Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Lista największych szkodników Ustki na przestrzeni ostatnich 10 lat

113 odpowiedzi w tym temacie

#41 Smerf Maruda

Smerf Maruda

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 12745 postów

Napisano 07 styczeń 2013 - 20:57:08

Na drugim koniu jechał Pazur /Smerf/ w kierunku sklepu z gwożdzikami po instrukcję jak się daje Lewatywę bez mydła ale z dużą ilością wazeliny.

To wierutne kłamstwo !!!

Zegarek mi się zepsuł
i wpadłem do gwoździka po ...

części zamienne :D

Użytkownik Smerf Maruda edytował ten post 07 styczeń 2013 - 22:10:29

#42 ~ustczanin~

~ustczanin~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2013 - 21:05:10

...

Chamski wpis
Tytus

Użytkownik tytus edytował ten post 07 styczeń 2013 - 21:05:56

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2013 - 21:16:00

Smerf nie jeździ konno, ma awersję. Kiedyś musiał spaść z konia na łeb. To nie przypadek.

To dlatego na forach przepisuje tylko partyjne wytyczne i instrukcje swoich koniuszych.To czysty Łysek z pokładu Idy.Nawet te klapy na oczach idealnie dopasowane do łba.

#44 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2013 - 21:23:01

To dlatego na forach przepisuje tylko partyjne wytyczne i instrukcje swoich koniuszych.To czysty Łysek z pokładu Idy.Nawet te klapy na oczach idealnie dopasowane do łba.

Przecież smerf nie zasiada w żadnych władzach ani w Słupsku, ani w Ustce, coś Ci się ładnie popie#doliło

#45 ~Lewatywa~

~Lewatywa~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2013 - 21:23:06

Póki co ,tematem jest lista szkodników Ustki ,a nie żadna ;lista wstydu;Następny koleś, który za wszelką cenę chce odwrócic uwagę od sedna sprawy.Nieprawdopodobną,niewyobrażalną szkodę może wyrządzic dziennikarz,który próbuje manipulowac faktami,lub nie pisze prawdy.Robi to Redaktor Hubert B.z GŁOSU POMORZA.Sprawa dotyczy budżetu na przyszły 2013r.Redaktor rozpisuje się na temat nadwyżki budżetowej na przyszły rok .jednocześnie ukrywając druzgocące fakty odnośnie budżetów zarówno za rok.2013 jak i poprzednie.Parę liczb i faktów.KŁADKA 3,800 tys +około 6,500 tys za ulicę Westerplatte,Kwota ta została ujęta w budżecie zarówno 2012r a także w 2013.Podaje że budżet opiewa na 61mln a prawda mówi że około 50mln.Z tym że przez ostatnie lata zamyka się także kwotą 50 mln.Wniosek jest taki;Jeżeli uwzględnimy inflację 5% rok do roku, okaże się że stan finansów Ustki popada w tarapaty.bo nie 50mln a 65 mln powinien opiewac nasz budżet, żeby zachowac minimalny wzrost.Jeśli jestem w błędzie proszę mnie poprawic.

Zamiast wypisywac głupoty,przeczytajcie ,pomyślcie i wyciągnijcie właściwe wnioski.

#46 ~MARIO~

~MARIO~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2013 - 21:31:57

P I E R D O L N I J C I E S I Ę W S Z Y S C Y G Ł O W Ą W S Ł U P

#47 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2013 - 21:42:08

Przecież smerf nie zasiada w żadnych władzach ani w Słupsku, ani w Ustce, coś Ci się ładnie popie#doliło

Ale jest karmiony obrokiem z partyjnego żłoba.Używali Go w różnych wyścigach .Nawet w Wielkiej Pardubickiej kiedy startował Partyjny Łysek i inne ogiery oraz klacze z partyjnej stadniny.Po wyścigach dali Mu tylko lizawkę i trochę siana

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2013 - 21:55:10

Ale jest karmiony obrokiem z partyjnego żłoba.Używali Go w różnych wyścigach .Nawet w Wielkiej Pardubickiej kiedy startował Partyjny Łysek i inne ogiery oraz klacze z partyjnej stadniny.Po wyścigach dali Mu tylko lizawkę i trochę siana

Coś podobnego do hieny żerującej na padlinie.

#49 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2013 - 21:55:54

Ciekawe, rozwiń wypowiedź i udowodnij.

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2013 - 01:44:18

Ja bym dodał Grabarza to czysty Troll internetowy, jak ktoś ośmieli się go skrytykować to zakompleksiony biedaczek obraża się i atakuje go cały czas dopisując obelgi albo negując wszystko co ta osoba napisze...

Uważa, że jak zrobił festiwal Warhead, to wszystko mu można i nie wolno go krytykować, bo on tak wiele zrobił, ten jego "festiwal" ma w zasadzie marginalne znaczenie dla promocji miasta, a turyści nie przyjeżdzają do Ustki, tylko na festiwal, jak spytałem wczasowiczów czy słyszeli o tym festiwalu, że był kilka dni temu, nikt nie wiedział o nim, pomimo, że byli w Ustce od kilku dni i niby był "tak rozreklamowany", ale znowu moi wczasowicze o festiwalu sztucznych ogni już słyszeli...

Są ludzie którzy zrobili dużo więcej dla miasta i tak wysoko się z tym nie obnoszą, no sorry, ale jak go spróbujecie skrytykować to zaraz jesteście z ratusza, nawet pomimo tego, że ostro wrzucacie na nasze władze lokalne i ratuszowych darmozjadów...

Koleś ma paranoje, według niego to, że o festiwalu wie tak nie wiele osób to wina, Ratusza i ich celowych działań przeciwko niemu, nigdy nie jest to wina organizatorów i błędnego marketingu... pewnie zawsze ratusz winny, nie bronię tych darmozjadów bo najchętniej to sam bym zrobił to co jeden wykładowca z AGH, no ale oskarżać innych o wszystkie własne porażki to już żenada....

Raz byłem na tym festiwalu zostałem po chamsku potraktowany jak to zgłosiłem do pana organizatora to dopiero wylało się na mnie wiadro pomyi i w ogóle... koleś widzę bardzo wrażliwy na krytykę, nawet na tą konstruktywną, normalni ludzie wysłuchali by mnie i starali się wyciągnąć wnioski i spróbować coś poprawić... no ale on upiera się, że jestem z ratusza i wymyślam byle co, żeby tylko popsuć mu wizerunek festiwalu...

Takich chorych zakompleksionych ludzi tutaj niestety jest dużo, żeby się dowartościować to tylko atakuje innych i pokazuje się publicznie robiąc z siebie jakiegoś męczennika czy cholera wie co, naprawdę tacy ludzie to tylko wstyd dla tego miasta... nie podam moich personaliów bo jeszcze ten człowiek przypnie się do płotu pod moich domem z transparentem i będzie głosił nie stworzone dziwy...

Grabarz chociaz cos organizuje, udziela się. A Koski to szkodnik i nic wiecej.

#51 ~persons gneeprop~

~persons gneeprop~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2013 - 11:01:02

Na drugim koniu jechał Mazur /Smerf/ w kierunku sklepu z gwożdzikami po instrukcję jak się daje Lewatywę bez mydła ale z dużą ilością wazeliny.

" Wio" do stajni zima idzie .
Nie masz nic ciekawego do powiedzenia.Dyskutuj merytorycznie

#52 ~Lewatywa~

~Lewatywa~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2013 - 14:34:50

" Wio" do stajni zima idzie .
Nie masz nic ciekawego do powiedzenia.Dyskutuj merytorycznie

Niestety ! Jest wielu Ustczan, którzy zupełnie nie są zorientowani w tym ,co dzieje się wokół nich.Jest to powód ,że cwaniaki manipulują nimi jak chcą,podając im najprzeróżniejsze fałszywe informacje.W wyniku tego ,społeczeństwo jak gęsi częstokrotnie głosuje,nie wiedząc nawet na kogo i dlaczego.Efekty takich działań są opłakane;Brak pracy ,rozwoju,niszczenie rodzimych firm,wyprowadzanie pieniędzy poza teren Ustki,emigracja młodych zdolnych ludzi,coraz mniejsza liczba turystów oraz wiele innych negatywnych ubocznych skutków ,dewastujących nasze miasto.PEWNIE!!! Zawsze znajdzie się paru szczęśliwców, którym to pasuje,którzy będą robic wszystko,żeby niczego nie zmieniac

#53 ~won z Grabarzem~

~won z Grabarzem~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2013 - 16:32:21

Grabarz chociaz cos organizuje, udziela się. A Koski to szkodnik i nic wiecej.

Zorganizował koncercik i winą za jego chu#wiznę zrzucił na ratusz, nie na siebie, ten festiwal to jakieś nie porozumienie, tak dennie zorganizowany, chyba po to żeby sprawę na urzędasów przerzucić i tyle.

Szkodnik, troll i zakompleksiona pierdoła, kto z nim miał choć trochę do czynienia ten wie, gdyby był taki do przodu miał tyle pomysłów to by sam wystartował na radnego, mógłby coś zmienić wprowadzić swoje "mundre" pomysły, a przynajmniej spróbować (no, ale wtedy wyszło by jego nieróbstwo i pierdołowatość), ale nie on woli stać z boku i tylko czekać co zrobią ratuszowe nieroby, stać z boku, narzekać, atakować, samemu 4 liter nie ruszyć i na lewo i na prawo chwalić się jaki to z niego wielki społecznik ot cały Grabarz, zakompleksiony błazen nic więcej...

#54 ~Lewatywa~

~Lewatywa~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2013 - 16:59:12

Ten wpis świadczy,jak bardzo jesteś prymitywny.Brak słów do jakiego stopnia.Najprawdopodobniej pisałeś pod wpływem alkoholu lub co gorsze środków odurzających.A może jednego i drugiego.

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2013 - 19:49:09

Czy Ty tylko potrafisz opluwać?
Ziejesz nienawiścią.

#56 ~Przegrany w przetargu~

~Przegrany w przetargu~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2013 - 09:48:42

W Ustce też wygrywa większość "przetargów".

Jedni przetargi wygrywają,inni muszą przegrac.Często jest tak, że nieuczciwe praktyki [komisji przetargowych]rzutują bezpośrednio na los uczciwych i porządnych firm tzw ;bezukładowych;Wszyscy na tym tracą !!!Miasto ,społeczeństwo,uczciwe firmy,tylko po to ,bo komuś chce się kombinowac.W Ustce można by mnożyc przykłady .

#57 ~Przegrany w przetargu~

~Przegrany w przetargu~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2013 - 20:42:36

Jedni przetargi wygrywają,inni muszą przegrac.Często jest tak, że nieuczciwe praktyki [komisji przetargowych]rzutują bezpośrednio na los uczciwych i porządnych firm tzw ;bezukładowych;Wszyscy na tym tracą !!!Miasto ,społeczeństwo,uczciwe firmy,tylko po to ,bo komuś chce się kombinowac.W Ustce można by mnożyc przykłady .

a najlepsze, że ta firma to wielka lipa, jedna z urzędniczek powiedziała mi, że moja sprawa stoi bo prawnicy firmy która wygrała przetarg nie staiają się w urzędize, zostawiając urzędasów na lodzie :wacko:
pod rządami Olecha i Podrucznej nawet coś co działa musi zostać zepsute! :angry:

A ja liczyłem ,że koniec z tym wszystkim .Tymczasem ;różne;! praktyki mają się dobrze.No i ci którzy je stosują.

#58 ~chłop małorolny XVIII wiek~

~chłop małorolny XVIII wiek~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2013 - 21:01:19

Gdyby batalię o fotel BURMISTRZA wygrał;PARTYJNY ŁYSEK- M BIERNACKI;z pewnością budżet miasta był by w bardzo dobrej kondycji.Jestem przekonany ,wręcz pewny,że z wnioskiem o 26 milionów by zdążył,ulicę Westerplatte by oddał,Darłowską by przebudował,nie mówiąc już o Wczasowej.Ponadto z pewnością pozyskał by jeszcze niebagatelne środki z GDAŃSKA .A tak mamy co mamy.Z 18 tys mieszkańców ,zostało w Ustce ze 12 tys i to sama budżetówka, emeryci, renciści,dzieci i młodzież szkolna, która i tak niebawem wyjedzie.

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2013 - 10:59:08

chlopie trzeba bylo sluchac swojego łysego kolegi jak na spotkaniu rozłozył rece w sprawie remontów darłowskiej, powiedział że szybciej zrobią jak sie popsuje, więc nie remontujmy. jak sie rozpadnie dopiero zrobią porządnie.

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2013 - 19:57:28

Łysy, czytaj "Bob Budowniczy" to znany i uznany działacz polityczny, mąciwoda. Nie ma poszanowania ani autorytetu w województwie, do tego wyjątkowy leń. Jako radny tylko przeszkadza w rozwoju Ustki. Nie wywalczył jednej złotówki na inwestycje oceniane na szczeblu województwa.
Z tego tez powodu już dawno nie zagościł na usteckiej sesji a jest mocno oczekiwany. Postawione zostaną proste pytania.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych