Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

29 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Tomasz~

~Tomasz~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2013 - 20:38:16

Jak zawsze najbardziej krzyczą maruderzy, którym nic się nie podoba i którym ciężko dogodzić! Płacić trzeba wszędzie, tak samo jak np. w Zakopanem, gdzie górale kroją dudki na każdym kroku. Zapytajcie ile kosztuje dojazd bryczką na Morskie Oko? (ostatnio był po 60zł/os). Wstęp do TPN też nie jest darmowy.
Wychwalanie pod niebiosy Ustki, to chyba lekka przesada, albo egoizm, bo tam oprócz promenady i ul. Marynarki Pol. to chyba nic nie ma.
Łeba może nie jest ideałem, ale ma zdecydowanie więcej plusów i właśnie tymi plusami zwyciężyła i chwała jej za to, że przebiła inne kurortu nad Bałtykiem. Jest gdzie się pobawić, gdzie zjeść, poszaleć i gdzie odpocząć.
Reasumując, proszę nie marudzić, tylko cieszyć się, że macie taki ładny kurort pod nosem, a nie mieszkacie w "Koziej Wólce", gdzie można tylko marzyć o wakacjach nad morzem.
Z pozdrowieniami
Tomasz

#22 ~Tubylec~

~Tubylec~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2013 - 05:26:00

Łeba ma najpiękniejszą plażę bez gadania !!!! :)

#23 ~łebska Samochwała~

~łebska Samochwała~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2013 - 12:24:04

Nasza ŁEBA jest najpiękniejsza - prawda  :D

#24 ~Kolo~

~Kolo~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2016 - 08:21:12

Bardzo sie ciesze, że Łeba została wybrana jako najpiekniejsze miejsce nad Bałtykiem, lecz smuci wygląd łebskiej plaży, na której co roku powstaje co raz to wiecej dmuchańców barów itd....
Wg mnie plaża powinna zostac do plażowania, poszerzyła się znacznie, co cieszy ogromnie-ma to oczywisty związek z budową wału podwodnego.

#25 ~STACH~

~STACH~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2016 - 17:14:19

WITAM , no nie a co z KOŁOBRZEGIEM !

#26 Ikar

Ikar

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 25 lipiec 2019 - 13:38:29

Łeba piękne miasto, uwielbiam spędzać tam wakacje. Noclegu szukam zawsze na portalu https://www.e-wczasy.pl/noclegi/leba nigdy nie było problemów, dużo ofert pokoi i domków.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2019 - 10:50:37

WITAM , no nie a co z KOŁOBRZEGIEM !

Drugi, najlepiej doinwestowany kurort w naszym kraju , bezsprzecznie . Na pierwszym miejscu - Świnoujście

#28 zzsot2zz

zzsot2zz

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 17 wrzesień 2019 - 08:43:13

Czy ja wiem... mi osobiście bardziej podoba się Gdańsk i Hel.

#29 ~Natka~

~Natka~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 18:58:55

A ja to kocham Rowy! Dla mnie tam jest najpiękniej, w Łebie to jest głośno, dużo ludzi, a w Rowach to cisza i spokój. Zresztą prowadzę wynajem apartamentu, który zakupiłam od Lubicz Apartamenty i wielu turystów mówi, że była kiedyś właśnie w Łebie albo Ustce czy innym takim typowym kurorcie,a u nas to lepiej, można naprawdę wypocząć!

#30 ~Tymon84~

~Tymon84~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2019 - 13:44:53

A ja to kocham Rowy! Dla mnie tam jest najpiękniej, w Łebie to jest głośno, dużo ludzi, a w Rowach to cisza i spokój. Zresztą prowadzę wynajem apartamentu, który zakupiłam od Lubicz Apartamenty i wielu turystów mówi, że była kiedyś właśnie w Łebie albo Ustce czy innym takim typowym kurorcie,a u nas to lepiej, można naprawdę wypocząć!

W Ustce rzeczywiście jest masa ludzi. Jakbym miał zainwestować pieniądze i kupić, gdzieś mieszkanie nad polskim morzem to zdecydowanie postawiłbym na Rowy. Jak pojawi się jakaś fajna promocyjna oferta na Lubicz Apartamenty to kto wie może sam się skuszę i zainwestuję :D

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych