Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Łazienka dla niepełnosprawnych

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~orientalna~

~orientalna~
  • Goście

Napisano 25 luty 2013 - 14:29:43

Piszę biznes plan na restaurację, która ma być przystosowana dla osób niepełnosprawnych, potrzebuję orientacyjnych cen wyposażenia łazienki dla tych osób. Czy jest jakaś firma która specjalizuje się w tego typu łazienkach. Zależy mi na dobrej jakości aby to po jakimś dłuższym czasie nie zmieniło się w ruinę.

#2 animal

animal

Znajomy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 19 lipiec 2013 - 14:14:26

Bardzo szlachetny pomysł, to fajnie, że wychodzisz naprzeciw tego typu problemom. Takich miejsc w pełni przystosowanych dla osób niepełnosprawnych brakuje w naszym regionie. W hotelach czy restauracjach często spotyka się w łazienkach produkty roca. Jest też ceramika dla niepełnosprawnych.

Szlachetny? To powinna być norma, a nie coś nadzwyczajnego godnego podziwu..

#3 Dornetto

Dornetto

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 20 grudzień 2016 - 08:25:22

Cieszę się, że robiąc łazienkę dla niepełnosprawnych chcesz, żeby była ona dobrze zrobiona. Mogę polecić stronkę https://przelambarie...letowe-230.html mają tam różne akcesoria do łazienek dla osób starszych, niepełnosprawnych.

#4 ~bartosz~

~bartosz~
  • Goście

Napisano 26 luty 2017 - 00:06:36

W ogóle bardzo dobrze że ktoś myśli o udogodnieniach dla niepełnosprawnych w toalecie w swojej restauracji bo w niektórych z nich czy ogólnie w  toaletach publicznych jest ich wciąż za mało. Ja od siebie polecam przede wszystkim specjalne poręcze które kupiłem w S & P Logistic a które są wygodne i bezpieczne. To też przecież udogodnienie dla osób starszych. 

#5 ~Kacper78~

~Kacper78~
  • Goście

Napisano 28 luty 2017 - 10:31:27

W takiej sytuacji warto się rozglądnąć i zaczerpnąć porady w Elements. Świadczą oni profesjonalną kompleksową obsługę w zakresie łazienek. Poradzą sobie pewnie też z tym tematem. 

#6 ~oajjto~

~oajjto~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2019 - 19:24:40

taka lazienke trzeba przede wszystkim z glowa zrobic..

#7 ~amandee~

~amandee~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2019 - 19:33:51

Najważniejsze w takiej łazience są poręcze. W znacznym stopniu ułatwiają one osobie niepełnosprawnej korzystanie z takiej łazienki. My kupowaliśmy od firmy Makoinstal. Zerknijcie sobie - duży wybór a przy tym bardzo konkurencyjni cenowo.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych