Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

18 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~blenders27~

~blenders27~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2008 - 19:02:00

Szok!
Idiota pewnie był naćpany i nachlany.Ale niestety do 4 rano zdążył wytrzeźwieć i pewnie nic mu nie zrobią!!!10 lat to minimum!!!

#2 ~sedzia~

~sedzia~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2008 - 19:10:04

spalic j3banego cw3la!!!!!!!

#3 ~matula~

~matula~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2008 - 19:41:32

Ludzie !!! to co dzieje się w Lęborku to HORROR !!! tyyle nie ma przestępstw w Słupsku czy Koszalinie !!! Czy tam nie ma żadnej władzy, straży miejskiej i policji !!!!???? - choc wiadomo gliniarze siedzą za biurkami i piszą sprawozdania - a gdzie reszta władzy miejskiej czy wiejskiej. Lębork chyba prowadzi w czołówce najgorszych miast pod wzgledem przestępstw. Codziennie w Słupsku widzę jak te je... ba..e technomuły jeżdżą swymi furami, albo łysi albo w czapeczkach z daszkiem. Szpanują - a jak wysiądzie taki technomuł z "furaka" to wyglada jak półku.. rw..e zza krzaka. Małe toto, z żółtymi zębami i oczywiście w dresach z czterema paskami (adidasa- czwarty pasek to zapasowy). Zauważcie ludzie, że w Słupsku przeważnie nr rejestracyjne GSL łamią przepisy, robią co chcą na ulicach miasta, taki bat z wichury wyrwie sie do "miasta" i szpanuje. Tępic technomułów , to potecjalni mordercy na naszych drogach !!!

#4 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2008 - 20:28:45

Policja w Lęborku jest bardzo czujna i sprawna, niestety nie jest wszechobecna bo niby jak? Przypałó, pijanych i ćpunów coraz więcej, więc trudno, żeby policjanci byli wszędzie. Dobrze, że pilnują porządku, bo niedługo te męty nie dadzą wyjść ludziom na ulicę!!

#5 ~MAt 15~

~MAt 15~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2008 - 20:44:05

Więcej kamer monitorująch! I zrobić porządek na ul Stryjewskiego, bo tam to syf, malaria, dziki zachód !!!!!
Może w końcu Pan burmistrz zauważy te potrzeby a nie, że ma w planach jakąś durną rozbudowę basenu... ?!?!

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2008 - 23:12:43

Policja w Lęborku jest bardzo czujna i sprawna, niestety nie jest wszechobecna bo niby jak? Przypałó, pijanych i ćpunów coraz więcej, więc trudno, żeby policjanci byli wszędzie. Dobrze, że pilnują porządku, bo niedługo te męty nie dadzą wyjść ludziom na ulicę!!

typowe policyjne mulenie, chłopie jak nie chcesz być rozpoznany to trochę bardziej się postaraj!!!

#7 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2008 - 07:12:32

typowe policyjne mulenie, chłopie jak nie chcesz być rozpoznany to trochę bardziej się postaraj!!!

Nie mam nic wspólnego z policją, staram się tylko patrzeć na wszystko w miarę obiektywnie. Zawsze wszystkie winy są spychane na kogoś, trzeba zacząć od siebie! Ja widzę i doceniam pracę służb różnego szczebla, nie tylko mundurowych, większość wchodzi na forum z "pozytywnym nastawieniem" - byle dokopać. Należe do tych, którzy patrzą inaczej. Pisz chłopie do 4tygodni, tam panuje moda na nienawiść i dokopywanie!!! Mam dość tego typu pisaniny i pozwalam sobie mieć własne zdanie, jak na demokrację przystało. Pozdrawiam!

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2008 - 10:28:54

Wiele zalezy od nas samych.Proponuje,w momencie jak zauwazysz takiego przyglupa zapamietac numery i powiadomic policje.Zrobilam tak i sprawa ma final w sadzie.Trzeba byc bezlitosnym dla nich,tak samo,jak oni nie maja litosci nad nami-przechodniami.Nie jest prawda,ze policja nic nie robi w takim przypadku.Jak chcemy byc bezpieczni musimy o to zadbac wspolnie z policja.Inaczej rzeczywiscie nie wolno nam bedzie wyjsc na ulice.Druga sprawa:dlaczego rodzice ,,funduja,, samochody swoim pociechom.Nie wierze,ze oni sami sobie kupuja,bo z czego.Nie pracuje to to,nie uczy sie,a samochodem jezdzi.Samochod za krwawice mamy albo babci oczywiscie.Zbyt latwo mlodzi lysi dostaja prawo jazdy.Oni szczegolnie powinni byc przeswietlani na egzaminach.

#9 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2008 - 11:08:27

Wiele zalezy od nas samych.Proponuje,w momencie jak zauwazysz takiego przyglupa ... powiadomic policje.Zrobilam tak i sprawa ma final w sadzie.

Dokładnie. Gdyby ludzie reagowali na akty przemocy miasto byłoby bezpieczniejsze. Ostatnio byłem światkiem pobicia pod kawiarnią Różana. Gdyby nie moja interwencja, piątka ludzi skatowałaby młodego człowieka. Telefon na policję i dziś sprawa czeka na finał w sądzie. Sprawcy już nie są tacy odważni jak pod Różaną. Koniec kozakiewiczów jest bliski. A tak niewiele trzeba było. Właśnie to niewiele może uratować komuś życie. Ludzie widząc akty wandalizmu, chuligaństwa, przemocy boją się reagować. Wystarczy wybrać 997, to nie boli. Trzeba reagować, bo jeśli będziemy na to pozwalać, kiedyś to my lub nasze dziecko będzie leżało w plamie krwi. Wtedy może być już za późno.

#10 ~rumunmp~

~rumunmp~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2008 - 11:29:59

Pewnie byl tak nacpany, ze nawet nie zauwazyl, ze kogos potracil,pozniej tatus kazal mu sie schowac by troche doszedl do siebie,a o 4rano grzecznie przyprowadzil synka. Zawsze moze powiedziec,ze byl w takim szoku, ze uciekl z miejsca wypadku.

#11 ~munio~

~munio~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2008 - 13:31:45

Czytając takie newsy nasuwa się jeden wniosek - wprowadzić przymusową eutanazję dla takich degeneratów!!!!

#12 ~nemezis~

~nemezis~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2008 - 12:19:28

Ludzie !!! to co dzieje się w Lęborku to HORROR !!! tyyle nie ma przestępstw w Słupsku czy Koszalinie !!! Czy tam nie ma żadnej władzy, straży miejskiej i policji !!!!???? - choc wiadomo gliniarze siedzą za biurkami i piszą sprawozdania - a gdzie reszta władzy miejskiej czy wiejskiej. Lębork chyba prowadzi w czołówce najgorszych miast pod wzgledem przestępstw. Codziennie w Słupsku widzę jak te je... ba..e technomuły jeżdżą swymi furami, albo łysi albo w czapeczkach z daszkiem. Szpanują - a jak wysiądzie taki technomuł z "furaka" to wyglada jak półku.. rw..e zza krzaka. Małe toto, z żółtymi zębami i oczywiście w dresach z czterema paskami (adidasa- czwarty pasek to zapasowy). Zauważcie ludzie, że w Słupsku przeważnie nr rejestracyjne GSL łamią przepisy, robią co chcą na ulicach miasta, taki bat z wichury wyrwie sie do "miasta" i szpanuje. Tępic technomułów , to potecjalni mordercy na naszych drogach !!!

Lębork ma GLE .Ja mam GSL nie jestem z Lęborka i nie łamię przepisów.Proszę bez uogólnień.

#13 ~lysy~

~lysy~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2008 - 20:21:29

kudlaty lysy czy punk nie ma znaczenia liczy sie co ma sie pod kopula

#14 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2008 - 08:35:29

Byłem świadkiem tego wypadku. Wyglądało to naprawdę strasznie, a najgorsze jest to ze z 50 osób które sie przyglądały praktycznie nikt nie zdecydował sie porozmawiać z policją.

#15 ~kml~

~kml~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2008 - 08:41:21

Niestety coraz częściej widzi się (a nawet słyszy - w nocy ryk silników), jak młodzież szleje po ulicach naszego miasta, ryk maszyny, pisk opon to jest to, dojazd do skrzyżowań bez zwolnień itp., sama boję się, nawet na drodze z pierszeństwem, gdy taki dojeżdża do skrzyżowania, bo nie wiadomo czy się zatrzyma... Wina rodziców, że takich nieodpowiedzialnych dopuszczają do kierownicy, funduja samiochody i prawa jazdy( to są samobójcy), wina wszystkich, którzy na to od razu nie reagują na takie zachowanie, a przede wszystkim wina tych pseudo kierowców.
Jak wyglądają te kursy na prawo jazdy??? Pewnie niewiele mówi się tam o bezpieczeństwie innych ??? Powstają szkoły jak grzyby po deszczu ale jaka ich jakość???

#16 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2008 - 20:51:35

A ja wam takie coś opowiem. Szedłem sobie ulicą wolności i z bramy wjazdowej naprzeciwko starego browaru szybko wyjechał samochód, tak, że musiałem odskoczuć. Oprócz mnie umknać musiałą również kobieta z małym dzieckiem. Wykonałem wówczas telefon 112 i poinformowałem, że samochód o numerze rejestracyjnym GLE 777T nie ustąpił nam, pieszym pierwszeństwa. Miły Pan dyżurny zgłoszenie przyjął i zapewnił, że jeżeli spotkają samochód o tym numerze rejestracyjnym to zostanie zatrzymany do kontroli. Nie wiem jak dalej sprawa się potoczyła, w każdym razie informacja pozostanie. Jeśli później np kierowca zostanie rutynowo zatrzymany, albo popełni wykroszenie drogowe takie incydenty działają na niekporzyść zatrzymanego. Polecem, by informować o takich faktach Policję.

#17 ~gosiaczek74~

~gosiaczek74~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2008 - 08:58:34

Niestety ta kobieta nie przeżyła['][']['], a koleś już siedzi w areszcie

#18 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2008 - 13:03:06

Byłem świadkiem tego wypadku. Wyglądało to naprawdę strasznie, a najgorsze jest to ze z 50 osób które sie przyglądały praktycznie nikt nie zdecydował sie porozmawiać z policją.

raczej mało kto to widział to zdarzenie, zobaczymy na rozprawie w sądzie ilu prokuratura powoła świadków

#19 ~Ech to były czasy~

~Ech to były czasy~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2020 - 11:14:34

Nie było koronawirusa.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych