Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Licencjonowany kosmetolog szuka pracy !

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~JustynaG~

~JustynaG~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2011 - 19:38:17

Witam,

Jestem tegoroczną absolwentką KOSMETOLOGII na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie,na ktorym ukończyłam studia licencjackie (studia stacjonarne).
W obecnej chwili szukam pracy na stanowisku zgodnym z moim wykształceniem;(salon, spa, recepcja w spa-salonie kosmetycznym, hurtownia, drogeria, firma kosmetyczna,dermokonsultacje itp.).
Za sobą mam praktyki odbyte w prywatnym gabinecie kosmetycznym,gdzie wykonywałam zabiegi pielęgnacyjne ciała jak i twarzy.
Dodatkowo podczas 3ech lat studiów mogłam odbywać praktykę na zajęciach na uczelni w pracowni zaopatrzonej w bardzo dobry sprzęt , potrzebny do pracy Kosmetologa.
Pragnę podkreślić, że praca w zawodzie kosmetologa jest moją pasją.Chcę dążyć do podnoszenia swoich kwalifikacji.
Bardzo chętnie poszerzę swoją wiedzę, pracując w profesjonalnych gabinetach kosmetologicznych jak i uczestnicząc w szkoleniach zawodowych.
Moimi dodatkowymi atutami są: wysoka kultura osobista, zmysł estetyczny, kreatywność, potencjał i chęć do rozwoju. Ponadto posiadam doskonałe zdolności interpersonalne.

e-mail: justynagrebowicz@gmail.com
tel.kontaktowy: 788203513

#2 ~karabatka~

~karabatka~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2015 - 06:22:27

No właśnie jest spory problem z pracą po tym kierunku. Ja akurat jestem kosmetyczką, ale widzę ile dziewczyn po kosmetologii przychodzi do nas bo szukają pracy. Po tym kierunku nie ma etatów :(

#3 ~pesznek~

~pesznek~
  • Goście

Napisano 16 październik 2015 - 06:19:55

Beauty lux, tam masz szkolenie zawodowe i tam faktycznie zdecydowanie najwięcej możesz osiągnąć. To nie jest praca w której po tygodniu będziesz specjalistą, nie jest to możliwe, ale poświęcając kilka miesięcy te cele zrealizujesz. Kosmetologia jest zbędna.

#4 hanianow

hanianow

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 20 październik 2015 - 12:04:15

Kosmetologów jest teraz całe mnóstwo. Jeśli masz zacięcie do biznesu to może spróbuj otworzyć coś swojego :)

#5 ~gameter~

~gameter~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2016 - 07:21:18

Kosmetologia to trudny temat, a prawda jest taka, że po niej pracy nie ma. Jeśli interesują was kierunki kosmetyczne, to dużo lepiej od razu zabrać się za szkolenia zawodowe. Tak to wyglądało u nas i tak właśnie doszłam do zawodu kosmetyczki. Nie ma łatwiejszej drogi.

#6 ~anakosta~

~anakosta~
  • Goście

Napisano 15 maj 2017 - 09:54:10

Kosmetologia jest wymagającym kierunkiem, ale jeśli chcecie mieć zawód, to przede wszystkim radzę rozsądnie wybierać uczelnię. Nie wszędzie to będzie prowadzone na odpowiednim poziomie. Chodzę drugi rok do Szkoły Mydłowskiej. Tak, nauki jest mnóstwo, ale wybierałam uczelnię tak, aby się jak najwięcej nauczyć. Program super, wszystko utrzymane na bardzo wysokim poziomie. I przede wszystkim - widać efekty tego nauczania. 

#7 ~pokas~

~pokas~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2017 - 09:39:14

Przedmówczynio, co do Szkoły Mydłowskiej - jak rozumiem jesteś już po pierwszym roku, tak? Co możesz powiedzieć o swojej wiedzy? Uważasz, że to był dobry rok? Opanowałaś wiele konkretów? Napisz proszę jak najwięcej o swojej sytuacji. I co planujesz dalej robić - bardzo interesuje mnie ta uczelnia. 

#8 Beata077

Beata077

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 17 wrzesień 2017 - 11:00:42

W twoim zawodzie łatwo można znaleźć dobrą pracę, wystarczy poszukać. Polecam skorzystanie z serwisów z ofertami pracy jak: http://www.gowork.pl/praca/rzeszow;l

Lepiej robić to przez internet. Zabiera to dużo mniej czasu i jest bardziej efektywne, mamy dostęp do wielu ofert i możemy w nich przebierać.

#9 ~balkara~

~balkara~
  • Goście

Napisano 23 październik 2017 - 09:23:02

Patrzcie tutaj - wsp.szkolymydlowskiej.pl/

Akurat uczelnia ma ogromne znaczenie, bo jeśli pójdziecie w przypadkowe miejsce, to nic z tego nie wyjdzie. U nich macie ten poziom naprawdę wysoki, kadra jest konkretna,  a program dosyć długi, tak więc ogólnie zdecydowanie polecam. Ale nie ma co ukrywać - bez własnego zaangażowania cudów nie będzie. 

#10 ~mekkana~

~mekkana~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2018 - 10:58:15

Mogę jedynie potwierdzić, że Beauty lux was na spokojnie przygotuje do pracy. Chcecie się nauczyć zawodu, to potrzebujecie do tego czasu, ale bez przesady - 160 zawodowego szkolenia, które realnie do pracy przygotowuje. To nie będzie tak, że z niczego staniecie się fachowcami - wszystko musi przebiegać stopniowo. Dopiero wtedy prawdziwe korzyści są jak najbardziej realne. 

#11 ~setora~

~setora~
  • Goście

Napisano 05 październik 2018 - 07:15:11

Beauty Lux robi szkolenia zawodowe, w małych grupach, z fajnymi prowadzącymi, ale to wszystko jest tam zależne od was. Bo jednak ten program musicie przerobić tak, aby wyciągnąć z tego maxa. Dopiero wtedy realnie możecie się spodziewać, że przyniesie wam to korzyści. Ogólnie w tej branży największe znaczenie mają konkrety. 

#12 ~pakondo~

~pakondo~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2019 - 08:10:54

Potwierdzam Beauty Lux. Pewnie, że warto teraz wejść w przeróżne tematy, ale po studiach nie masz nic poza papierkiem, a pracy w tej branży jest jak na lekarstwo, więc jeśli zależy wam na zatrudnienium to zajmijcie się wiedzą praktyczną. Obecnie nikt nie da wam etatu w zamian za papierek. 

#13 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 22:29:05

Poszukujemy (lubin - dolny slask)
Kosmetologa
Kosmetyczki
Stylistki paznokci
Tel: 730 13 14 12

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych