Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

18 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2010 - 14:07:31

Pan Sołoduch to świetny lekarz!

#2 ~~ala~~

~~ala~~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2010 - 15:40:23

doktor Karcz najlepszy człowiek na świecie!! dr.Karcz na prezydenta!! :D

#3 ~znawca~

~znawca~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2010 - 15:46:44

Zbigniew Świątek-Brzeziński to najlepszy kardiolog!!!

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2010 - 18:16:46

O tym, który lekarz jest najlepszy powie ten, kto przeżyje swojego lekarza.. ;) nigdy nie bedziesz pewny czy twój lekarz leczy Cię najlepiej dla siebie czy dla Ciebie... :P

#5 ~pryszcze precz~

~pryszcze precz~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2010 - 18:53:40

Mam pytanie: Szukam dobrego dermatologa, może być prywatny. Chodzi tutaj głownie o trądzik. Czy ktoś mógłby mi polecić? Proszę o jakieś informacje.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2010 - 21:10:13

Jak najwięcej takich lekarzy w naszym regionie jak doktor Sołoduch.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2010 - 23:08:16

Mam pytanie: Szukam dobrego dermatologa, może być prywatny. Chodzi tutaj głownie o trądzik. Czy ktoś mógłby mi polecić? Proszę o jakieś informacje.

Jedyny dermatolog ktorego moge polecic i w sumie ktorego znam bo lecze sie u niej od kilku lat do dr. Irena Moszczynska. Przyjmuje w przychodni bodajze na ul. Prostej i w prywatnym gabinecie na armi krajowej(?) z tym ze wizyta u niej prywatnie to koszt 100zl... Wedlug mnie to dobry deramtolog i napewno ci pomoze, mi pomogla...:)

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2010 - 08:51:57

Żeby trądzik nie pozostawił trwałych blizn jedż do większego miasta gdzie jest AM i wydział dermatologii, tam szukaj dobrego specjalisty nie biorą więcej za wizytę, a większe szanse na wyleczenie.

#9 ~~jagodamaciej~~

~~jagodamaciej~~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2010 - 21:47:30

dobry kardiolog

#10 ~Tomasz~

~Tomasz~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 19:45:56

Coś się chyba komuś pomyliło. Czyżby zapomniał, że ma jeszcze trzecie dziecko? Może Pan doktor przepisałby sobie coś na sklerozę.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2010 - 10:32:03

Coś się chyba komuś pomyliło. Czyżby zapomniał, że ma jeszcze trzecie dziecko? Może Pan doktor przepisałby sobie coś na sklerozę.

..?..kogo obchodzi ilość dzieci doktora? ważne by swoje obowiązki wykonywał jak najlepiej dla pacjenta i patrzył na to co wyczyniają młodzi lekarze, którzy uważają,że STRESOWANIEM MOGĄ ZMUSIĆ PACJENTKĘ DO BADAŃ/?/.LEKARZ MA PRAWO DO LECZENIA PACJENTA KIEDY TEN JEST W JEGO GABINECIE, A W ŻYCIU PRYWATNYM MA PRAWO ROBIĆ CO MU SIĘ PODOBA..zastanawiam sie nad zgłoszeniem do prokuratury Art. 23 Kodeksu cywilnego;''Dobra osobiste człowieka, jak w szczególności zdrowie,pozostają pod ochroną prawa cywilnego i Art. 24 § Kodeksu cywilnego;''czyje dobro osobiste zostaje zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania''..o moich problemach dyskutują znajomi i nawet listonosze..W SŁUPSKU TAJEMNICA LEKARSKA JEST TAJEMNICA PUBLICZNĄ???

#12 ~ala~

~ala~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2010 - 19:54:59

.

#13 ~Incognito~

~Incognito~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2011 - 19:38:03

Najlepsza jest doktor Moszczyńska - przyjmuje na ul. Prostejw Słupsku. Polecam

#14 ~Emi~

~Emi~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2011 - 22:55:44

Najlepsza jest doktor Moszczyńska - przyjmuje na ul. Prostejw Słupsku. Polecam

Zgadzam sie, dr Moszczyńska jest miła, mądra bardzo i kompetentna, wyleczyła mnie z trądzika bez żadnych blizn, trwało to trochę ale warto było, byłem u wielu innych specjalistów zanim trafiłem do niej.

#15 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2011 - 23:30:16

Co za głupi konkurs. Pzecież jego "rozstrzygniecie" niewiele ma wspólnego ze stanem faktycznym, kto naprawdę zasługuje na miano dobrego lekarza. A tak poza tym naprawdę trudno jest spotkać dobrego i dociekliwego lekarza rodzinnego. Pewnie jest to wina systemu opieki zdrowotnej (kasa). Osobiście - może miałem pecha- takiego lekarza rodzinnego nie spotkałem. Co do czego to sam musiałem nieraz poczytać o chorobach i delikatnie,żeby broń Boże medyka nie urazić, sugerować mu zlecenie stosownych badań.O dziwo prawie zawsze miałem rację.A jak coś poważniejszego, to w samochód i do 3miasta. Jest tam często taniej niż w Słupsku i duży wybór specjalistów. A lekarzom życzyłbym więcej pokory co do swojej wiedzy i życzliwości dla pacjentów.I od czasu do czasu powinni się wcielić w rolę pacjenta, zobaczą wówczas jak to jest po tej drugiej stronie.A tak ogólnie nie jest z tą opieką w Słupsku aż tak źle jakby się niektórym wydawało. W szpitalu pracuje jednak dużo "ludzkich" lekarzy i pielęgniarek.

#16 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2013 - 20:30:54

#17 hortensja87

hortensja87

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 14 wrzesień 2014 - 17:45:19

Jeśli chodzi o kardiologa w Warszawie, to polecam dr Joanna Biegajło z Mokowotwskiego Centrum Medycznego

#18 Gregrown

Gregrown

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 26 listopad 2014 - 14:11:05

ja bylem jeden raz u DR. KARCZA i jest wspaniałym lekarzem! 

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2014 - 12:35:47

Z dermatologów, Jasonek też jest dobry.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych