Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

lokal "Pod brzozą" w Bydlinie

26 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Alina~

~Alina~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2010 - 23:13:12

Witam, czy ktoś z Was może bawił się, bądź organizował wesele
w lokalu "Pod Brzozą" w Bydlinie?w przyszłym roku planujemy wesele,i zastanawiamy sie nad tym miejscem. Napiszcie czy warto brać to miejsce pod uwagę, czy dobra obsługa i smaczne jedzenie??

#2 ~beata~

~beata~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2010 - 18:42:55

Witam, czy ktoś z Was może bawił się, bądź organizował wesele
w lokalu "Pod Brzozą" w Bydlinie?w przyszłym roku planujemy wesele,i zastanawiamy sie nad tym miejscem. Napiszcie czy warto brać to miejsce pod uwagę, czy dobra obsługa i smaczne jedzenie??

#3 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2011 - 13:00:07

Witam razem z moją żoną organizowaliśmy w ubiegłym roku wesele w Pod Brzozą i jesteśmy zadowoleni w 110% zarówno z kuchni jak i obsługi. Jedzenie było bardzo smaczne i było go dużo. Jest tam także bardzo fajna obsługa, która z wyjątkowym zaangażowaniem dbała o nas i naszych gości za co im dziękujemy. Z czystym sercem polecam ten lokal.

#4 ~Edyta~

~Edyta~
  • Goście

Napisano 15 luty 2011 - 12:22:50

Hejka, swietowalam tam 40 urodziny meza i bylo przepieknie. Impreza na 70 osob, udalo sie swietnie! Jedzenie smaczne, rodzinna atmosfera i ten lasek brzozowy... na 50 wrocimy!! :)

#5 ~aguś~

~aguś~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2011 - 10:11:18

Mam pytanie odnośnie wesela "Pod Brzozą w Bydlinie". W przyszłym roku organizuję tam wesele. Sam kilimat jaki tam panuje jest wspaniały. Ładna sala, elegancko przystrojona - raczej nie trzeba jej nawet dekorować dodatkowo, miejsca noclegowe również zrobiły na mnie wrażenie oczywiście pozytywne. Co naważniejsze cisza i spokój wokoło. Ale jeżeli chodzi o jedzenie, czy może ktoś poradzić jakie ono jest i czy jest jego dużo? I jak wygląda sprawa finalizacji kosztów? Czy wszystko przebiega w sposób uwzgledniający tylko to co w umowie zostało zawarte czy może znienacka pobierane są jakieś dodatkowe koszta jak to bywa w niektórych słupskich lokalach i nie tylko słupskich. Proszę o odpowiedź osoby, które wiedza coś na ten temat, które były na weselu tam albo innej imprezie okolicznościowej bądź słyszały coś na ten temat od osób będących już w tym lokalu. Pozdrawiam

#6 ~MARCELINA~

~MARCELINA~
  • Goście

Napisano 28 maj 2012 - 14:17:35

100% satysfakcji. jedzonko gorące,pyszne a i podane ze smakiem!!!
(szczególnie polecam sałatkę szpinakową )
lokal rewelka- miło ,czysto, dyskretnie
profesjonalizm w każdym calu

#7 ~WERKA~

~WERKA~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2012 - 17:53:28

byłam jako gość na komunii.obsługa pełen zakres ,otoczenie wszysko komfort!!!
a co do potraw-wykwintne.surówki mistrzowskie dania cieplutkie
polecamy lokal

#8 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2012 - 17:59:53

Mam pytanko-zastanawiam się nad weselem w tym lokalu, ale wydaje się on troszkę mały-boję się, że przy 80 osobach będzie ciut ciasnawo... Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć??

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2012 - 14:29:46

u nas było na weselu 50 osob i juz było ciasno tak wiec nie polecam tego loalu dla wiecej niz 60 osob a co do obsługi to te nie jestem zadwolona.....

#10 ~klijentelek~

~klijentelek~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2012 - 03:22:16

podawacze chodza w zapaskach kucharskich, woda w dzbankach z kranu..... mozna by jeszcze wyliczac......... jednym slowem amatorzy.

#11 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2013 - 13:07:09

Byłam w ten weekend na weselu Pod Brzozą na ok 80 osob i było miejsca wsam raz nie było za ciasno....zlego słowa nie mogę powiedzieć obsluga, jedzenia, wlasciciele ;) wszystko na wielki +

Ja mogę smialo polecic każdemu kto chce tam coś zorganizować noi wyspac się tez jest gdzie wiec nie trzeba martwic się o transport .

#12 ~beatka~

~beatka~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2013 - 09:56:03

pięny lokal w zaciszmym miejscu ,młoda pręzna,uśmiechnięta  obsługa ,potrawy (na weselu byłam latem ) niebo w gębie zwłaszcza żurek  na poprawinach uratował nam życie aaa kucharz i w  smaku :P  i z wyglądu -profesjonalny !!  GORĄCO POLECAM

#13 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2013 - 10:15:50

Byłem tam miesiac temu. Kelnereczki ubrane elegancko, białe koszule i zielone fartuchy. Kwiaty nawet w kiblach poustawiali, teściowej szczęka opadła bo z Poznania i na wiejskie balety się szykowała a tu wypas, że nie pogadasz. Widać, że się starają i że im zależy. właściciel to nawet skrzynki z napojami nosić pomagał a nie że dupy nie ruszy jak to niektórzy. Obiecałem więc i polecał będę. Trzymajcie tak dalej załoga!!

#14 ~ciekawa~

~ciekawa~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2014 - 12:59:49

witam

planuje wesele w przyszłym roku "pod brzoza" na ok 80 widze ze opinie sa super ale w poprzednich latach, kto bawil się tam w niedawnym okresie i może wypowiedzieć się na ich temat, bylabym bardzo wdzieczna. Jakie jedzenie czy sala jest wystarczająco duza itd.???

#15 ~zawiedzeni~

~zawiedzeni~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2014 - 20:32:53

byliśmy na weselu bratanicy w tym roku i wiemy że były problemy..rano zostało dużo jedzenia na stole wiejskim, które na poprawinach juz sie nie pojawilo - zapytanie sie wlasciciela zakonczylo sie z klotnia, wiec radze tego pilowac.. jezeli proponuja ci obiad na poprawinach w podgrzewaczach odmow od razu - jedzenia nie bylo tyle ile bylo obiecywane. zabraklo go a nawet nie bylo duzej czesci gosci. wybierz obiad dla kazdej osoby na talerzu i nie bedzie problemu. pozdrawiam

#16 ~jeżyk~

~jeżyk~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2014 - 21:11:31

byliśmy na weselu bratanicy w tym roku i wiemy że były problemy..rano zostało dużo jedzenia na stole wiejskim, które na poprawinach juz sie nie pojawilo - zapytanie sie wlasciciela zakonczylo sie z klotnia, wiec radze tego pilowac.. jezeli proponuja ci obiad na poprawinach w podgrzewaczach odmow od razu - jedzenia nie bylo tyle ile bylo obiecywane. zabraklo go a nawet nie bylo duzej czesci gosci. wybierz obiad dla kazdej osoby na talerzu i nie bedzie problemu. pozdrawiam

yyyy.. nie pomyliło wam się cos? z Gościńcem Słupskim? wiem, ze tam robia poprawiny w formie podgrzewaczy. miejscowosc ta sama, lokale inne. Ja osobiscie polecam "pod brzozą", ale byłem dwa lata temu, wiec nie pomoge za duzo. powiem jedynie, ze właściciel wydawal sie spoko

#17 ~sylwia~

~sylwia~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2015 - 20:51:33

halo halo. z narzeczonym chcemy tam zorganizować wesele bo miejsce jest przepieknie malownicze, ale martwi nas sala i parkiet... liczymy ze będzie ok 80 osob, czy to nie bedzie za ciasno? proszę bardzo o opinie osób ktore tam był lub miały wesele 

#18 Miros

Miros

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 19 czerwiec 2015 - 10:10:21

Nie jest to żaden marketing szeptany ani nie jestem powiązany w żaden sposób z tym lokalem ale polecam serdecznie wszystkim

#19 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2015 - 17:10:14

halo halo. z narzeczonym chcemy tam zorganizować wesele bo miejsce jest przepieknie malownicze, ale martwi nas sala i parkiet... liczymy ze będzie ok 80 osob, czy to nie bedzie za ciasno? proszę bardzo o opinie osób ktore tam był lub miały wesele 

W zeszłym roku organizowaliśmy tam wesele z poprawinami dla 84 osób. Wyszło rewelacyjnie! Miejsca było wystarczająco dużo zarówno do siedzenia (bez ścisku) jak i do tańczenia. Do tej pory goście nam mówią jak zachwyceni byli tym miejscem:) Poza tym właściciele po prostu genialni: bardzo pomocni i przede wszystkim uczciwi. Jedzenie było naprawdę pyszne i było go dużo (zarówno na weselu jak i na poprawinach). Wielkie pochwały należą się też obsłudze - byli bardzo pracowici i jednocześnie dyskretni. Polecam z całego serca, bo naprawdę warto!

#20 ~Aneta~

~Aneta~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2015 - 00:45:21

Tez tam byłam, kelnerzy obsługiwali nie tylko gości na sali ale tez rodziców pana młodego, którzy ze względu na ograniczenia ruchowe na poprawinach siedzieli tylko w ogrodzie. Obsluga grzeczna i uczynna. Jak dla mnie to jasna sprawa ale spotkałam sie z opinia w lokalu w Koninie gdzie robiłam swoje wesele, ze impreza jest tylko i wyłącznie w środku. Wiec taki zonk. Nie wiem jak sala wygladała 3 lata temu ale teraz jest naprawdę pięknie. Jasne wnętrze, dobre jedzenie. Co do potraw to jest tego wszystkiego aż za dużo wiec sie nie martwcie czy zabraknie. Młodzi na sam koniec gosciom rozdawali tyle tego było. Ja juz niestety po ślubie wiec mogę tam najwyżej chrzciny zrobic. Moze nawet w ogrodzie...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych