Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

56 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Mądra i obiektywna~

~Mądra i obiektywna~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2018 - 16:45:18

a p.o k-dta I z-ca "Majka" zawiedziony? pewnie płacze w koncie i żali się że to nie on został k-dtem że nie został doceniony:-)

A ty pewnie jesteś jakimś "bliskim", zawistnym kolegą, ale kilka stopni niżej, sądząc po popełnionych błędach ortograficznych.

#42 ~mina~

~mina~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2018 - 16:50:47

A Majka płacze, a tak się rządził...

Majka, to dla bliskich znajomych, a nie zawistnych hejterów udających kolegów.

#43 ~kok~

~kok~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2018 - 16:56:18

Panie Komendancie jeżeli mogę coś doradzić to proszę żeby nie dał się pan owinąć wokół palca tym którzy zostali tj zastępcom komandanta i naczelnikom wydziałów. Kilku z nich to zwyklu nieudacznicy życiowi i zrobią wszystko żeby fałszywie się przymilic. Życzę powodzenia i wytrwałości ... D.K

A ty już zaczynać wchodzić w pewną część ciała nowemu komendantowi. Dam sobie rękę uciąć, że jesteś jeszcze większym nieudacznikiem niż ci, których miałaś/eś na myśli.

#44 ~umma~

~umma~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2018 - 16:59:29

Dlaczego z odległego Pucka a nie ze Słupska? Miejscowy zna teren, ludzi, możliwości. Dobry i obiektywny komendant nie zważa na układy tylko dobrze robi swoją robotę. Czyżby Pisowski kandydat? Kto go rekomendował? Słupscy policjanci to idioci nie godni awansu?

Kolejny cwaniak, za którego robotę będą odwalać miejscowi.

#45 ~doopa blada~

~doopa blada~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2018 - 17:37:23

założy koszulę albo spodnie hawajskie i wyjdzie z pieskiem na spacer :)

Jakiś ty dobrze zorientowany. Sąsiad czy miły kolega z pracy?

#46 ~Pinky~

~Pinky~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2018 - 21:00:21

Majka, to dla bliskich znajomych, a nie zawistnych hejterów udających kolegów.

Te, Majka, ty mi tu na forum nie podskakuj. Jak dla mnie to jesteś stanowczo za niski stopniem i zasługami w kategorii łamania prawa przez obcych ustalonego. W dyskurs ze mną, jeśli miałoby to się odbywać na tym twoim poziomie, też mi nie próbuj wchodzić, bo z racji niskiego IQ raczej nie poszalejesz.

Próbuj z byłym milicjantem, wyleniałym czarnym panterą. Kontakt i wspólny temat załapiesz łatwo, bo - podobnie jak i ty - nagłym odejściem kom. Szaniawy osierocony został i z nadmiaru sierocych emocji dokazuje na forum.

Ku przestrodze: Pewnego razu, zupełnie przypadkowo i w sytuacji kiedy obdarzyłem go wstępnym, choć nikłym zaufaniem, udało mu się wykorzystać chwilowy brak czujności i pokąsać mnie za nogawkę. Piszę ci o tym dlatego Majek, że, - mimo daleko idącego do ciebie uprzedzenia, mam jednak odrobinę sympatii do ciebie. Dlatego przestrzegam zawczasu Majek: Uważaj na gnoja i do końca mu nie ufaj. Wszak gnój z psiarni Szaniawy się wywodzi!

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2018 - 21:12:18

Te, Majka, ty mi tu na forum nie podskakuj. Jak dla mnie to jesteś stanowczo za niski stopniem i zasługami w kategorii łamania prawa przez obcych ustalonego. W dyskurs ze mną, jeśli miałoby to się odbywać na tym twoim poziomie, też mi nie próbuj wchodzić, bo z racji niskiego IQ raczej nie poszalejesz.

Próbuj z byłym milicjantem, wyleniałym czarnym panterą. Kontakt i wspólny temat załapiesz łatwo, bo - podobnie jak i ty - nagłym odejściem kom. Szaniawy osierocony został i z nadmiaru sierocych emocji dokazuje na forum.

Ku przestrodze: Pewnego razu, zupełnie przypadkowo i w sytuacji kiedy obdarzyłem go wstępnym, choć nikłym zaufaniem, udało mu się wykorzystać chwilowy brak czujności i pokąsać mnie za nogawkę. Piszę ci o tym dlatego Majek, że, - mimo daleko idącego do ciebie uprzedzenia, mam jednak odrobinę sympatii do ciebie. Dlatego przestrzegam zawczasu Majek: Uważaj na gnoja i do końca mu nie ufaj. Wszak gnój z psiarni Szaniawy się wywodzi!

Dobrze napisane. :D

#48 ~mądra i oabiektywn~

~mądra i oabiektywn~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2018 - 23:13:34

Dobrze napisane. :D

I tu się mylisz człowieku. To nie pisze Majka. Nie wierzysz, to sprawdź.

#49 ~Mądra i obiektywna~

~Mądra i obiektywna~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2018 - 23:30:44

Ale ja nie jestem żadnym Majką i nawet nie mieszkam w Słupsku. Po prostu nie cierpię ludzi, którzy cieszą się z niepowodzeń innych. Przestrogi zachowaj dla siebie.

#50 ~BSW~

~BSW~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2018 - 10:04:41

Podobno papiery już czekają w sprawie przeniesienia Majki. W Słupsku dostał negatywna ocenę.

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2018 - 11:12:02

Słupsk, to piękne miasto.

#52 ~klon~

~klon~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2018 - 11:14:33

Tru tu tu tu. Tra la la.

#53 ~88~

~88~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2018 - 11:36:45

Nie czytam więcej tych bzdur.

#54 ~paproszek~

~paproszek~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2018 - 11:38:37

Piękna dziś pogoda. Mniej zawiści ludzie. :)

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2018 - 12:39:34

Domki w Słupsku, słomki w ................

#56 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2019 - 12:18:41

Gurski to zwykły cham i tchórz broniący nieuczciwych i tchórzliwych policjantów. brak kwalifikacji do stanowiska

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 06:19:10

Gurski to zwykły cham i tchórz broniący nieuczciwych i tchórzliwych policjantów. brak kwalifikacji do stanowiska

Nic dodać nić ująć. Swietne !!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych