Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Łatwe i chętne

65 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2018 - 23:57:18

Nigdy nie doznasz takiej rozkoszy, możesz tylko zazdrościć i ruszać skórą wyobrażając sobie to co nie będzie ci nigdy dane.

Bądź uprzejma odpowiedzieć na moje pytania zamiast sugerować zazdrość, która jest mi całkowicie obca. Przy okazji zapytam, co to oznacza w Twoim języku "ruszać skórą" i czy masz w tym jakieś swoje doświadczenia? Czy sugerujesz zastępować partnera szarpaniem klitorisa w celu wywołania pseudoseksualnych doznań?

#62 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2018 - 14:22:38

...za malo sa blyskotliwi...nie to co Ty. :)

Dziękuję za miłe slowa których już od dawba nie słyszę, jesteś bardzo ułożonym mężczyzną i uprzejmym.

#63 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2018 - 14:24:10

Przepraszam za przejęzyczenie, mialo byc od dawna , i chodzi oczywiście o miłe słowa które są dla mnie blasamem na mą dusze.

#64 ~Sławomir z Łeby~

~Sławomir z Łeby~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2018 - 22:40:44

Dziękuję za miłe slowa których już od dawba nie słyszę, jesteś bardzo ułożonym mężczyzną i uprzejmym.

Tym czarnym panterą to ty się tak nie zachwycaj, że on jest taki ułożony i uprzejmy. Wcześniej, jako przedstawiciel plebsu i milicyjnego zawodu, był zwykłym burakiem pogardzanym przez każdego, a w szczególności przez kobiety. Takim on był, zanim trafił pod mój owłosiony tors. To ja go ułożyłem, a następnie, nauczyłem kultury i ogłady. Jako były milicjant i prostaczyna, zawsze miał problem w kontaktach interpersonalnych. Tak poważny, że kobiety, po jego faflunieniu o miłości bezgrzesznej i poczęciu niepokalanym - nie czekając na dalsze jego wynurzenia - pierzchały w popłochu w celu zgubienia natręta. Często bywało, że chroniły się w najbliższym komisariacie i czekały do świtu. Teraz, po latach szkoleń i praktycznych ćwiczeń, czarny pantera jest na tyle ułożony, że potrafi zainteresować sobą przypadkową dzierlatkę na forum, co osobiście poczytuję sobie za sukces.

#65 ~obserwator bezstronny~

~obserwator bezstronny~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2018 - 23:09:52

Pszczółko, miałem marzenie, żeby za życia zamieszkać w raju.  :) 

Moje marzenie się spełniło.  :rolleyes:

...nie badz swinia obecny...i podziel sie z innymi ta informacja....ktora to wies pod Slupskiem.  :D 
.l#

,k
.,

...to ten twoj raj. 
:D

:lol:  :lol:  :rolleyes:  :rolleyes:  :lol:  :lol:

#66 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2018 - 00:56:51

Tym czarnym panterą to ty się tak nie zachwycaj, że on jest taki ułożony i uprzejmy. Wcześniej, jako przedstawiciel plebsu i milicyjnego zawodu, był zwykłym burakiem pogardzanym przez każdego, a w szczególności przez kobiety. Takim on był, zanim trafił pod mój owłosiony tors. To ja go ułożyłem, a następnie, nauczyłem kultury i ogłady. Jako były milicjant i prostaczyna, zawsze miał problem w kontaktach interpersonalnych. Tak poważny, że kobiety, po jego faflunieniu o miłości bezgrzesznej i poczęciu niepokalanym - nie czekając na dalsze jego wynurzenia - pierzchały w popłochu w celu zgubienia natręta. Często bywało, że chroniły się w najbliższym komisariacie i czekały do świtu. Teraz, po latach szkoleń i praktycznych ćwiczeń, czarny pantera jest na tyle ułożony, że potrafi zainteresować sobą przypadkową dzierlatkę na forum, co osobiście poczytuję sobie za sukces.

:(  :o  :lol:

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych