Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

lumpexsy w leborku

78 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~lila~

~lila~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2010 - 22:55:28

hahahahh a ktos musialby byc chyba glupi zeby sprzedawac takie super ciuchy jakie sa w cosmo za 2 zl, bo za 2 zl w innych lumpach to sa same szmaty do podlogi, a w cosmo jest zawsze duzo ludzi co mowi samo za siebie. te forum otworzyla chyba osoba ktora oczernia sklepy , ludzie swoj rozum maja apoza tym widacv ktore utrzymuja sie na rynku a ktore sie zamykaja.

#42 ~Asia B~

~Asia B~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2014 - 09:32:50

Ja uwielbiam chodzić do lumpka na przeciwko Różanej, w piątki mają nowy towar, mnustwo ubrań markowych, zabawek, butów, pościeli, kocy, poduszek, ręczników i toreb. Raz nawet widziałam dywan.

#43 ~s~

~s~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2014 - 15:09:08

Bieda komentuje lumpy -wstyd

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2014 - 16:12:08

Ja uwielbiam chodzić do lumpka na przeciwko Różanej, w piątki mają nowy towar, mnustwo ubrań markowych, zabawek, butów, pościeli, kocy, poduszek, ręczników i toreb. Raz nawet widziałam dywan.

Zamiast włóczyć się po lumpach , wybierz się do SZKOŁY.

Żenada !!!

Analfabeci zamiast w  szkole ,a na forum.

#45 ~lumpek~

~lumpek~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2014 - 21:17:37

Zamiast włóczyć się po lumpach , wybierz się do SZKOŁY.

Żenada !!!

Analfabeci zamiast w  szkole ,a na forum.

Analfabeci zamiast w  szkole ,a na forum.....-Hahahaaaaa nauczycielu,co innych pouczasz -o co ci tu chodzi ? ci co najwiecej krytykuja sami po cichaczu chodza sie ubierac w ,,lumpku,,

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2014 - 21:22:08

Co wy chcecie, ja mam kasy po sam czubek głowy i też czasami pójdę.

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2014 - 21:28:11

Chodzę po ( LUMPEKSACH napisałam po polsku) i widzę osoby które pełnią wysokie stanowiska lub prowadzą własną działalność. Pięknie ubrane. Tylko wiedzą kiedy jest dostawa, albo są znajomymi osób które prowaqdzą LUMP. W pierwszej kolejności Panie sprzedawczynie zaspakajają swoje potrzeby, potem znajomych, reszta na sprzedaż,Lumpu koło Różanej nie cierpię. Obrzydliwa obsługa.

#48 ~lęborczanin~

~lęborczanin~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2014 - 07:49:45

Analfabeci zamiast w  szkole ,a na forum.....-Hahahaaaaa nauczycielu,co innych pouczasz -o co ci tu chodzi ? ci co najwiecej krytykuja sami po cichaczu chodza sie ubierac w ,,lumpku,,

Do szkoły to powinna iść osoba, która rozpoczęła ten temat: "Lęborszczanka" - pisze się "Lęborczanka" :D

#49 ~nika~

~nika~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2014 - 11:14:42

Też uważam ,że sprzedawczynie w lumpeksie koło Różanej są odrzydliwie niesympatyczne, głośno komentują swoje życie osobiste, jakby to kogo obchodziło.Miłe Panie są na Staromiejskiej.

#50 ~Majka~

~Majka~
  • Goście

Napisano 21 luty 2015 - 11:48:28

A co sadzicie o tym przy muzeum? :)

#51 ~markotny~

~markotny~
  • Goście

Napisano 21 luty 2015 - 20:50:11

Ten przy mjuzeum jest fajny, bo poukładany. Wyróżniłbym go nawet, gdyby nie ta pani, która waży towar i kasuje. No, bo nie wiem czemu, ale z jakichś powodów działa mi źle na nerwy :)

#52 ~Krystyna~

~Krystyna~
  • Goście

Napisano 21 luty 2015 - 21:09:20

Ten przy mjuzeum jest fajny, bo poukładany. Wyróżniłbym go nawet, gdyby nie ta pani, która waży towar i kasuje. No, bo nie wiem czemu, ale z jakichś powodów działa mi źle na nerwy :)

mi też

#53 ~Majka~

~Majka~
  • Goście

Napisano 22 luty 2015 - 07:53:28

Mi osobiscie wszystko sie podoba czesto przychodze tam w dniu dostawy i jestem bardzo zadowolona z zakupionych rzeczy :) a co do obsługi nie mam żadnych zastrzeżeń a nawet wrecz przeciwnie bo pani przy kasoe zawsze sluzy dobra rada :) wiadomo ze kazdy moze miec gorszy dzień

#54 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2015 - 10:28:48

fajny lump jest też na rynku, nie jest duży, ale jest klimat, dużo ciekawych ciuchów i nie ma uczucia że jest się w ciuchlandzie. Szkoda tylko że jest w takim miejscu, ostatnio byłam tam w ubiegłym roku.

#55 ~stala klientela~

~stala klientela~
  • Goście

Napisano 22 luty 2015 - 17:38:16

nawet fajny towar jest koło placu,przy biedronce,troche drogo,ale jest w czym wybierać,jedna pani niezbyt miła,kiedy nie jestem sama zaczyna temat o swoich dzieciach,ktore byly w zakopanem i takie chore wrocily,nudne,nie da odejsc od siebie,blondynka spoko,ta grubsza przy kasie spoko

#56 ~jestem tam 2-3 razy w tyg.~

~jestem tam 2-3 razy w tyg.~
  • Goście

Napisano 22 luty 2015 - 17:43:52

tam przy muzeum jedna pani kasjerka,wzdycha jak to smierdzi jej jak niektore panie wchodzą,robi przedstawienie,biega ze sprejem przy klientach,perfumuje,nie na miejscu zachowanie

#57 ~agawa~

~agawa~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2015 - 17:02:18

a ten przy muzeum to dokładnie gdzie ma wejście? patrzyłam od strony Biedronki i nie widziałam...

#58 ~Lucyna~

~Lucyna~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2015 - 06:50:44

Najlepszy e Lęborku, sklep z odzieżą nową i używaną -róg ul Kossaka /Gdańska , koło nowobudowanego ronda.
Czysto , przestronnie, dobry towar , niskie ceny ,duży wybór.
Polecam.

Widać właściciele sami napisali ten post, ale jak piszesz idioto to musisz myśleć, a to ci obce, pewno po podstawówce prostak!

Każdy kto tam był wie, że to kłamstwa. Do czystości daleko, tak mała klitka jak żaden inny sklep w Lęborku, obsługa nie ma pojecia o handlu, ceny wysokie, wybór żaden w porównaniu z innymi. Właściciele nie mają pojęcia o rynku na którym się znajdują, tata i mama pewno by lepiej by sobie poradzili.

Nawet polski im obcy, dobry to może być rogal, a towar atrakcyjny gamoniu!

W Lęborku są mądrzy handlarze, widac jakie sa inne lumpy i w krótkim czasie juz własciciel ma ich kilka, a ludzi tam zawsze pełno-Ewa pusto i głucho, punkt dobry na wc, z taka powierzchnia, nie sklep. Handel nie jest trudny, lecz dla mądrych ludzi. 

#59 ~Lucyna~

~Lucyna~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2015 - 06:51:28

Najlepszy e Lęborku, sklep z odzieżą nową i używaną -róg ul Kossaka /Gdańska , koło nowobudowanego ronda.
Czysto , przestronnie, dobry towar , niskie ceny ,duży wybór.
Polecam.

Widać właściciele sami napisali ten post, ale jak piszesz idioto to musisz myśleć, a to ci obce, pewno po podstawówce prostak!

Każdy kto tam był wie, że to kłamstwa. Do czystości daleko, tak mała klitka jak żaden inny sklep w Lęborku, obsługa nie ma pojecia o handlu, ceny wysokie, wybór żaden w porównaniu z innymi. Właściciele nie mają pojęcia o rynku na którym się znajdują, tata i mama pewno by lepiej by sobie poradzili.

W Lęborku są mądrzy handlarze, widac jakie sa inne lumpy i w krótkim czasie juz własciciel ma ich kilka, a ludzi tam zawsze pełno-Ewa pusto i głucho, punkt dobry na wc, z taka powierzchnia, nie sklep. Handel nie jest trudny, lecz dla mądrych ludzi. 

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2015 - 07:01:09

Całkowicie się zgadzam, sami pisza te bzdury, do mamusi da cycusia niedojdy nie do handlu, pewnie jedni z tych z POjebów bo kłamstwo to ich domena.

Też straszna ta sprzedawczyni.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych