Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

LEPSI I GORSI

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Janusz Czapliński~

~Janusz Czapliński~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2008 - 16:44:27

POLITYCY STAJĄ NA GŁOWACH - bo chcą na wszelkie sposoby dzielić społeczeństwo na lepszych gorszych. Tych, co maja dużo i powinni dostać jeszcze więcej i tych, co maja malutko, a którym jeszcze trzeba zabrać. To wszystko wiemy miedzy innymi z prasy, która te i inne przywary opisuje!
Niestety dzisiaj n pierwszej stronie Głosu Pomorza znalazłem następujące ogłoszenie"
SŁUPSKI ZAMEK KSIĄŻĄT POMORSKICH JUŻ JUTRO BEZPŁATNIE GŁOSEM, szósta część modelu zamku. MODEL DOSTĘPNY NA TERENIE SŁUPSKA.
A no stało się, teraz Redakcja „kocha” tylko tych ze Słupska! Brawo! Co na takie dictum powinna gorsza część czytelników prowincji, ano powinna przestać czytać swoją gazetę codzienną Głos Pomorza! Może wtedy u szanownych JWP Redaktorów i właścicieli zapali się dioda pod szarą komórką, ta, która mówi o równości i takich tam innych bzdetach!

#2 ~Andy~

~Andy~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2008 - 18:54:10

Nie da się ukryć, że jest to wyjątkowo chybiony pomysł z tym dzieleniem czytelników GP na tych ze Słupska i pozostałych.

#3 ~Łojojoj~

~Łojojoj~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2008 - 18:25:27

Pomijam już to, bo sie przyzwyczailiśmy. Prenumerujemy GP od dwóch lat bez przerwy. Jak nie więcej. Niestety, nie mamy z tego powodu przyjemniejszego życia- nie dostajemy prezentów Głosu, bo sa dostępne dla tych ze Słupska na przykład, albo trzeba kupić w kiosku gazetę z prezentem- po co nam druga? No i w Słupsku mają gazetę codziennie, a my np., z racji tego, że nasz urząd npocztowy nie pracuje w soboty, to w poniedziałek dostajemy mega pakiet- gazeta z soboty+magazyn+gazeta z poniedziałku. Szkoda, że nie ma jakichś specjalnych prezentów dla prenumeratorów :( Kiedyś to jeszczeloterie były... eee- ile to lat? Bo my od tamtego czasu codziennie (...) mamy GP w domu.

#4 ~Gość243243~

~Gość243243~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2008 - 14:46:45

przeprowadz sie pan do slupska;] a ten zamek papierowy wcale nie byl fajny;) 5

#5 ~Realista~

~Realista~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2008 - 16:47:35

Jakby się ukazał papierowy zamek w Lęborku, to by było, a na cholerę nam słupski zamek. Bytów by oczywiście chciał zamek bytowski i tak w kółko.

#6 ~edward~

~edward~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2008 - 17:00:03

hahaha było wszystkim dać Zamek Królewski w Warszawie -byłoby po równo :P

ale w Bytowie na pewno sporo osób kupiłoby zamek bytowski a w Lęborku to niewiem co moznaby z kartonu zrobić, ale też penie by sięsprzedało

#7 ~q~

~q~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2013 - 13:32:11

(...)

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2013 - 10:56:49

prenumeratorzy sa oszukiwani na kzdym kroku. GP reklamuje ze dodaje dla prenumeratorow jakies gadzety, a ja jestem prenumeratorem od 10 lat i powiem szczerze, ze sporadycznie cos mi skapnie z tych gadzetow. dlaczego ich nie otrzymuje? to nie fair. w sumie i tak lada chwila rezygnuje z prenumeraty. bo GP jest kiepski, w sumie te same wiadomosci mam w internecie i to szybciej. nic mnie nie zacheca do kupowania i czytania wydania papierowego.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2013 - 19:13:07

prenumeratorzy sa oszukiwani na kzdym kroku. GP reklamuje ze dodaje dla prenumeratorow jakies gadzety, a ja jestem prenumeratorem od 10 lat i powiem szczerze, ze sporadycznie cos mi skapnie z tych gadzetow. dlaczego ich nie otrzymuje? to nie fair. w sumie i tak lada chwila rezygnuje z prenumeraty. bo GP jest kiepski, w sumie te same wiadomosci mam w internecie i to szybciej. nic mnie nie zacheca do kupowania i czytania wydania papierowego.

Uważam tak samo.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2014 - 16:50:49

POLITYCY STAJĄ NA GŁOWACH - bo chcą na wszelkie sposoby dzielić społeczeństwo na lepszych gorszych. Tych, co maja dużo i powinni dostać jeszcze więcej i tych, co maja malutko, a którym jeszcze trzeba zabrać. To wszystko wiemy miedzy innymi z prasy, która te i inne przywary opisuje!

A kogo tu o to pytasz,  zniewolony lud boi się czytać takie  treści Wystarczy spójrzeć na zastraszone społeczeństwo, aż strach na tych ludzi patrzeć ! :(

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych