Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

LUDZIE KUPUJCIE POLSKIE PRODUKTY

62 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~FREDEK~

~FREDEK~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2020 - 21:40:43

LUDZIE!!!!! W OBECNEJ SYTUACJI, DLA PODRATOWANIA GOSPODARKI NASZEGO KRAJU PROPONUJE ZAKUP PRODUKTÓW, KTÓRYCH PRODUCENTEM SĄ FIRMY Z POLSKIM KAPITAŁEM. ZWRACAJCIE UWAGĘ NA TO CO KUPUJECIE!!!!!!!!!!!!!!

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2020 - 22:01:52

LUDZIE!!!!! W OBECNEJ SYTUACJI, DLA PODRATOWANIA GOSPODARKI NASZEGO KRAJU PROPONUJE ZAKUP PRODUKTÓW, KTÓRYCH PRODUCENTEM SĄ FIRMY Z POLSKIM KAPITAŁEM. ZWRACAJCIE UWAGĘ NA TO CO KUPUJECIE!!!!!!!!!!!!!!

Popieram.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2020 - 23:09:52

Idioto, kupuję towar obecny na półce sklepowej, bez względu na to kto go produkował. W dzisiejszych czasach zapomnij o durnym patriotyźmie.

ps. polskie auta też preferujesz?

#4 ~patryjota~

~patryjota~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2020 - 00:06:40

to takie myslenie maja, ze jak on kupi polski produkt, to ten polski wlasciciel firmy co zarobi tez tylko polskie kupi produkty i w ogole wszystko bedzie polskie wtedy, a za granica to juz tak myslec nie moga, zeby swoje kupowac i tez maja tylko polskie produkty kupowac? szkoda strzepic ryja

#5 Andy

Andy

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 6987 postów

Napisano 04 kwiecień 2020 - 07:09:52

1. Co to jest firma z polskim kapitałem? Czy jak sobie kupię kilka akcji GM, to można już uznać, ze jest to firma z polskim kapitałem?

2. Jak w ogóle rozpoznać czy dany produkt pochodzi z firmy z polskim kapitałem?

3. I co jest dla polskiej gospodarki lepsze, firma z polskim kapitałem, która produkcję ulokowała w Chinach, czy firma z obcym kapitałem, która produkcję ulokowała w Polsce?

Uwzględniając powyższe uważam, że apel jest durny.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2020 - 07:19:57

1. Co to jest firma z polskim kapitałem? Czy jak sobie kupię kilka akcji GM, to można już uznać, ze jest to firma z polskim kapitałem?

2. Jak w ogóle rozpoznać czy dany produkt pochodzi z firmy z polskim kapitałem?

3. I co jest dla polskiej gospodarki lepsze, firma z polskim kapitałem, która produkcję ulokowała w Chinach, czy firma z obcym kapitałem, która produkcję ulokowała w Polsce?

Uwzględniając powyższe uważam, że apel jest durny.

Brawo!  :)   Mądry komentarz.  :rolleyes:

#7 ~Poljak~

~Poljak~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2020 - 12:40:01

Kupujcie krajowe produkty, ażeby Polskie firmy nie poupadały!

#8 ~super patriota~

~super patriota~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2020 - 12:48:30

Nie  pić whisky i koniaków , tylko polska czystą .Będzie patriotycznie .

#9 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2020 - 19:09:09

Dlatego kupuję na bazarze, a nie w marketach...

#10 ~czarna pantera.~

~czarna pantera.~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2020 - 21:35:13

Brawo!  :)   Mądry komentarz.  :rolleyes:

:lol: ...daj se na luz Andy.  :P

#11 ~ANDYCHOOJ~

~ANDYCHOOJ~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2020 - 21:55:49

ZAMIAST PLUĆ JADEM STARAJCIE SIĘ KUPOWAĆ POLSKIE PRODUKTY, SPRAWDZAJCIE PRZED ZAKUPEM KTO JEST PRODUCENTEM DANEGO TOWARU!!!!!!!!!!!!!!!!

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2020 - 21:58:40

Podobno lekarstwem na tego wirusa jest chinina.  :) 
Chinina zawarta jest w napoju tonic.
Pijcie tonic ! 
Wlasnie sobie teraz popijam...serio serio ! 
:) 

#13 ~Andy~

~Andy~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2020 - 22:14:57

Ja pomagam Włochom i kupuję tylko włoskie produkty.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2020 - 22:55:17

Ten idiota czarna pantera wciąż na posterunku, esbeckie przyzwyczajenie trudno zwalczyć.

#15 ~Żal mi ciebie~

~Żal mi ciebie~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2020 - 23:00:46

Ten idiota czarna pantera wciąż na posterunku, esbeckie przyzwyczajenie trudno zwalczyć.

Powtarzasz to już tyle razy. Wydaje mi się że to ty masz problem, a nie on. To ty jesteś wciąż na posterunku. Zdenerwowałeś się że cię ten pantera kolejny raz rozszyfrował i dlatego tak się pienisz.
Szkoda mi takich ludzi jak ty Andy. Musisz być bardzo nieszczęśliwym człowiekiem.
...\

///////////////Krystyna

#16 ~uchachany~

~uchachany~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2020 - 23:11:54

ZAMIAST PLUĆ JADEM STARAJCIE SIĘ KUPOWAĆ POLSKIE PRODUKTY, SPRAWDZAJCIE PRZED ZAKUPEM KTO JEST PRODUCENTEM DANEGO TOWARU!!!!!!!!!!!!!!!!

Ma Pan bardzo interesujący nick panie Chooju.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2020 - 23:17:29

#18 ~Obserwator bezstronny~

~Obserwator bezstronny~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2020 - 01:47:50

Po czym wnosisz że on był funkcjonariuszem służby bezpieczeństwa, jeśli tak to tylko dobrze o nim świadczy, to bohater.
SB to była bardzo odpowiedzialna i społecznie potrzebna służba w tamtych minionych czasach. 

O ile to polega na prawdzie, to musi on mieć teraz conajmniej 70 lat, conajmniej. Nie sądzę żeby tyle miał. Moim zdaniem on nie był w służbie bezpieczeństwa.
Tak czy inaczej to bardzo inteligentny gość, który nieźle cię rozszyfrował Andy i to nie pierwszy raz. 
Wielokrotnie forumowicze byli świadkami jak on zadawał ci bobu na forum. On to robił dla zabawy, a ty dwoiłeś się i troiłeś żeby jakoś się mu odegrać, a i tak zawsze wychodziłeś na kre tyna. 
Taki twój los Andy. Jesteś od niego o wiele głupszy.

#19 ~Minister Szumowski~

~Minister Szumowski~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2020 - 13:09:51

Cieszę się że nasz rząd, nasz premier i nasz prezydent są wzorem dla innych rządów w Europie.
W sposób wzorowy prowadzą walkę z pandemią. Wiadomym jest że zachorowań będzie coraz więcej, a kryzys naszego kraju nie ominie, ale działania naszego rządu są adekwatne do sytuacji.
Nasz rząd ma pełne poparcie polskiego społeczeństwa w walce z pandemią. Są oczywiście wyjątki, są tacy szczególnie z totalnej opozycji i z ich elektoratu którzy zawsze są na nie, ale nie ma co zwracać uwagi na tych szkodników. 
:) 

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2020 - 17:36:39

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych