Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Lidl , Biedronka, Kaufland , Intermarché

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2012 - 19:16

Witam jestem ciekawa co kupujecie w tych sklepach fajnego . Ja w każdym z tych sklepów mam jakiś swój typ ;) Moze podpowiemy sobie co warto kupowac i gdzie.

#2 andii

andii

bobik ścięta topola, sushi mnie

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 3609 postów

Napisano 06 czerwiec 2012 - 19:25

Szablon reklamowy przekopiowany na rózne strony ?
Bo Intermarche u nas chyba nie ma ?

ignorowanie oszołomów jest bez sensu, trzeba ich tepić z Całą swoją "siłom i godnościom osobistom", coby nie zarazili innych. 

ale od każdej reguły jest wyjątek: cz.p. karmi się odpowiedziami, jego trzeba zagłodzić ;)

"Pamiętam  z  zajęć z zakresu psychomanipulacji, że wskazanym jest się odpowiednio zachować w danej  sytuacji,  i  tak dla na przykładu, by mieć pewność, że zostaniemy wylewnie zaproszeni  w progi czyjegoś domu,  stosujemy prostą sztuczkę, po nienaciśnięciu na dzwonek i ukazaniu się gospodarza w drzwiach robimy spontaniczny  krok w tył, nie ma mocnych,  musi zareagować uprzejmością  .., a jak ktoś nie daje wiary moim słowom, niechaj sprawdzi jak ten  socjotechniczny mechanizm działa  wink.png" Stefan_O (Juman) tiaaa

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2012 - 19:31

Ja w Lidlu kupuje: kawa ziarnista Bellarom Crema , wode mineralna gazowaną , chemię W5, tabletki do zmywarki W5, młody z groszek z marchewka , ogórki korniszony, lody z orzechami z karmelem.

#4 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2012 - 19:37

Szablon reklamowy? ha ha nie Pani domu pyta z ciekawości:) Intermarche u nas jest na ul.Władysława IV.

#5 andii

andii

bobik ścięta topola, sushi mnie

• PipPipPipPip
  • 3609 postów

Napisano 06 czerwiec 2012 - 19:44

sorki,dawno tam nie przechodziłem, nawet nie zauważyłem jak mijałem.

aaa, to ta stodoła ?

ignorowanie oszołomów jest bez sensu, trzeba ich tepić z Całą swoją "siłom i godnościom osobistom", coby nie zarazili innych. 

ale od każdej reguły jest wyjątek: cz.p. karmi się odpowiedziami, jego trzeba zagłodzić ;)

"Pamiętam  z  zajęć z zakresu psychomanipulacji, że wskazanym jest się odpowiednio zachować w danej  sytuacji,  i  tak dla na przykładu, by mieć pewność, że zostaniemy wylewnie zaproszeni  w progi czyjegoś domu,  stosujemy prostą sztuczkę, po nienaciśnięciu na dzwonek i ukazaniu się gospodarza w drzwiach robimy spontaniczny  krok w tył, nie ma mocnych,  musi zareagować uprzejmością  .., a jak ktoś nie daje wiary moim słowom, niechaj sprawdzi jak ten  socjotechniczny mechanizm działa  wink.png" Stefan_O (Juman) tiaaa

#6 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2012 - 21:00

A jutro sobie odpoczniecie od zakupow zeby znowu w piatek pojsc na nastepne zakupy.

#7 sanderka1000

sanderka1000

Nowy

• Pip
  • 13 postów

Napisano 07 grudzień 2012 - 10:14

W Intermarche nie kupuję, ale z tego co zauważyłam to jest tam większość oryginalnych rzeczy jak w spożywczakach. Lidl też mnie zbytnio nie interesuje, ciuchy mają czasem fajne i dobre. Kauflanda nie polecam w ogóle, nie lubię tam kupować, chyba że już naprawdę muszę. A Biedronka wymiata po całości! Dobre produkty w naprawdę niskich cenach! Kiedyś kupiłam tam sandały i wytrzymały mi 3 lata, więc jakoś produktów też niczego sobie. I to wcale nie "sklep dla ubogich" jak to stwierdził zacny Kaczyński. Po co przepłacać skoro można kupić 2 razy taniej naprawdę dobre produkty?

Nie wierzysz w Boga? Nie szkodzi. On wciąż wierzy w Ciebie.

#8 ~gapcio~

~gapcio~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2013 - 22:33

Intermarche jest po prostu drogie i ma nieciekawy asortyment, maki własne jakościowo kiepskie

#9 komuna

komuna

Swojak

• PipPipPipPip
  • 783 postów

Napisano 23 grudzień 2013 - 23:04

Ale wędliny i mięso mają dobre.
Ministerium für Staatssicherheit

#10 ~Ranny ptaszek~

~Ranny ptaszek~
  • Goście

Napisano 14 luty 2014 - 05:43

To prawda weliny ok a reszta tak jak w zwykłym spożywczaku.Lidl ma dobre gatunkowo ciuchy,spożywkę też ma ciekawą.Najbliżej mam biedronkę więc najczęściej korzystam własnie z niej.I też jestem zadowolona. 

#11 ~Ala~

~Ala~
  • Goście

Napisano 14 luty 2014 - 19:45

W Intermarche nie kupuję, ale z tego co zauważyłam to jest tam większość oryginalnych rzeczy jak w spożywczakach. Lidl też mnie zbytnio nie interesuje, ciuchy mają czasem fajne i dobre. Kauflanda nie polecam w ogóle, nie lubię tam kupować, chyba że już naprawdę muszę. A Biedronka wymiata po całości! Dobre produkty w naprawdę niskich cenach! Kiedyś kupiłam tam sandały i wytrzymały mi 3 lata, więc jakoś produktów też niczego sobie. I to wcale nie "sklep dla ubogich" jak to stwierdził zacny Kaczyński. Po co przepłacać skoro można kupić 2 razy taniej naprawdę dobre produkty?

Tak Kaufland to sklep dla bogaczy można wybierać i przebierać w firmach produkujących art. i cenach
przy wejściu witają cie proszkowe zupy: od 89 gr do 3żł, naliczyłam 5 rodz. szpinaku itd.itp
Lidl- W5

#12 segar

segar

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 15 luty 2014 - 10:20

W lidlu mi się wybitnie nie podoba. Z wymienionych sklepów polecam Kaufland.

#13 ~klient~

~klient~
  • Goście

Napisano 20 luty 2014 - 20:30

Tak Kaufland ma dobre ceny i szeroki asortyment

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych