Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

lumpexsy w leborku

78 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2010 - 01:19:10

Potrzebujesz przestrzeni ?? To rób zakupy na rynku , lub innym bazarze.

W tym sklepie koło nowego ronda, można kupić ,dobry gatunkowo , modny towar, po bardzo atrakcyjnej cenie.
Sklep jest stosunkowo duży i dobrze zaopatrzony.

Obcej osoby moje słowa by nie dotknęły. Jak nic jestes z tamtego sklepu. Kultury to paniusi troszkę ci nie staje. W nosie mam twoje wskazowki gdzie robic zakupy, a twoja reklama jest nieuczciwa.

Z "przestronności" przeszłaś na "stosunkowo duzy" sklep ... Bzdura. Ciasnota u ciebie i wielu innym lumpom nie siegasz do pięt.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2010 - 11:37:59

Obcej osoby moje słowa by nie dotknęły. Jak nic jestes z tamtego sklepu. Kultury to paniusi troszkę ci nie staje. W nosie mam twoje wskazowki gdzie robic zakupy, a twoja reklama jest nieuczciwa.

Z "przestronności" przeszłaś na "stosunkowo duzy" sklep ... Bzdura. Ciasnota u ciebie i wielu innym lumpom nie siegasz do pięt.

Tak zwykle kończy się dyskusja .Inwektywy i pomówienia.
Przykre.

#23 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2010 - 15:21:33

Tak zwykle kończy się dyskusja .Inwektywy i pomówienia.
Przykre.

Jasne, że nie tak powinna wygladać wymiana zdań. Ale z jakiej racji traktuje się mnie z góry ? Nie zamierzałam nikogo obrażać, a tu paniusia sie uniosła. W takim razie - jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie. Za nieprawdę.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2010 - 17:38:21

Jasne, że nie tak powinna wygladać wymiana zdań. Ale z jakiej racji traktuje się mnie z góry ? Nie zamierzałam nikogo obrażać, a tu paniusia sie uniosła. W takim razie - jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie. Za nieprawdę.

Nie rozumię o jakiej paniusi mówisz , jestem panem.
Ogólnie bredzisz. Typowe

#25 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2010 - 19:05:39

Nie rozumię o jakiej paniusi mówisz , jestem panem.
Ogólnie bredzisz. Typowe

Panem ? hahahahaha
Nieswieze powietrze z przestronnego lokalu zaszkodziło ?

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2010 - 19:34:29

Panem ? hahahahaha
Nieswieze powietrze z przestronnego lokalu zaszkodziło ?

Chcesz się przekonać paniusiu .???

#27 ~miastko~

~miastko~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2010 - 19:49:37

Przyjedżcie do Miastka..tutaj jest Raj dla miłosników odzieży używanej. Ceny..wszystko po 1 złotówce, zapraszamy :)

#28 ~~Zosia~~

~~Zosia~~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2010 - 21:59:49

Najlepsze ubrania są w COSMO i KOLI ;)

#29 ~ewra~

~ewra~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2010 - 22:38:13

Lumpeksy są super.
Kupuję w cosmo to co leci, potem wystawiam to w swoim sklepie po wyższej cenie. I tak na bluzce, która kosztowała mnie 2 zł udało mi się ją sprzedać po 48 zł (jako przecena z 56zł).
Zapraszam do mojego sklepu.

w cosmo za 2 zl??dobry zart

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2010 - 10:25:44

Rzeczywistość jest taka,że wielu ludzi nie stać na ubieranie się w zwykłych sklepach.Ja do nich należę.Zarabiam 1400,za mieszkanie [wynajmowane]płacę 600,rachunki i zostaje niewiele.Nie stać mnie na kupienie mojemu synkowi spodni za 40 zł lub kurtki za 60-100zł.W lumpie trafiam często na nowe rzeczy za kilka złoty,dzięki temu moje dziecko nie odbiega ubiorem od dzieci zamoznych rodziców ,którzy często na zakupy udają się do trójmiasta i wydają setki złotych na ciuchy dla pociech.

#31 ~majka~

~majka~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2010 - 20:20:59

Rzeczywistość jest taka,że wielu ludzi nie stać na ubieranie się w zwykłych sklepach.Ja do nich należę.Zarabiam 1400,za mieszkanie [wynajmowane]płacę 600,rachunki i zostaje niewiele.Nie stać mnie na kupienie mojemu synkowi spodni za 40 zł lub kurtki za 60-100zł.W lumpie trafiam często na nowe rzeczy za kilka złoty,dzięki temu moje dziecko nie odbiega ubiorem od dzieci zamoznych rodziców ,którzy często na zakupy udają się do trójmiasta i wydają setki złotych na ciuchy dla pociech.

Ja jestem tego samego zdania też mam dzieciaczki i ubieram je w lumpkach polecam lumpek dla dzieci w pasarzu nad rzeką naprawde super ubranka i niedrogo .

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2010 - 06:22:04

nie ma się czym chwalic

#33 ~ula~

~ula~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2010 - 15:35:24

nie ma się czym chwalic

tak apropo to lump u ewy to same śmieci

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2010 - 16:10:59

Najlepsze ubrania są w COSMO i KOLI ;)

W Cosmo i Koli sam syf.
Drogie , brzydkie i beznadziejne łachy.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2010 - 16:13:05

tak apropo to lump u ewy to same śmieci

Ula, ula , spadaj do ula /Cosmo/

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2010 - 18:22:33

koło poczty jest fajny lumpeks,dużo świetnych ciuchów tam kupiłam całkiem nowych

#37 ~jk~

~jk~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2010 - 19:34:02

koło poczty jest fajny lumpeks,dużo świetnych ciuchów tam kupiłam całkiem nowych

w którym miejscu koło poczty?

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2010 - 06:16:55

[quote name='Gość' date='28.04.2010, 19:22:33' post='332751']
[/quote

Ale mi sensacja. W każdym są nowe ciuchy.
Najgorsze jest to , że na forum ,własciciele sklepów nieuczciwie reklamują swój sklep , oczerniając przy tym konkurencję , co jest niegodziwe.
Klienci mają swój rozum , i doskonale wiedzą gdzie jest dobry towar.

Po co w ogóle powstał ten temat na forum ??? Wiadomo . Promować nie uczciwie swój sklep. Temat ten powinien zniknąć z forom .

[b]Jest to prośba do moderatora[/b].

#39 ~LUMPEKSOWA~

~LUMPEKSOWA~
  • Goście

Napisano 14 maj 2010 - 16:09:33

HAHAH W COSMO SA CIUCHY Z INNYCH LĘBORSKICH LUMPÓW KUPIONE ZA 2 ZŁ A POTEM SPRZEDAWANE ZA 20- 30 AHAH

#40 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2010 - 06:40:32

w którym miejscu koło poczty?

Na przeciwko poczty zaraz koło piekarni KOKOSANKA

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych