Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Lista największych szkodników Ustki na przestrzeni ostatnich 10 lat

113 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Lewatywa~

~Lewatywa~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2013 - 14:30:26

Karaś ? to ten sam Karaś bez którego podpisu-zgody nie wolno wodować kajaków i innych łódek w porcie?Tak sobie zażyczył władca z jeszcze innym "Wielkim Panem" z kapitanatu.

#2 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2013 - 14:56:19

Śmiało nie wstydźmy się i nazywajmy po imieniu rzeczy, nie mydlmy oczu jakimiś pokrętnymi wymówkami jak nasza nie-władza, konkretnie i na temat:

Karaś - zgadzam się.

Ja dodam od siebie byłą Panią Dyrektor Barbarę Kołakowską i jej absurdalne pomysły oderwane od rzeczywistości, mam nadziej, że robiła to z własnej nie wiedzy, a nie celowego działania na niekorzyść miasta.

#3 andii

andii

Jarek, władca pisowskich Minionków

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 4331 postów

Napisano 05 styczeń 2013 - 15:38:15

Smerf ?

#4 ~Lewatywa~

~Lewatywa~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2013 - 16:22:43

Smerf ?

Pomyliłeś listy.SMERF powinien zając pierwsze miejsce na liście najbardziej pożytecznych dla Ustki.

#5 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2013 - 16:37:51

Pomyliłeś listy.SMERF powinien zając pierwsze miejsce na liście najbardziej pożytecznych dla Ustki.

I tutaj się zgodzę, ale to lista szkodników wymieniajmy dalej.

Andrzejek Tyszkiewicz

#6 ~Lewatywa~

~Lewatywa~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2013 - 16:47:27

Andrzejek Tyszkiewicz

ANDRZEJEK jak go nazwałeś,w poprzedniej kadencji był ;MINISTREM FINANSÓW;USTKI.To te właśnie czasy Radny GRZEŚ nazwał tłustymi;hulaj dusza;.Po jego odejściu nastały chude ,nawet bardzo chude!

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2013 - 19:47:28

Smerf ?

Smerf wiele podaje informacji,o których wiele osób,by nie miało zielonego pojęcia.
Jest osobą potrzebną.
Kto wykona zdjęcia,kto poda informacje o istniejących rajdach,kto znajdzie szybko informację z BIP miasta...
Ty tego nie robisz,ale potrafisz krytykować.
To nie jest fer.

#8 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2013 - 22:26:58

ANDRZEJEK jak go nazwałeś,w poprzedniej kadencji był ;MINISTREM FINANSÓW;USTKI.To te właśnie czasy Radny GRZEŚ nazwał tłustymi;hulaj dusza;.Po jego odejściu nastały chude ,nawet bardzo chude!

Kolesiarstwo było i mogli kraść ile wlezie, tłuste lata bo każdy złodziej urzędowy mógł nakraść ile chciał, przyszły chude lata, małe wpływy w budżecie i już coraz ciężej kraść tak żeby nie wyszło na jaw...

Dowodem tego spójrz na wyniki SGR, razem z żoną ponad 600 tyś. na remont domu... kurw@ innowacyjne rozwiązanie, że aż razi w oczy...

Gdyby za Andrzejka tyle machlojstw nie było i tyle by nie nakradli to może współczesne chude lata nie były by, aż tak chude. Skoro były takie tłuste i wiedzieli, że jest kryzys, to czemu tak jak w Biblijnej opowieści nie przygotowali strategii na regres i nie zamrozili środków finansowych, odpowiedź bo te środki wylądowały w kieszeniach paru osób z urzędu i nie tylko... zobaczcie na aferę z SGR i wyobraźcie sobie, że ta sama osoba zajmowała się finansami miasta i teraz ruszcie głową poszukajcie informacji, a dowiecie się jakie przekręty szły.... aż szkoda słów...

#9 Smerf Maruda

Smerf Maruda

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 12745 postów

Napisano 06 styczeń 2013 - 01:07:50

Smerf ?

Cześć Kaziu ,
były moderatorze,
żal ci dupsko ściska ,
że nie możesz mnie znowu zbanować :lol:

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 01:58:33

Smerf wiele podaje informacji,o których wiele osób,by nie miało zielonego pojęcia.
Jest osobą potrzebną.
Kto wykona zdjęcia,kto poda informacje o istniejących rajdach,kto znajdzie szybko informację z BIP miasta...
Ty tego nie robisz,ale potrafisz krytykować.
To nie jest fer.

Andrzejek Tyszkiewicz

Cześć Kaziu ,
były moderatorze,
żal ci dupsko ściska ,
że nie możesz mnie znowu zbanować :lol:

Naprawdę, trzeba być durniem, żeby nie zauważyć, że pisała to jedna i ta sama osoba, która musi być równie durna, żeby tak się wkopać :lol:

#11 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 03:26:57

Andrzejek Tyszkiewicz

Tu się zdziwisz, bo to ja pisałem, a smerfem nie jestem, widzę drogi gościu masz problemy z rozróżnianiem osób i we wszystkich widzisz smerfa, nie nie jestem durniem i nie zauważyłem, żeby te posty pisała inna osoba, pozdrawiam Durniu.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 04:42:18

Koski jest największym szkodnikiem. Kazdą inicjatywę sekuje. Bezproduktywnie, niekompetentnie mędzi godzinami na sesjach. Straty finansowe pośrednie miasta mozna tu liczyć w milionach. Do tego dochodzą straty wizerunkowe miasta. Pospolity awanturnik.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 08:31:54

Naprawdę, trzeba być durniem, żeby nie zauważyć, że pisała to jedna i ta sama osoba, która musi być równie durna, żeby tak się wkopać :lol:

Mnie również zostaó pozdrowić Durnia.
Pozdrawiam.
Informuję Durnia,że Smerfem nie jestem.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 09:26:46

Ja zaliczam do największych szkodników miasta burmistrza Olech, za jego władzy w ratuszu każdy robi co chce. W 2010 niektórzy ratuszacy modlili się żeby został na kolejną kadencję by sielanka pod nazwą "róbta co chceta" nadal trwała. W efekcie takich (nie)rządów miasto popadło w nędzę.

#15 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 11:46:45

Kampania wyborcza w Ustce PO ruszyła.
Kubły pomyi poszły w ruch.

#16 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 13:31:25

To nie pomyje tylko ocenianie kto według internautów jest szkodnikiem, a z tego co widzę to nikt nie oponuje więc coś jest na rzeczy z tymi wymienionymi osobami.

Za rządów PO to jak za komuny nikogo u władzy krytykować nie można, ale na nie zależnym forum za rzeczową krytykę nikogo banować nie będą, przynajmniej na razie.

Internauta twórca strony antykomor poszedł do sądy za krytykę Prezydenta, na forum ustka pl, za krytykę władz dostaje się bana, więc coś jest zdecydowanie na rzeczy, ludzie niestety muszą się tutaj wypowiadać żeby napisać to co myślą, a nie lokalnym forum... szkoda, ale może to i lepiej.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 13:38:20

Kampania wyborcza w Ustce PO ruszyła.

Jakie kubły pomyj? Przecież to prawda, że za Olecha Ustka stała się tak biedna, że dostanie w tym roku pierwszy raz w historii janosikowe. Nie czytasz wiadomości lokalnych? I co to ma wspólnego z którąś partią?

#18 ~Lewatywa~

~Lewatywa~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 13:55:12

Zupełnie nie rozumiem co ma do rzeczy roztrwonienie funduszy na budowę kortów tenisowych na OSiR .Nie ma ani kortów ani pieniędzy.Ciekawe co się z nimi stało?i kto jest temu winny.?

#19 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 14:09:57

Ja bym dodał Grabarza to czysty Troll internetowy, jak ktoś ośmieli się go skrytykować to zakompleksiony biedaczek obraża się i atakuje go cały czas dopisując obelgi albo negując wszystko co ta osoba napisze...

Uważa, że jak zrobił festiwal Warhead, to wszystko mu można i nie wolno go krytykować, bo on tak wiele zrobił, ten jego "festiwal" ma w zasadzie marginalne znaczenie dla promocji miasta, a turyści nie przyjeżdzają do Ustki, tylko na festiwal, jak spytałem wczasowiczów czy słyszeli o tym festiwalu, że był kilka dni temu, nikt nie wiedział o nim, pomimo, że byli w Ustce od kilku dni i niby był "tak rozreklamowany", ale znowu moi wczasowicze o festiwalu sztucznych ogni już słyszeli...

Są ludzie którzy zrobili dużo więcej dla miasta i tak wysoko się z tym nie obnoszą, no sorry, ale jak go spróbujecie skrytykować to zaraz jesteście z ratusza, nawet pomimo tego, że ostro wrzucacie na nasze władze lokalne i ratuszowych darmozjadów...

Koleś ma paranoje, według niego to, że o festiwalu wie tak nie wiele osób to wina, Ratusza i ich celowych działań przeciwko niemu, nigdy nie jest to wina organizatorów i błędnego marketingu... pewnie zawsze ratusz winny, nie bronię tych darmozjadów bo najchętniej to sam bym zrobił to co jeden wykładowca z AGH, no ale oskarżać innych o wszystkie własne porażki to już żenada....

Raz byłem na tym festiwalu zostałem po chamsku potraktowany jak to zgłosiłem do pana organizatora to dopiero wylało się na mnie wiadro pomyi i w ogóle... koleś widzę bardzo wrażliwy na krytykę, nawet na tą konstruktywną, normalni ludzie wysłuchali by mnie i starali się wyciągnąć wnioski i spróbować coś poprawić... no ale on upiera się, że jestem z ratusza i wymyślam byle co, żeby tylko popsuć mu wizerunek festiwalu...

Takich chorych zakompleksionych ludzi tutaj niestety jest dużo, żeby się dowartościować to tylko atakuje innych i pokazuje się publicznie robiąc z siebie jakiegoś męczennika czy cholera wie co, naprawdę tacy ludzie to tylko wstyd dla tego miasta... nie podam moich personaliów bo jeszcze ten człowiek przypnie się do płotu pod moich domem z transparentem i będzie głosił nie stworzone dziwy...

#20 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 14:33:34

Rokosz,Korzyńska i Podlewski

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych