Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Lębork walki kobiet

klub walka Lębork MMA

33 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~NN~

~NN~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2013 - 14:10:48

Witam serdecznie

Czy ktoś słyszał by w Lęborku były jakieś sporty walki (dla kobiet, gdzie uczęszczają kobiety)?

Chciała bym się gdzieś załapać, zacząć coś fajnego robić dla siebie (siedząca praca, nadmiar energii itp). Przyznam, podglądałam Klub Karate, ale nie zrobilo to na mnie wrażenia, chyba nie czuła bym się w tym... więc odpada. Słyszałam i podglądałam MMA, ale widziałam tam same choopy :P jest to coś co mnie zaciekawiło, ale no teraz pytanie, co z kobietami tam? Są, nie ma? Czy któraś z Pań czytających chciała by też brać udział w czymś takim? Nie chciała bym być "rodzynkiem" -wiecie o co chodzi. Najzwyczajniej głupio tak "klepać" choopa przed ślubem XD

A poważnie, była bym wdzięczna za jakieś informacje na te tematy, bo jestem zielona. Czy są jeszcze jakieś inne kluby poza wymienionymi?

Pozdrawiam Saszka

#2 ~kicia~

~kicia~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2013 - 14:17:12

Polecam walkę o miejsce w autobusie lub w lumpeksie.

#3 ~NN~

~NN~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2013 - 14:19:36

jestem na to za cienka w uszach, babcie autobusowe zawsze wygrywają xd, aleś skoro taka chętna i wyrywna, może sprzedasz mi tą wiedzę

Polecam walkę o miejsce w autobusie lub w lumpeksie.

#4 ~kicia~

~kicia~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2013 - 14:24:34

Bierzesz babcię za ucho i m9wisz jej o zobaczy pani jaki pijany leży na chodniku i z policją się kłuci.Babcia zaciekawiona wstaje idzie do przodu żurawia zapuścić.Ty wtedy siadasz na jej miejsce.Sfrustrowanej babci mówisz o pewnie już go zabrali.

#5 ~NN~

~NN~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2013 - 14:29:33

Bierzesz babcię za ucho i m9wisz jej o zobaczy pani jaki pijany leży na chodniku i z policją się kłuci.Babcia zaciekawiona wstaje idzie do przodu żurawia zapuścić.Ty wtedy siadasz na jej miejsce.Sfrustrowanej babci mówisz o pewnie już go zabrali.

powala elokwencją...

radzę zapoznać się ze słowem ironia

i zejdz ze mnie, nie wszystkie kobiety muszą być sfrustrowanymi 5 latkami którym mama nie kupila nowej lalki barbi, albo zapasionymi 30tkami. Są takie które chcą coś robić, nie przeszkadzaj im w tym, idz kup sobie chipsy

ignor

#6 ~kicia~

~kicia~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2013 - 14:36:22

Chipsy psują zęby.A jak już to polecam Mirosław Elwart Wejherowo wpisz to w google.tam możesz po trenować u prawdziwego mistrza.Mnie trenował wiele lat.Yame

#7 ~Ktoś~

~Ktoś~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2013 - 14:38:18

walka kobiet? Chore czasy nastał,jak kobieta moźe iść na taki sport,wybacz ale kobieta powinna być kobieca i subtelna,zeby mężczyzna ją na rękach nosił i ją wielbił :-)

#8 ~NN~

~NN~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2013 - 14:39:39

Chipsy psują zęby.A jak już to polecam Mirosław Elwart Wejherowo wpisz to w google.tam możesz po trenować u prawdziwego mistrza.Mnie trenował wiele lat.Yame

Nauka czytania to już w zerówce obowiązuje, sory że Cię postarzyłam. Nie szukam karate-czytaj, jak coś mogę drukowanymi

#9 ~NN~

~NN~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2013 - 14:43:47

walka kobiet? Chore czasy nastał,jak kobieta moźe iść na taki sport,wybacz ale kobieta powinna być kobieca i subtelna,zeby mężczyzna ją na rękach nosił i ją wielbił :-)

Ekhm... jak tak będzie siedziała ładnie wyglądała i pachniala, to by na rękach nosić, dzwig będzie potrzebny:P

#10 ~kicia~

~kicia~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2013 - 14:46:16

Karate to -po pierwsze szacunek
po pierwsze odpowiedzialność
po pierwsze doskonałość
Jak widzisz w karate wszystko jest po pierwsze.Mam nadzieję że to zrozumiesz.

#11 ~NN~

~NN~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2013 - 14:48:31

A teraz pełna powaga, nie szukam oceny mojej osoby, bo szczerze? Wisi mi ona... Była bym wdzięczna za to za wszelkie informacje..

-karate odpada(itp)

-combaty, mma bardzo chętnie

Gdyby ktoś ogarnięty w temacie, mógł zostawić info co, jak, gdzie:)

#12 ~kicia~

~kicia~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2013 - 14:52:55

To ty harda jestes

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2013 - 14:53:36

po pierwsze doskonałość

kochana kiciu, zapewne odpowiadam Ci po raz ostatni, nie jestem zainteresowana takimi rzeczami, nie chcę tu nikogo obrażać. Mam swój typ i tyle. Jedni lubią gimnastyke inni bieg, a jeszcze inni powalczyć... To tak jak by rozmawiać o gustach w miłości... Każda potwora znajdzie swego amatora. Może dla Ciebie karate jest cudowne, dla mnie już niestety nie. Szukam czegoś innego

Wszystkim którzy wrzucają jakieś info, serdecznie dzięki:) niech wam bozia w unikach wynagrodzi

#14 ~k~

~k~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2013 - 21:02:31

swego czasu bartosz kowalczuk trenowal pare pań teraz ma sekcje mma ale czy sa tam kobiety to nie wiem

#15 ~NN~

~NN~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2013 - 21:34:01

swego czasu bartosz kowalczuk trenowal pare pań teraz ma sekcje mma ale czy sa tam kobiety to nie wiem

Jeżeli to Fighter-którego podglądałam, to same choopy;) ale dzięki za rzetelną odp pierwsza i mam nadzieje nie jedyna:)

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2013 - 10:16:57

po pierwsze doskonałość

Szacunek powiadasz? Pewnie dla starszych ludzi w autobusie też?

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2013 - 10:19:15

Ogłaszała się tu sekcja kravmagi. Może tak kobietki trenują?

#18 ~NN~

~NN~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2013 - 11:12:14

Ogłaszała się tu sekcja kravmagi. Może tak kobietki trenują?

Yktorn już tam był xd wykropkował jakikolwiek kontakt, a temat zmarł śmiercią naturalną już w maju.

Jedyne co to to że chłopak oglaszający miał na imię Kamil, a tych w lbk... od chusteczki. W listopadzie ktoś próbował temat wznowić z marnym skutkiem.

Ale fajnie, że nie wszyscy faceci postawili by kobiety tylko do garów, kiedy oni wychodzą na mecz/ piwo.

Dzięki za wzmacnianie wiary w Was:)

#19 ~kicia~

~kicia~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2013 - 14:23:48

Dla starszych w autobusie też.

#20 ~Walec~

~Walec~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2013 - 15:27:40

ul słupska 19 pytaj o rekina walki zapwenione i kasa też 150 zł od numeru

Dodaj odpowiedź