Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

"Ludzie, przegadacie całe życie"!

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Zygmunt Jan Prusiński~

~Zygmunt Jan Prusiński~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2010 - 08:21:54

„Można nabierać cały świat jakiś czas i kilka osób cały czas, ale nie można nabierać wszystkich ciągle”

Abraham Lincoln

- Czy prezydent USA nie ma racji ?
Toż Polska po 1989 roku żyje cały czas w oszustwach politycznych i systemowych. Po prostu, na oczach całego "narodu" rozebrali ją do naga !

- Gdzie jesteście córki i synowie tego narodu ?!

Jurek Izdebski, (Świętej Pamięci) grzmiał często na pokojowych zgromadzeniach Polskiej Partii Biednych przed ratuszem w Słupsku: "Ludzie przegadacie całe życie", a "oni" was oszukują i okradają z waszego życia!

Jakaś niesamowita bezradność jest wśród nas. Skaczemy sobie do oczu, to widać na Forach polskich Portali, a cwaniacy doją tę Polskę, jakby była ona... krową.

- Dlaczego Polacy są tchórzami ?
- Dlaczego nie umieją bronić życia swoich rodzin ?

Pamiętam jak było w Obozie dla Uchodźców w Traiskirchen pod Wiedniem, Polaków było 2-3 tysiące, a Rumunów garstka, i to właśnie Rumunii sieli postrach w tym Obozie...

Akurat do mnie "szef" Rumunów miał takowy dystans - może i szacunek. Kłaniał mi się z daleka. Bo widział mnie codziennie przed bramą Obozu jak rozdawałem polskie emigracyjne gazety, czy poniektóre tytuły sprzedawałem za symboliczne pieniądze.

- Gdzie znikła odwaga Polaków ?
- Czy książki napisane o czynach bohaterskich Rodaków w II wojnie światowej, dziś nie zobowiązują współczesnych Polaków ?

Polacy, przestańcie gadać a "czyn" do ręki i naprzód do posprzątania kraju. Mesjasz Tusk Donald wraz z drugim mesjaszem Komorowskim Bronisławem niczego nie uczynią pozytywnego dla Was. Pierwszy mesjasz i cudotwórca Tusk się już ukazał w filmie "Nocna zmiana" - można zobaczyć ten film w sieci. A chodziło wówczas o ujawnienie teczek z nazwiskami. - Czego wówczas bał się "prezydent" Bolek Lecha Wałęsa ?

Jesteście wciąż oszukiwani. Żaden, ale to żaden "prezydent" tzw. (RP), nie przyznał się do swojego rodowego nazwiska. - Czy w taki sposób chcecie wychowywać i uczyć swoją dziatwę Historii Polski ?

- Panie Boże, miej opiekę nad Polską !

Zygmunt Jan Prusiński

Ustka. 8 Grudnia 2010 r.
Środa 8:16

#2 ~~mini'srant~

~~mini'srant~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2010 - 13:52:54

Wysraj sie facet raz porzadnie ! a od Jurka lapy precz.
Prusbaum!

#3 ~Zygmunt Jan Prusiński~

~Zygmunt Jan Prusiński~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2010 - 20:15:42

Prusbaum!

_____________Odpowiedź

Ty chyba wróciłeś od mojego przyjaciela Olka Łukaszenki ?

#4 ~MINISTRANT~

~MINISTRANT~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2010 - 20:23:23

_____________Odpowiedź

Ty chyba wróciłeś od mojego przyjaciela Olka Łukaszenki ?

PANIE ZYGMUNCIE!Ciekaw jestem co z książką pt: MIASTO HIPOKRYTÓW?

#5 ~gosciu~

~gosciu~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2010 - 16:40:28

co tęsknisz za kaczorami którzy siali zamet w kraju, ośmieszali nas polaków za granią doprowadzili do wojny i nienawiści, Z.P zajmuj się swoim lumpeksem a nie polityką. Nie wypowiadaj sie na temat prezydenta czy premiera bo niewypada żebyś sie na ich temat wypowiadał

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2010 - 14:34:37

Ludzie, przegadacie całe życie"!

Człowieku, kto przegada ten przegada, idą śwęta. A Ty zamiast dla dzieci na gwiazdkę pracować, pierprzysz głupoty.
Poodśnieżałbyś koło kościoła księdzu a nie tylko soki spuszczasz w erotykach.

Bóg patrzy. Jarosław Kaczyński, też a Lech widzi Cie z nieba! i za głowe sie trzyma, tylko za inna niż ty, poecino.

#7 ~Zygmunt Jan Prusiński~

~Zygmunt Jan Prusiński~
  • Goście

Napisano 14 maj 2012 - 16:08:59

Ludzie, przegadacie całe życie"!

Człowieku, kto przegada ten przegada, idą śwęta. A Ty zamiast dla dzieci na gwiazdkę pracować, pierprzysz głupoty.
Poodśnieżałbyś koło kościoła księdzu a nie tylko soki spuszczasz w erotykach.

Bóg patrzy. Jarosław Kaczyński, też a Lech widzi Cie z nieba! i za głowe sie trzyma, tylko za inna niż ty, poecino.

Jaki ty jesteś dziki. A las ciebie nie lubi. Lubi ? Nie lubi... Bo las ma fajniejsze zwierzątka. Nieprawdaż ?

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2012 - 12:21:55

Pamiętam jak było w Obozie dla Uchodźców w Traiskirchen pod Wiedniem, Polaków było 2-3 tysiące, a Rumunów garstka, i to właśnie Rumunii sieli postrach w tym Obozie...

głodny rumun to zly rumun a ze ciagle glodni sa to coz poradzic ?

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2012 - 12:23:57

głodny rumun to zly rumun a ze ciagle glodni sa to coz poradzic ?

Co prawda to prawda

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2012 - 15:09:26

Zygmunt ma kolejna zone ? na poludniu polski ?

LOOOL

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2012 - 08:50:34

no ma ostatnio myslalem ze mi sie sni wychylam sie z okna a tu Prusin nawija na srodku ulicy. od razu obiadu mi sie odechcialo...

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2013 - 11:54:34

Prusbaum!

tumblr_l597ns2Nfx1qb8hyio1_500.jpg

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych