiejś ławce w parku lub na placu pokoju

Dodaj odpowiedź