Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

56 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~emeryt~

~emeryt~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2018 - 13:01:26

a p.o k-dta I z-ca "Majka" zawiedziony? pewnie płacze w koncie i żali się że to nie on został k-dtem że nie został doceniony:-)

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2018 - 13:32:18

Pogratulować komendantowi Gurskiemu z jednej strony, z drugiej zaś życzyć wytrwałości i koncepcji organizacyjnych. Słupsk istotnie nie jest łatwy, i to nie tule z uwagi na jakąś szczególną przestępczość, co układy. Tu panie Leszku rządzą sami swoi. Żeby zaczęło trochę grać, trzeba też ściągnąć swoich bo inaczej mogiła.

#3 ~Dora~

~Dora~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2018 - 14:48:40

Panie Komendancie jeżeli mogę coś doradzić to proszę żeby nie dał się pan owinąć wokół palca tym którzy zostali tj zastępcom komandanta i naczelnikom wydziałów. Kilku z nich to zwyklu nieudacznicy życiowi i zrobią wszystko żeby fałszywie się przymilic. Życzę powodzenia i wytrwałości ... D.K

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2018 - 14:51:34

Pogratulować komendantowi Gurskiemu z jednej strony, z drugiej zaś życzyć wytrwałości i koncepcji organizacyjnych. Słupsk istotnie nie jest łatwy, i to nie tule z uwagi na jakąś szczególną przestępczość, co układy. Tu panie Leszku rządzą sami swoi. Żeby zaczęło trochę grać, trzeba też ściągnąć swoich bo inaczej mogiła.

Święte słowa !!!!! Jak Pan nie ściągnie swoich to marnie to widzę.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2018 - 14:52:40

Panie Komendancie jeżeli mogę coś doradzić to proszę żeby nie dał się pan owinąć wokół palca tym którzy zostali tj zastępcom komandanta i naczelnikom wydziałów. Kilku z nich to zwyklu nieudacznicy życiowi i zrobią wszystko żeby fałszywie się przymilic. Życzę powodzenia i wytrwałości ... D.K

Czyżbyś miał komediowicza na myśli?

#6 ~SlupszczaninWuk~

~SlupszczaninWuk~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2018 - 14:53:45

A ja zem mowil.ze.jest nazwisko " Gorski" pisane przez "u" to sie smiali, ... Zyj tak zyj...

#7 ~Misiek~

~Misiek~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2018 - 15:10:32

Dora chyba wiem kogo m.in masz na myśli. Często na meczu koszykówki widziałem takich co rozgrzewali własnym tyłkiem siedzisko Szaniawskiemu a dzisiaj muszą podlizać się nowemu w inny sposób bo naszych kochanych Czarnych chwilowo nie ma

#8 ~Jacek~

~Jacek~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2018 - 15:38:00

Słupsk trudny teren , raczej chodzi o układy tu panujące. Całe szczęście że K-t Wojewódzki zorientował się że  stanowiska dostają  nie ci co pracują , a ci co liżą dupę i wywalił Szaniawskiego na zbity pysk.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2018 - 15:52:49

Słupsk trudny teren , raczej chodzi o układy tu panujące. Całe szczęście że K-t Wojewódzki zorientował się że  stanowiska dostają  nie ci co pracują , a ci co liżą dupę i wywalił Szaniawskiego na zbity pysk.

:D

#10 ~Doro~

~Doro~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2018 - 16:01:53

Przed odejściem zdążył jeszcze ich wszystkich awansować.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2018 - 16:14:43

Przed odejściem zdążył jeszcze ich wszystkich awansować.

Czy komediowicza też?

#12 ~polak~

~polak~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2018 - 16:30:16

gurski czy górski , chyba błąd

#13 ~Spowiednik cudzych żon~

~Spowiednik cudzych żon~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2018 - 16:31:10

Czy będzie kłaniał się sukienkowym

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2018 - 17:02:27

Ma na nazwisko Gurski. Tak też jest na stronie komendy w Pucku.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2018 - 20:00:52

A Majka płacze, a tak się rządził...

#16 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2018 - 20:10:38

:)

#17 ~Widzę więc pisze~

~Widzę więc pisze~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2018 - 20:16:23

Ma na nazwisko Gurski. Tak też jest na stronie komendy w Pucku.

Nowy komendant,więc bez sznurków którymi by ktoś pociągał? Czy można już zgłaszać zagrożenie życia? Od kilku lat słyszę, że końcu ktoś mi coś poda ...lub w inny sposób mnie się pozbędą...
Co na to poradzić,że widzę to czego inni nie widzą i nie mogę przejść obojętnie obok czyjegoś chamstwa, przekrętu czy oszustwa?? Podobno naraziłam się już wszystkim ważniejszym w mieście ...a nawet w Trójmieście.. może i dalej...? W razie gdyby mi coś się stało, to proszę pamiętać, że zgłaszałam.

#18 ~Bb~

~Bb~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2018 - 20:21:01

Dlaczego z odległego Pucka a nie ze Słupska? Miejscowy zna teren, ludzi, możliwości. Dobry i obiektywny komendant nie zważa na układy tylko dobrze robi swoją robotę. Czyżby Pisowski kandydat? Kto go rekomendował? Słupscy policjanci to idioci nie godni awansu?

#19 ~Zawiedziony?~

~Zawiedziony?~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2018 - 20:30:25

Dlaczego z odległego Pucka a nie ze Słupska? Miejscowy zna teren, ludzi, możliwości. Dobry i obiektywny komendant nie zważa na układy tylko dobrze robi swoją robotę. Czyżby Pisowski kandydat? Kto go rekomendował? Słupscy policjanci to idioci nie godni awansu?

..??? Niedoceniany czy niedowartościowany..?

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2018 - 20:36:04

Widocznie coś jest na rzeczy !!!!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych