Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

64 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Wiosenne mycie~

~Wiosenne mycie~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2018 - 09:05:04

Ma z czego podnieść z koro od kilku miesięcy płacimy drożej o 25%

Produkty drożeją, a o higienę nie dbają. Kosze w marketach pełne śmieci, piachu i pleśni..a potem zdziwienie że zachorowań na żółtaczkę coraz więcej? Czas na przedświąteczne porządki i dezynfekcję koszy i wózków.

#22 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2018 - 10:40:02

Biedronka kłamie.Na rozmowie kwalifikacyjnej proponują 1980zł brutto.Gdy się wspomina o artykułach jak wyżej to rekrutorzy śmieją się,że to tylko tak dla publiki.

#23 ~Gowno nie sklep~

~Gowno nie sklep~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2018 - 18:41:52

W lidlu na Kopernika żądają przy kasie od ludzi po 30sce dowód notorycznie. Smiechu warte w ogóle nie szanuja klijenta

#24 ~Klkklanuel snearly~

~Klkklanuel snearly~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2018 - 18:45:52

Weźcie sie ludzie za te niemieckie gowna . Wypad z Polski . .niech u siebie w kraju tak płacą . Nowoczesne obozy pracy

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2018 - 20:52:25

podawanie kwoty pensji brutto,to jak podawanie wymiaru penisa wraz z kręgosłupem niestety...

hahaha doladnie jebac hejterow

#26 ~AM~

~AM~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2018 - 10:09:28

No i dlaczego "Kasia" kłamie. Jeżeli nie masz nic do powiedzenia to nie mów nic. Na start jest dokładnie 2650 jeśli nie ma zwolnien lekarskich itp. I fajny socjal. Fakt jest taki, że czy to praca w B., L., N., K. itp jak każda praca w handlu jest bardzo ciężka fizycznie, a niemili klienci zdarzają się notorycznie. Kto nigdy nie był handlowcem nie zrozumie ludzi pracujących na sklepach. Pozdrawiam pracowników wszystkich dyskontow, marketów. I dzięki za to co robicie na codzień. Mam nadzieję, że Wasze pensje nadal będą rosły!

#27 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2018 - 09:06:53

Kapitał zagraniczny stać ich na więcej, jakoś w Niemczech zarabiają podobnie tylko na końcu trza postawić ze w euro , tutaj stawka i tak jest dużo wyższa niż muszą bo 12 euro na godzinę,ja rozumiem że inny standard i wogole ale wkurza mnie to że w Polsce tyyyyyyyyyyyle azzzzzz dają a przecież widać na przykładzie ile jeszcze mogą hm

#28 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2018 - 15:23:03

Należy cieszszyć się, że pensje rosną i jakaś grupa ludzi z czasem będzie godnie wynagradzana. Nie rozumiem dlaczego tka atakowane są sieci z zagranicznym kapitałem. Przecież one nie produkują pieniędzy tylko to my zostawiamy tam krocie. Jeżeli nie chcę wspomagać obcego kapitału to kupuję u pani Jadzi na osiedlowym sklepiku a dyskont sam się zamknie z braku klienteli. Czasami warto pomyśleć co się robi a co się pisze. Na wszystko można narzekać ale co się robi aby było mniej narzekania. Proponuje więcej uśmiechu i pozytywnego nastawienia

#29 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2018 - 09:49:33

Ciekawe dlaczego nikt nie napisze że jak Biedronka jest obozem pracy... Są sklepy gdzie kobiety mają po 200h.. I 2650? Należy podkreślić że na umowie masz 2200.. Reszta to premia... Ale jak zepsuje Ci się auto i będziesz zmuszony wziąść urlop na żądanie... Tracisz te 450 zł... Są sklepy gdzie są 3 dziewczyny na zmianie i orają po 11.45h dziennie... Jak dla mnie.. Dla kogoś nowego.. Jest to najgorsza opcja jaką można wybrać.. Wiecznie jest jakiś problem...

#30 ~Antonina~

~Antonina~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2018 - 16:07:46

Na ręke w biedronce od stycznia 2018 roku dostaje się 2200 brutto 450 zł brutto jest to premia za obecność w pracy nie wolno ci chorować , brać urlopu na żadanie bo w takich nagłych sytuacjach zarabiasz najniższą krajową.... robisz wszystko dosłownie w sklepie zastępujesz kilku pracowników a płaca nie jest adekwatna do obowiązków.jednym słowem biedronka nie różni się od innych firm pod wzgledem płacy

#31 ~Mammi~

~Mammi~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2018 - 20:59:54

Za chwilę będą zarabiać więcej niż ja w urzędzie gminy

#32 ~kamila~

~kamila~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2018 - 22:15:32

Co za głupoty pisza nie uwzględniają 500 zl wlaśnie że w tym jest to 450zł czyli podstawa 2200 plus 450 taki majątek najgorsze zarobki we wszystkich dyskontach nawet netto ma więcej porażka

#33 ~kamila~

~kamila~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2018 - 22:16:00

Co za głupoty pisza nie uwzględniają 500 zl wlaśnie że w tym jest to 450zł czyli podstawa 2200 plus 450 taki majątek najgorsze zarobki we wszystkich dyskontach nawet netto ma więcej porażka

#34 ~kamila~

~kamila~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2018 - 22:16:20

#35 ~kamila~

~kamila~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2018 - 22:17:11

#36 ~Moniamonika~

~Moniamonika~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2018 - 22:17:25

Zgadzam się sama pracuje w biedronce 2,5 roku, podstawa to 2300 brutto która mam na umowie, a te ich 2650 to jest wyssane z palca, 450 zł brutto śmieszna premia ale żeby ją dostać nie wolno wziąść ani dnia urlopu ani zwolbienia spoznienia więc z czym do ludzi.. Premia kwartalna? Od roku niebylo żadnej premii a dlaczego? Dlatego że wymyślają sobie jakieś budżety na dany sklep ze że mamy mieć taki utarg a nie inny, jeśli zostanie budżet wyrobiony będzie premia jeśli nie to obejdziesz się smakiem. Oczywiście te ich budżety są nie do osiągnięcia. Więc fajnie się pisze ze niby takie sumy zarabia się w biedronce a koniec końców żadnych premii nigdy niema i prawie z 3 letnim starezem moja wyplata na rękę to 1800 zł. Od pon do pt przy pracy dwu zmianowej z czego druga zmiana nie kończy się o Godz 22 tylko 23 24 A nawet 3 czy 4 w nocy. Robisz za pięciu i ciągle mało, obowiązków dokładają i wiecznie wszystko źle. Trzeba uciekać z tej biedronki zanim kręgosłup mi całkiem pujdzie.

#37 ~kamila~

~kamila~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2018 - 22:18:16

Co za głupoty piszą nie uwzględniają 500 zł właśnie że w tym jest to 450 zł czyli podstawa 2200 plus 450 taki majątek najgorsze zarobki we wszystkich dyskontach nawet netto ma więcej porażka

#38 ~Grażyna~

~Grażyna~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2018 - 14:47:24

Jakie podwyżki 80zł netto A zabrali premie. Śmieszne to co oni wypisują niech dalej tak robią to stracą pracownikow

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 14:40:36

Premia to bzdury. To taki kijek i marchewka Januszy Biznesu. Zawsze stracisz premie - bo będzie srać o dwie minuty za długo, spóźnisz się minutę itd. Tylko podstawa - jak pracodawca bredzi o premiach to zaraz idę gdzie indziej.

#40 ~Ona~

~Ona~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 20:00:14

chu** prawda. Na dzien dobry dostajesz najnizsza i po roku sie nic nie zmienia... tyrasz jak osiol soboty niedziele za grosze. Taka prawda.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych