Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Lista największych szkodników Ustki na przestrzeni ostatnich 10 lat

113 odpowiedzi w tym temacie

#101 ~Lewatywa~

~Lewatywa~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2013 - 17:42:59

Teraz już wiesz dlaczego nikt nie chce z tobą dyskutować i musisz sam sobie na posty odpowiadać.

Ja mam psa i kota .Zarówno pies -MAKSIO jak i kocia- ASIA mają swoje imiona.Ty widocznie nie zasługujesz na taki zaszczyt,jednocześnie udając gościa.Brzmi to wyjątkowo komicznie a w twoim przypadku żenująco.

#102 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2013 - 17:53:52

A za co wyleciała Podruczna ze stanowiska sekretarza?

No właśnie panie gwóźdź dlaczego?

#103 ~se~

~se~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2013 - 21:35:52

...mobbing sterowany przez Jolkę, kumpelkę od kieliszka

#104 ~Lewatywa~

~Lewatywa~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2013 - 21:36:25

No właśnie panie gwóźdź dlaczego?

T o kto ją wywalił ?Gwożdzik czy Burmistrz?

#105 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2013 - 22:01:12

Ja mam psa i kota .Zarówno pies -MAKSIO jak i kocia- ASIA mają swoje imiona.Ty widocznie nie zasługujesz na taki zaszczyt,jednocześnie udając gościa.Brzmi to wyjątkowo komicznie a w twoim przypadku żenująco.

Jedyne co jest komiczne i żenujące to poziom twojej ortografii i interpunkcji. Twój poziom intelektualny to już czysta tragedia. Temat jest o "szkodnikach", a ty wyskakujesz z imionami twojego kota i psa, jakby to coś wnosiło do tematu. Tematy o zwierzętach są gdzie indziej. Jak się nie ma nic mądrego do powiedzenia, to się zbacza z tematu i mówi o czystych pierdołach, co następne pochwalisz się swoimi haluksami :D ?. Czekam na choć jeden mądry post z twojej strony w temacie i na temat. Chyba się już nie doczekam.

Próbujesz mi dopiec, a z twoich docinków wychodzi twoje prostactwo i niedouczenie. Sam siebie wkopujesz i robisz z siebie głupca. Kompromitacja goni kompromitacje, posty nie na temat, gadanie o jakiś bzdetach nie na temat i w ogóle nie wiadomo o czym, oskarżenia bezpodstawne i nie uzasadnione, których sam nawet nie potrafisz udowodnić i każdy twój oponent to oczywiście osoba z ratusza. Czas już przejrzeć na oczy i wyjść ze swojego świata baśni i głupoty, w którym niewątpliwie żyjesz.

#106 ~Lewatywa~

~Lewatywa~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2013 - 22:16:08

ty z pewnością oczywiście nigdy tam nie będziesz.Kogo jak kogo ,ale bezimiennych lumpów i meneli tam nie trzeba.Jesteś zwykłym błaznem ,bezmózgim prostakiem, któremu brak odwagi spojrzec prawdzie w oczy.
Zaczepiasz wszystkich, jednocześnie ubliżając i obrażając bezprzykładnie wszystkich i zawsze.Bądż pewny ,że mam większy szacunek do wszystkich psów i kotów ,aniżeli do menela ,który chce uchodzic za gościa .

#107 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2013 - 22:21:10

Dobre nie znasz mnie, a obrażasz. Może tak byś wrócił do tematu dyskusji. Poćwicz ortografię i interpunkcje bo się twoje "wypociny" strasznie źle czyta. Menelem nie jestem, lumpem też nie. Twoje wyzwiska bardzo mało mówią o mnie, za to dużo o tobie. Ja jestem młodym, wykształconym, inteligentnym człowiekiem, nie tetrykiem sączącym jad, zawiść na wszystko i wszystkich i starającym się szukać aplauzu i popisu.

#108 ~Lewatywa~

~Lewatywa~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2013 - 22:37:17

Dobre nie znasz mnie, a obrażasz. Może tak byś wrócił do tematu dyskusji. Poćwicz ortografię i interpunkcje bo się twoje "wypociny" strasznie źle czyta. Menelem nie jestem, lumpem też nie. Twoje wyzwiska bardzo mało mówią o mnie, za to dużo o tobie. Ja jestem młodym, wykształconym, inteligentnym człowiekiem, nie tetrykiem sączącym jad, zawiść na wszystko i wszystkich i starającym się szukać aplauzu i popisu.

Przypominam ,że nie kto inny ja podła świnia- gośc ,przy każdej okazji ubliżała mojej osobie.Mylisz się ,znam cię doskonale ,jesteś niespełnionym
łobuzem ,któremu się wydaje ,że jest najmądrzejszy na świecie.Masz całą gamę kompleksów jesteś wizualnie obrzydliwy i wstrętny.Najprawdopodobniej nie masz kolegów ani przyjaciół.Domyślam się także ,że to twoje wykształcenie to też wielki ;pic;Jak tak bardzo chcesz,mogę przytoczyc parę twoich kompromitujących wpisów.Nigdzie też nie pracujesz,widac jesteś aktywny o każdej porze dnia i nocy.Zresztą,kto by zatrudnił takiego chama i madralę.

#109 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2013 - 22:45:16

Mając ty­le lat, ile mam dzi­siaj, trak­to­wałbym Je­zusa, na­wet u schyłku je­go trzydzies­tot­rzy­let­niego życia, jak smar­kacza, jak rozhis­te­ryzo­wane­go nar­wańca. / William Wharton

Jestem pełnoletni od dłuższego czasu, a ty pisząc takie bzdury tylko potwierdzasz to co napisałem. Nie tylko rozumu ci brakuje, kultury również. Moje wykształcenie nie jest picem. Do reszty bzdur napisanych tutaj przez ciebie nawet nie mam zamiaru się ustosunkować, bo to obraża mój poziom inteligencji. Pisałem by wrócić do tematu, to ty dalej o głupotach i do tego nie w temacie.

#110 ~Lewatywa~

~Lewatywa~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2013 - 23:02:31

na takiego wstrętnego bezimiennego lumpa nie ma innej metody.Nie kto inny jak ty podły lumpie prowokowałeś od dawna nie mnie jednego.Jesteś gnojem,bydlakiem,który nic nie potrafi i nigdy nigdzie nie zagrzeje sobie miejsca.To tobie tylko się wydaje żeś taki mądry.Nic nie znaczysz i niech tak zostanie.Na zawsze.

#111 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2013 - 23:14:22

To już widzę jakie masz kompleksy, sam je właśnie opisałeś :lol: . Rozmawiać na poziomie cywilizowanych ludzi nie potrafisz z tego co widzę. Myślisz, że ja jestem jedyną osobą, która wytyka ci nie merytoryczne posty na tym forum?. Z tego co zauważyłem to krytykują cię tu prawie wszyscy. To z wszystkimi innymi jest coś nie tak czy może z tobą?. Spróbuj tak choć raz stanąć obok i poczytać bezstronnie swoje posty, może wtedy dojdzie do ciebie jak bardzo zaśmiecasz dyskusje kompletnymi bzdurami i atakami na innych.

Poćwicz ortografię i wróć do tematu dyskusji i zacznij się wypowiadać jak cywilizowany człowiek, chyba że nie potrafisz.

#112 ~Lewatywa~

~Lewatywa~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2013 - 12:38:12

Z bezimiennymi menelami nie da się normalnie rozmawiac.

#113 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2013 - 13:53:23

Poczytaj moje posty potem swoje, potem znowu spójrz na swoje. Widać nie tylko różnicę poziomu to jest wręcz gigantyczna przepaść. Dalej piszesz bzdury nie w temacie. Nie umiesz rozmawiać jak człowiek cywilizowany, to się nie dziw, że wszyscy cię traktują jak prymitywa. Nie krytykuje cię tutaj jedna osoba, tylko prawie wszyscy użytkownicy tego forum. Przestań zaśmiecać tematy swoimi chorymi głupotami i wróć do tematu. Jak ci się kończą argumenty i nie potrafisz dyskutować na poziomie, to rzucasz mięsem myśląc, że pokarzesz jaki ty jesteś super. Pokazujesz tylko jakim ty jesteś prostakiem i nic poza tym. Ludzie mają rację co do ciebie, piszesz byle tylko pisać, by ktoś ci odpisał by ktoś się dobą zainteresował. Ja piszę po to żeby się czegoś dowiedzieć, podyskutować na poziomie, poznać opinie innych inteligentnych ludzi, dlatego twoje wywody mnie nie interesują. Denerwuje mnie tylko zaśmiecanie tematu twoimi głupotami i wyzwiskami.

#114 Smerf Maruda

Smerf Maruda

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 12745 postów

Napisano 30 marzec 2013 - 14:52:36

O czym oni pierniczą ?
Kawały świąteczne sobie opowiadają?

Użytkownik Smerf Maruda edytował ten post 30 marzec 2013 - 14:52:58

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0