Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

lebork24

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~kapusta~

~kapusta~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2011 - 14:09:16

Czy to prawda, że portal lebork24.info jest finansowany z kieszeni Pana Starosty Wiktora Tyburskiego??? a redakcja w składzie Adam R. i Pan Sałata są członkami Platformy Obywatelskiej???

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2011 - 16:14:32

Czy to prawda, że portal lebork24.info jest finansowany z kieszeni Pana Starosty Wiktora Tyburskiego??? a redakcja w składzie Adam R. i Pan Sałata są członkami Platformy Obywatelskiej???

Nawet jeśli jest to co z tego. PO Tyburskim jeździli tu tam i z powrotem i jakoś nie wycinali postów. Za to wycinali posty o Namyślaku.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2011 - 06:15:11

PO kłoci sie sama z sobą

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2011 - 10:59:01

A mnie to wali kto ich sponsoruje, dobry ten portal jest i tyle :P

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2011 - 11:51:58

dziennikarz powinien być niezalezny a nie może nim byc skoro jest członkiem PO

#6 ~songoku~

~songoku~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2011 - 13:45:03

Pan Sałata jest z PełO, widziałem go jak ganiał w koszulce tej partii, ale pan Reszka chyba do niczego nie należy, ale o to najlepiej byłoby spytać jego samego. Na ich stronie jest forum. Jak kapusta chcesz wiedzieć czy są partyjni czy nie, albo czy płaci im starosta to napisz to tam i się spytaj. Będziesz miał odpowiedź z pierwszej ręki. Tutaj jedynie ploty możemy robić i nic więcej. Na ich stronie trudno doszukać się czegoś co by wskazywało na współpracę z PO, bo i SLD tam się pojawia i PJN, o PiS też często piszą, więc nie wiem, czy tym tematem chcesz komuś zaszkodzić czy tylko im kampanię robisz?

#7 ~CCC~

~CCC~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2011 - 20:58:55

Jak nie jak tak hahaha

#8 ~kapusta~

~kapusta~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2011 - 22:03:19

Pan Sałata jest z PełO, widziałem go jak ganiał w koszulce tej partii, ale pan Reszka chyba do niczego nie należy, ale o to najlepiej byłoby spytać jego samego. Na ich stronie jest forum. Jak kapusta chcesz wiedzieć czy są partyjni czy nie, albo czy płaci im starosta to napisz to tam i się spytaj. Będziesz miał odpowiedź z pierwszej ręki. Tutaj jedynie ploty możemy robić i nic więcej. Na ich stronie trudno doszukać się czegoś co by wskazywało na współpracę z PO, bo i SLD tam się pojawia i PJN, o PiS też często piszą, więc nie wiem, czy tym tematem chcesz komuś zaszkodzić czy tylko im kampanię robisz?

jak zadawane są takie pytania na portalu lebork24.info to takie pytania jak i wpisy krytyki są kasowane. więcy tytam na łamach forum gp24. bo tutaj admin lebork24.info tego nie skasuje.

#9 ~songoku~

~songoku~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2011 - 00:11:25

kapusta, pierdoły piszesz. Ty chyba jednak chcesz po prostu oczytam lebork24.info i zostawiam tam swoje komentarze i jakoś nigdy mi komentarza nie usunięto.Albo pierdoły w komentarzach piszesz, że ci usuwają, albo po prostu kłamiesz i nigdy się o to ich bezpośrednio nie pytałeś. Że admin nie boi się konfrontacji z czytelnikami świadczy chociażby to, że sam odpisuje na komentarze czytelników. kapusta nie siej fermentu i nie pisz głupot.

#10 ~Daniel~

~Daniel~
  • Goście

Napisano 16 październik 2011 - 16:58:19

Nic w tym dziwnego, że portal ten cieszy się zerową popularnością hahaha

#11 ~Daniel~

~Daniel~
  • Goście

Napisano 16 październik 2011 - 16:59:01

#12 ~neurofot~

~neurofot~
  • Goście

Napisano 17 październik 2011 - 14:33:04

kapusta, pierdoły piszesz. Ty chyba jednak chcesz po prostu oczytam lebork24.info i zostawiam tam swoje komentarze i jakoś nigdy mi komentarza nie usunięto.Albo pierdoły w komentarzach piszesz, że ci usuwają, albo po prostu kłamiesz i nigdy się o to ich bezpośrednio nie pytałeś. Że admin nie boi się konfrontacji z czytelnikami świadczy chociażby to, że sam odpisuje na komentarze czytelników. kapusta nie siej fermentu i nie pisz głupot.

mało tego że nie usuwają wpisów to jeszcze nie spotkałem się z żadnym artykułem w którym by wieszali psy na kimś...jak widać jest to portal w którym nie boją się pisać o wszystkim ale robią to z głową aby nikomu nie zaszkodzić...po prostu są bezstronni...to mi się podoba

#13 ~AK~

~AK~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2012 - 08:01:34

mało tego że nie usuwają wpisów to jeszcze nie spotkałem się z żadnym artykułem w którym by wieszali psy na kimś...jak widać jest to portal w którym nie boją się pisać o wszystkim ale robią to z głową aby nikomu nie zaszkodzić...po prostu są bezstronni...to mi się podoba

,,mało tego że nie usuwają wpisów to jeszcze nie spotkałem się z żadnym artykułem w którym by wieszali psy na kimś...jak widać jest to portal w którym nie boją się pisać o wszystkim ale robią to z głową aby nikomu nie zaszkodzić...po prostu są bezstronni...to mi się podoba ,, Popieram ;)) zazdroscicie czy co ?:> szukacie dziury w całym..;)

#14 ~adwokat diabła~

~adwokat diabła~
  • Goście

Napisano 22 maj 2012 - 18:04:25

No w końcu pokazali ząbki. W artykule o sesji rady miasta nie zostawili na radnych suchej nitki. W końcu komuś dowalili, ale to bardzo dobrze, nalezało się im.
LINK ->http://www.lebork24....ydaja_pieniadze

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych