Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

64 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 09:56:26

Ciekawe, bo u nas większość ma 1530 zł na miesiąc

ga jaką uczelnię ukończyłeś

#42 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 10:00:47

Zgadzam się sama pracuje w biedronce 2,5 roku, podstawa to 2300 brutto która mam na umowie, a te ich 2650 to jest wyssane z palca, 450 zł brutto śmieszna premia ale żeby ją dostać nie wolno wziąść ani dnia urlopu ani zwolbienia spoznienia więc z czym do ludzi.. Premia kwartalna? Od roku niebylo żadnej premii a dlaczego? Dlatego że wymyślają sobie jakieś budżety na dany sklep ze że mamy mieć taki utarg a nie inny, jeśli zostanie budżet wyrobiony będzie premia jeśli nie to obejdziesz się smakiem. Oczywiście te ich budżety są nie do osiągnięcia. Więc fajnie się pisze ze niby takie sumy zarabia się w biedronce a koniec końców żadnych premii nigdy niema i prawie z 3 letnim starezem moja wyplata na rękę to 1800 zł. Od pon do pt przy pracy dwu zmianowej z czego druga zmiana nie kończy się o Godz 22 tylko 23 24 A nawet 3 czy 4 w nocy. Robisz za pięciu i ciągle mało, obowiązków dokładają i wiecznie wszystko źle. Trzeba uciekać z tej biedronki zanim kręgosłup mi całkiem pujdzie.

masakra to dlaczego tam pracujesz

#43 ~Wacek~

~Wacek~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 10:02:14

kłamstwo nie ma takich płac

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2018 - 01:42:02

...bo Polacy albo sa pazerni albo do dzis nie rozumieja jak dziala wolny rynek. Jak jeden z drugim palantem pojda pracowac za 900pln to pracodawca wiecej nikomu nie da bo widzi ze sa chetni za 900pln.  Czesi nie poszli za gowni.ne pieniadze do Lidla...wiec maja teraz 4600 na starcie. A polak albo sie tanio sprzeda ...albo wyjedzie "na zachod" bo tam wiecej zarobi. Wot ...i oto mentalnosc polaczka.Zero szacunku do samego siebie.

#45 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2018 - 16:52:47

czy można redaktora podać do sądu za szerzenie nie prawdziwych informacji? moja żona pracuje już 3 lata i na najniższej krajowej w Słupsku.Na szczęście tylko do końca miesiąca i wali ten cały lidl,3 osoby na sklepie,zapier*** jak h**, JAKIM PRAWEM OSZUKUJECIE LUDZI?

#46 ~Po WUML jak każdy wsiom i~

~Po WUML jak każdy wsiom i~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2018 - 15:09:44

. ? Po WUML ,wyższy uniwersytet
marksizmu i leninizmu ,jak wszyscy redaktorzy ,wsioki ,ormowcy i reszta Januszu i słoików ,wyborców dużych miast i wsi....

#47 ~Getta przedszkolne ormowco~

~Getta przedszkolne ormowco~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2018 - 15:15:08

czy można redaktora podać do sądu za szerzenie nie prawdziwych informacji? moja żona pracuje już 3 lata i na najniższej krajowej w Słupsku.Na szczęście tylko do końca miesiąca i wali ten cały lidl,3 osoby na sklepie,zapier*** jak h**, JAKIM PRAWEM OSZUKUJECIE LUDZI?

....redaktorzy są po kursach ORMO na uczelniach WUML w Moskwie i w gettach wielkim miast i wsi

#48 ~bieda~

~bieda~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 13:40:20

A kiedy pracownikom ochrony podniosą płace-184 godz.-najniższa krajowa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chodzi o największą firmę ochrony w Słupsku.

#49 ~szef~

~szef~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 16:55:31

A kiedy pracownikom ochrony podniosą płace-184 godz.-najniższa krajowa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chodzi o największą firmę ochrony w Słupsku.

a to się trzeba brać za mendy a nie się żalić.... nagrania, potwierdzenia przelewu, świadkowie i upier***ić jak szmatę do podłogi - marsz do PIP jak jesteś na umowie. Trzeba pokazać, że ma się jaja chyba, ze wolisz aż Ci na głowę pracodawca wejdzie

#50 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2018 - 17:05:32

Wszystko to co piszecie jest nie prawdą zarobki w biedronce. Pracownik z 12 letnim stażem zarabia 2100 na rękę. Żal wstawać do tych dziadów rano do pracy. BIEDRONKO WSTYDŹ SIEĘ

#51 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2018 - 16:16:31

CZY ZA PODAWANIE FAŁSZYWYCH INFORMACJI JEST JAKAŚ KARA? PROSZE O PODANIE PARAGRAFU,Z CHĘCIĄ  ZAŁOŻĘ SPRAWĘ REDAKTOROWI.

#52 ~Rk~

~Rk~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2018 - 09:14:29

Za chwilę będą zarabiać więcej niż ja w urzędzie gminy

#53 ~Łukasz~

~Łukasz~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2018 - 01:48:19

Może gdybyś potrafił coś więcej w swoim marnym życiu niż stać i udawać że coś ochraniasz to byś zarabiał więcej.

#54 LuceyBaggio

LuceyBaggio

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 04 grudzień 2018 - 17:21:53

dzięki za informację

Użytkownik LuceyBaggio edytował ten post 04 grudzień 2018 - 17:22:00

#55 ~Domi~

~Domi~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2018 - 13:22:26

Co roku podwyżki dla sklepów i magazynów są - bo Lidl bije sie z Biedronką. Może warto napisać, czemu w centrali podwyżek nie ma od kilku lat i ludzie z tego powodu odchodzą?

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 08:04:36

A wyzysk taki że nie pytajcie szkoda tylko że tak ładnie tylko piszą że tyle można zarobić ja na umowie miałam 2200 A gdzie reszta premia śmiechu warte bo na oczy jej nie widziałam

#57 ~halo Lidl~

~halo Lidl~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 16:41:49

Słupsk, najwieksze osiedle Niepodległości - nie uświadczysz tu zadnego Lidla, a biedronek wbród.

Dziwna polityka firmy. Wkrotce powstanie tu nowe osiedle na 3 tys. mieszkan.

#58 ~Dominik~

~Dominik~
  • Goście

Napisano 07 luty 2019 - 17:33:37

W Lidlu słupsku zwykli pracownicy dostali podwyżkę 300 zł A kierownicy i zastępcy kierownika NIE(A mieli obiecane) i gdzie tu sprawiedliwość

#59 ~Andrej~

~Andrej~
  • Goście

Napisano 07 luty 2019 - 21:28:57

Stawki w Polsce są tragiczne i długo się to nie zmieni

#60 ~Wojtas~

~Wojtas~
  • Goście

Napisano 07 luty 2019 - 21:30:54

Po 1000zł powinni dać

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0