Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Lębork walki kobiet

klub walka Lębork MMA

33 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~NN~

~NN~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2013 - 16:44:22

ul słupska 19 pytaj o rekina walki zapwenione i kasa też 150 zł od numeru

A teraz pełna powaga, nie szukam oceny mojej osoby, bo szczerze? Wisi mi ona... Była bym wdzięczna za to za wszelkie informacje..

-karate odpada(itp)

-combaty, mma bardzo chętnie

Gdyby ktoś ogarnięty w temacie, mógł zostawić info co, jak, gdzie:)

ponownie kłania się chyba nauka czytania, proszę powtórzyć zerówkę(tak tego uczą juz tam), a wtedy się zgłosić z radami

#22 ~sen~

~sen~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2013 - 16:54:49

Bierzesz babcię za ucho i m9wisz jej o zobaczy pani jaki pijany leży na chodniku i z policją się kłuci.Babcia zaciekawiona wstaje idzie do przodu żurawia zapuścić.Ty wtedy siadasz na jej miejsce.Sfrustrowanej babci mówisz o pewnie już go zabrali.

Kicia jak już technik karate ok to teraz proponuję słownik ortograficzny ponieważ wykształcenie też ważna sprawa

#23 ~kicia~

~kicia~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2013 - 17:21:43

A gdzie błąd?

#24 ~pstollo was~

~pstollo was~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2013 - 01:34:36

A gdzie błąd?

w moim słowniku "kłuci" inaczej się pisze:), ale sam prawdę mówiąc też ...

#25 ~pstollo was~

~pstollo was~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2013 - 01:35:20

A gdzie błąd?

w moim słowniku "kłuci" inaczej się pisze:), ale sam prawdę mówiąc też ...

#26 ~kicia~

~kicia~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2013 - 08:26:46

No dobra kłóci to już się pomylić nie można

#27 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2013 - 12:28:15

polecam ( ............................................ )  walczą już w tym klubie w full contact mają niezłe sukcesy

............ i po reklamie.

A ja polecam kontakt z Działem Reklamy GP 24

Zapraszam

Użytkownik Yktorn edytował ten post 16 grudzień 2013 - 13:00:28

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2013 - 12:29:25

i trenuje sporo pań :)

#29 ~pytajnik~

~pytajnik~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2013 - 12:42:36

kochana kiciu, zapewne odpowiadam Ci po raz ostatni, nie jestem zainteresowana takimi rzeczami, nie chcę tu nikogo obrażać. Mam swój typ i tyle. Jedni lubią gimnastyke inni bieg, a jeszcze inni powalczyć... To tak jak by rozmawiać o gustach w miłości... Każda potwora znajdzie swego amatora. Może dla Ciebie karate jest cudowne, dla mnie już niestety nie. Szukam czegoś innego

Wszystkim którzy wrzucają jakieś info, serdecznie dzięki:) niech wam bozia w unikach wynagrodzi

a laskę robisz bosko czy tylko tak sobie?

#30 ~NN~

~NN~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2013 - 09:39:34

a laskę robisz bosko czy tylko tak sobie?

Jedyne co tam mogę Ci zrobić, to sprzedać siarczysty wykop, zainteresowany?

Zbuk się nie rusza bo śmierdzą, jeszcze o tym nie wiesz?

***Boziu widzisz i nie grzmisz, nie ma to jak zadać proste pytanie, zaraz znajdzie się garść 90latków z przerośniętym ego i nudą na emeryturze... A wszystko wina naszego państwa, dajcie emerytom więcej, wyjadą na Malediwy i skończy się tani hejt w sieci***

#31 ~NN~

~NN~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2013 - 09:42:50

polecam ( ............................................ )  walczą już w tym klubie w full contact mają niezłe sukcesy

............ i po reklamie.

A ja polecam kontakt z Działem Reklamy GP 24

Zapraszam

Czy naprawdę Kochany Yktorn-ku nie dało się tego zostawić na kilka chwil :P byś się zajał lepiej takimi 90-latkami na emeryturze z wielkimi marzeniami ;)

#32 ~ROD STIUAT~

~ROD STIUAT~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2013 - 15:16:08

KARATE PUMO
LEPSZE NIŻ SUMO
PRAWDZIWE CIOSY
ŁAMIO SIĘ NOSY

WALKA NA PIĘŚCIE
PRZYNIESIE MI SZCZĘŚCIE

STYL WĘŻA I BOBRA
TA WALKA JEST CAŁKIEM DOBRA

KARATE PUMO!

#33 ~żal.pl~

~żal.pl~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2013 - 15:38:51

Witam serdecznie

Czy ktoś słyszał by w Lęborku były jakieś sporty walki (dla kobiet, gdzie uczęszczają kobiety)?

Chciała bym się gdzieś załapać, zacząć coś fajnego robić dla siebie (siedząca praca, nadmiar energii itp). Przyznam, podglądałam Klub Karate, ale nie zrobilo to na mnie wrażenia, chyba nie czuła bym się w tym... więc odpada. Słyszałam i podglądałam MMA, ale widziałam tam same choopy :P jest to coś co mnie zaciekawiło, ale no teraz pytanie, co z kobietami tam? Są, nie ma? Czy któraś z Pań czytających chciała by też brać udział w czymś takim? Nie chciała bym być "rodzynkiem" -wiecie o co chodzi. Najzwyczajniej głupio tak "klepać" choopa przed ślubem XD

A poważnie, była bym wdzięczna za jakieś informacje na te tematy, bo jestem zielona. Czy są jeszcze jakieś inne kluby poza wymienionymi?

Pozdrawiam Saszka

Szukasz czegos w zamian do "klepac choopa przed slubem" ? jak rozumiem meżczyzni cwicza zeby "klepac babe przed slubem" ? Biorąc pod uwage ze sporty walki uczą w PIERWSZEJ kolejnosci pokory to ja tobie zalecam zaczac wlasnie od tego. Uzupelnij braki w zachowaniu w stosunku do mężczyzn a potem bierz sie za sport, jakikolwiek. W twoim przypadku ping-pong albo badminton.

#34 ~NN~

~NN~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2013 - 08:11:36

Szukasz czegos w zamian do "klepac choopa przed slubem" ? jak rozumiem meżczyzni cwicza zeby "klepac babe przed slubem" ? Biorąc pod uwage ze sporty walki uczą w PIERWSZEJ kolejnosci pokory to ja tobie zalecam zaczac wlasnie od tego. Uzupelnij braki w zachowaniu w stosunku do mężczyzn a potem bierz sie za sport, jakikolwiek. W twoim przypadku ping-pong albo badminton.

A ja zalecam pójść do dobrego sklepu, kupić z 3 kg poczucia humoru, znasz takie pojęcie?

W razie co zostawiam ściągę, można sobie luknąć-  http://www.sciaga.pl...poczucie_humoru

Pomijając ten fakt, czytanie ze zrozumieniem znów się kłania, ale nie matyw się to u większości tu widzę - "Najzwyczajniej głupio tak "klepać" choopa przed ślubem XD" jednym słowem, nie chcę przed, ani po. Wydawało mi się, iż to zdanie jest jasne i logiczne dla wszystkich, żart bynajmniej inni jakoś zrozumieli, ale w takim razie brawa dla nich, skoro tak niejasno piszę.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: klub, walka, Lębork, MMA

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych