Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2010 - 11:53:10

Nie sądzę, aby dobry lekarz potrzebował takiej reklamy, więc 1 zł za SMS to wyrzucanie pieniędzy w błoto.

#2 ~~rambo-32~~

~~rambo-32~~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2010 - 12:19:08

moze masz racje.uwazam jednak ze w przypadku doktora Gluchowskiego na pewno nie szkoda pieniedzy na sms-y. bardzo dobry specjalista a co najwazniejsze czlowiek. to rzadkosc wsrod lekarzy.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2010 - 12:24:06

Być może są specjaliści w naszym mieście, którzy dbają o pacjenta i NAPRAWDĘ WYKONUJĄ RZETELNIE SWOJĄ PRACĘ.. szkoda,że mój specjalista mnie zawiódł..po latach prywatnego leczenia okazało się,że najważniejsza jest jego kariera nie moje zdrowie i starannie ukrywał swój błąd..zresztą inni koledzy pomagali mu jak mogli..

#4 ~Dowodzący~

~Dowodzący~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2010 - 17:05:37

Ta trójka tzn. Kordasz, Głuchowski i Bławat niech się jeszcze nauczą rozmawiać z pacjentem bez zbędnego jęczenia, którym to chcą pokazać jacy oni są mądrzy i wspaniali. Prawem pacjenta jest wiedzieć a waszym zasranym obowiązkiem jest odpowiadać na zadawane pytania.

#5 ~Córka~

~Córka~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2013 - 19:32:16

Głuchowski wykonywał zabieg usunięcia kamienia z nerki mojej mamie. Zabieg był zaplanowany, miała pozostać tylko niewielka blizna.
Moja mama po tym zabiegu zmarła...
ODRADZAM wszystkim leczenie u tego pana.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych