Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Łeba ul Pow.Warszawy


266 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~gość~

~gość~
 • Goście

Napisano 17 październik 2018 - 06:34:57

Tak w ogóle to Skarb Państwa przekazał działkę z ruinami kościoła św. Mikołaja Miastu Łeba i jest mienie miejskie i dziedzictwo Kościoła Rzymsko-Katolickiego, a zarazem dziedzictwo luterańskie, kościół w Starej Łebie miał się dobrze, gdy w całym księstwie zachodniopomorskim zaczął proces przechodzenia na luteranizm pod wpływem Paula von Rodego, przysłanego przez samego Lutra do księcia Jerzego I Pomorskiego z dynastii Gryfitów. 

Nie tylko nie powinny dachówki zniknąć z tamtego świętego miejsca, w Starej Łebie, ale nawet najmniejsze ziarnko piasku. Tak nawet ziarnko piasku z tamtego miejsca to mienie miejskie i kościelne zarazem.

 

Poza tym dachówki jako artefakty archeologiczne powinny pozostać w gestii archeologów, a nie trafiać do jakiejś stajni. 

Żaden artefakt archeologiczny nie może znikać z wykopalisk.

 

Stalowobrody naczytał się chyba za dużo Pana Samochodzika i to stąd. 

Poza tym te dziwne gadki o wichurze i dachówkach, piździć mu się chyba chciało i ludzi pogodą straszy. Kiedyś konkurował z Borkowskim, który miał lornetę na falochronie, naoglądał się za dużo planet przez teleskop i został krzyżówką Kopernika i kaszubskiego płanetnika, który pier***i pogodę, by zawsze piździło, to przez niego od dłu

ższego czasu w Łebie piździ i nie ma porządnego lata, ani wiosny czy jesieni.

Nie ruszaj Skarbu Państwa,  sprawdzą bud smarket  dokładnie , a na pierwszy ogien  faktury vat z ubiegllychh lat itd ,itp pamietasz .dorobkiewicz na garbie Gminy Leba .Urzednicy dopilnuja postaram sie .#22 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 17 październik 2018 - 08:08:20

Nie ruszaj Skarbu Państwa,  sprawdzą bud smarket  dokładnie , a na pierwszy ogien  faktury vat z ubiegllychh lat itd ,itp pamietasz .dorobkiewicz na garbie Gminy Leba .Urzednicy dopilnuja postaram sie .

 

ty chyba z  pisu jesteś skoro żeś jest taki durny#23 ~gość~

~gość~
 • Goście

Napisano 17 październik 2018 - 08:43:02

ty chyba z  pisu jesteś skoro żeś jest taki durny

 

Łebianie sie tobie nie podobaja PiS,Platforma , ty MENAGER pilnuj dachówek boś kalectwo i trzesierz teraz portkami#24 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 17 październik 2018 - 08:55:43

Łebianie sie tobie nie podobaja PiS,Platforma , ty MENAGER pilnuj dachówek boś kalectwo i trzesierz teraz portkami

 

wsadź w duupę gwizdek#25 ~gość~

~gość~
 • Goście

Napisano 17 październik 2018 - 14:10:31

wsadź w duupę gwizdek

 

Sobie bo jesteś WIELKI  PAJAC#26 ~Gast~

~Gast~
 • Goście

Napisano 17 październik 2018 - 14:15:14

Gość, dnia 13 Paź 2018 - 11:59 PM, napisał:

 

 

 

Podobno Ukraiński konkwista, podpisywał się wcześniej nie tylko jako koń Nastuniaka, ale także jako Stalowobrody i jako Teuton. 

 

Chi, chi co to za Teuton, co nie zna języka teutońskiego nie wiesz imbecylu, ze Teutoni mieli swój język i nie pisali w języku polskim, poza tym historycznie rzecz biorąc imbecylu, plemiona teutońskie nie używały internetu, bo w ich czasach ani internetu, ani laptopów, ani drukarek, ani telefonów komórkowych po prostu nie było!!!

 

TY TEUTON NIE PISZ NIGDY WIĘCEJ I NIGDZIE WIĘCEJ PO POLSKU, BO CIĘ PO PROSTU DORWĄ POTOMKOWIE TEUTONÓW, CZYLI NIEMCY, ALBO NAWET CZŁONKOWIE ISTNIEJĄCEGO NAWET W DZISIEJSZYCH CZASACH ZAKONU TEUTOŃSKIEGO, CZYLI KRZYŻACY!!!

 

MUSISZ TYM SWOIM CHORYM MÓZGIEM ZROZUMIEĆ, TEN PROSTY, ALE DLA CIEBIE I TAK ZA TRUDNY FAKT, ŻE TEUTONI I POTOMKOWIE TEUTONÓW NAPRAWDĘ NIE LUBIĄ  JĘZYKA POLSKIEGO, COŚ CI SIĘ

Z NIEWIEDZY, GŁUPOTY I IMBECYLIZMU PO PROSTU POJEBAŁO!!!

 

 

Herr Obst, gehen Sie zu einem Psychiater#27 ~gość~

~gość~
 • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 15:24:03

abyś obrzygańcu mógł pisać donosy

Na ciebie aż do skutku#28 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 15:36:02

Na ciebie aż do skutku

 

a może ty szukasz chvja do duupy? zapodać ci w kakaowca?#29 ~gość~

~gość~
 • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 15:40:23

Ogólnie rzecz biorąc to lipa z oznakowaniem tego odcinka drogi ulicy Kościuszki do Piwnej ,nowe wladze w starostwie i gminy powinny to zweryfikować#30 ~gość~

~gość~
 • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 15:51:05

a może ty szukasz chvja do duupy? zapodać ci w kakaowca?

Bujaj się frajerzyno#31 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 16:12:07

Bujaj się frajerzyno

 

spiedralaj trepie#32 ~gość~

~gość~
 • Goście

Napisano 23 październik 2018 - 16:13:22

Może podajmy od razu adres stajni, w której przebywa ten słynny wielbiciel kibli mianowanych przez kapitana portu Łeba Zbigniewa Gierka kancelariami tajnymi, sam siebie zwący: stalowobrodym, teutońskim koniem Nastuniaka, oczywiście ów stalowobrody teutoński ogier wraz z ukradzionymi z wykopalisk dachówkami przybywa w swojej stajni zwanej dla niepoznaki Obwodem Ochrony Wybrzeża Łeba, na ul. Kościuszki 1 w Łebie, 

 

NIE WSTYDŹ SIĘ TEUTOŃSKI OGIERZE, W STAROŻYTNYM RZYMIE RZYMIANIE MIELI KONIA SENATORA!!!

Niemota i niedouczony z ciebie frajerzyna ,pojedziesz razem z walduśkiem do Cecenowa kasztany zbierać#33 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 23 październik 2018 - 16:25:22

Niemota i niedouczony z ciebie frajerzyna ,pojedziesz razem z walduśkiem do Cecenowa kasztany zbierać

 

a dżyskej ty bobki sukosz?#34 ~SIWY~

~SIWY~
 • Goście

Napisano 23 październik 2018 - 17:34:10

Też chciałbym wiedzieć  o co chodzi ,wlotowa ulica do miasta a tu masakra TIR  z  hds rozładowuje się na ulicy , nie zamkniety chodnik i pas drogowy ,gdzie bezpieczeństwo a tyle się o tym mówi ,Panie Stanisławie od znaków co Pan na to#35 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 24 październik 2018 - 21:47:46

"Niemota i niedouczony z ciebie frajerzyna ,pojedziesz razem z walduśkiem do Cecenowa kasztany zbierać"

 

Ale bredzisz durniu.

 

Wróćmy do tematu wku***ającego teutońskiego Konia Nastuniaka o stalowej brodzie. No, co by nie gadać temat ze wszechmiar aktualny i prawdziwy, ponieważ w/w teutoński, stalowobrody Koń Nastuniaka sam się na tym forum tak podpisywał. Według fanatycznych katolików z Lęborka duchy ze Starej Łeby z wykopalisk puściły farbę na temat wielkich planów teutońskiego, stalowobrodego Konia Nastuniaka, który jak już było wspomniane, nie potrafi ani słowa w żadnej obcej mowie, a w szczególności po teutońsku. Sami Teutoni zresztą od razu uznali go za jakiegoś deb***a, który kłamie i podszywa się pod innych, bo nie łatwo dołączyć w szeregi Teutonów.

Natomiast wracając do duchów ze Starej Łeby i ich monitoringu na terenie starołebskich wykopalisk. Pamiętajmy, że Skarb Państwa przekazał działkę z ruinami starołebskiego kościoła Ratuszowi. Duchy podsłuchały i ustaliły na starych ruinach, że brodaty Koń Nastuniaka, którego broda wcale nie jest tak naprawdę stalowa, ale zwyczajna z kłaków; że:

 

- teutonski, stalowobrody Koń Nastuniaka wraz ze swoją klaczą ze stajni w Dzierżniowie, który leży w dawnym gierkowskim województwie wałbrzychskim chciał wdrożyć na terenie Łeby i okolic, 5-letni plan, zupełnie jak za komuny, wku***ania Łebian, Lęborczan i mieszkańców okolicznych wsi oraz turystów, połączony z niezwykle chytrym ich zdaniem planem wykończenia turystyki w Łebie, przy pomocy spier***enia wszystkich pór roku i pogody przy pomocy niezwykłych ich zdaniem czynności gapienia się w portal pogodowy ICM, zapewne jakimś dziwnym wzrokiem i z jakimś dziwnym chciejstwem. 

 

No, cóż czynniki zbliżone do łebskiego Ratusza logicznie p'odchodząc do sprawy zarówno i dobrej ciepłej pogody, jak i turystyki, z której przecież żyje praktycznie całe miasto Łeba, stwierdziły tak na początek, że:

 

- przydałoby się zaimportować z Francji jakiegoś dobrego końskiego rzeźnika i umożliwić mu otwarcie w centrum Łeby, najlepiej gdzieś w rejonie poczty, Żabki i Jamajki działalności gospodarczej polegającej na otwarciu w tamtym rejonie ul. Kościuszki przyzwoitej końskiej jatki. Taki profesjonalny punkt z fachowcem z Francji, gdzie końskich rzeźników prowadzących sklepy-jatki z mięsem i wędlinami z koni, mógłby przy okazji obsłużyć teutońskiego, stalowobrodego Konia Nastuniaka wraz z jego klaczą z Dzierżoniowa i zrobić z nich przyzwoite, prawie swojskie wędliny w duchu unijnej eutanazji, by przerwać te męki w/w teutonskiego, stalowobrodego Konia Nastuniaka, polegające na wku***ających planach wku***ania Łeby i okolic, ponieważ wku***ając tak naprawdę właśnie o eutanazję na własnych osobach się dopraszają. Fachowa firma na francuskiej licencji na głównej ulicy Łeby mogłaby te ich męki przerwać.

 

- przy okazji wiele dziewczyn i kobiet w Łebie zachodzi w głowę, jak ta wku***ająca klacz z Dzierżoniowa, mogła pracować na łebskiej poczcie i jeszcze uczyć łebskie dzieci w szkole, ciekawe czy w podstawówce czy w gimnazjum swoją drogą.

 

 #36 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 25 październik 2018 - 12:18:47

psychiatra daje ci jeszcze jakąś nadzieję, czy już nie ma sensu wydawać kasy na leki?#37 ~SIWY~

~SIWY~
 • Goście

Napisano 28 październik 2018 - 14:30:53

psychiatra daje ci jeszcze jakąś nadzieję, czy już nie ma sensu wydawać kasy na leki?

Nadzieji jemu napewno nie daje  , menager ma totalnie zryty beret#38 ~SIWY~

~SIWY~
 • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 16:51:14

Może podajmy od razu adres stajni, w której przebywa ten słynny wielbiciel kibli mianowanych przez kapitana portu Łeba Zbigniewa Gierka kancelariami tajnymi, sam siebie zwący: stalowobrodym, teutońskim koniem Nastuniaka, oczywiście ów stalowobrody teutoński ogier wraz z ukradzionymi z wykopalisk dachówkami przybywa w swojej stajni zwanej dla niepoznaki Obwodem Ochrony Wybrzeża Łeba, na ul. Kościuszki 1 w Łebie, 

 

NIE WSTYDŹ SIĘ TEUTOŃSKI OGIERZE, W STAROŻYTNYM RZYMIE RZYMIANIE MIELI KONIA SENATORA!!!

 

ty się człowieku lecz na nogi bo na głowę to Tworki#39 ~SIWY~

~SIWY~
 • Goście

Napisano 06 listopad 2018 - 08:46:55

abyś obrzygańcu mógł pisać donosy

Donosy jak donosy ale to boli  obrzygancu #40 ~gość~

~gość~
 • Goście

Napisano 09 listopad 2018 - 16:48:28

Tak w ogóle to Skarb Państwa przekazał działkę z ruinami kościoła św. Mikołaja Miastu Łeba i jest mienie miejskie i dziedzictwo Kościoła Rzymsko-Katolickiego, a zarazem dziedzictwo luterańskie, kościół w Starej Łebie miał się dobrze, gdy w całym księstwie zachodniopomorskim zaczął proces przechodzenia na luteranizm pod wpływem Paula von Rodego, przysłanego przez samego Lutra do księcia Jerzego I Pomorskiego z dynastii Gryfitów. 

Nie tylko nie powinny dachówki zniknąć z tamtego świętego miejsca, w Starej Łebie, ale nawet najmniejsze ziarnko piasku. Tak nawet ziarnko piasku z tamtego miejsca to mienie miejskie i kościelne zarazem.

 

Poza tym dachówki jako artefakty archeologiczne powinny pozostać w gestii archeologów, a nie trafiać do jakiejś stajni. 

Żaden artefakt archeologiczny nie może znikać z wykopalisk.

 

Stalowobrody naczytał się chyba za dużo Pana Samochodzika i to stąd. 

Poza tym te dziwne gadki o wichurze i dachówkach, piździć mu się chyba chciało i ludzi pogodą straszy. Kiedyś konkurował z Borkowskim, który miał lornetę na falochronie, naoglądał się za dużo planet przez teleskop i został krzyżówką Kopernika i kaszubskiego płanetnika, który pier***i pogodę, by zawsze piździło, to przez niego od dłuższego czasu w Łebie piździ i nie ma porządnego lata, ani wiosny czy jesieni.

 

Człowieku ty się lecz i nie ruszaj KP ŁEBA.

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych