Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Łatwe i chętne

65 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2018 - 21:54:44

Mylisz sie ! :D Jestem maly lysy i gruby, podobny do Jerzego Urbana. :D
...mozesz tutaj wkleic fotke Jerzyka, ze niby to ja, bedzie zabawniej. :lol:
P.S.
...ale ale malzonka Jerzego wielokrotnie podkreslala w mediach, ze Jerzyk to sex maszin. :D

A widzisz, skojarzenia sa calkiem inne co do ciebie, masz mocne teksty pasujace do wyglądu latynosa lub hiszpana.No nic na to nie poradze że tak sobie ciebie wyobrażam.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2018 - 22:01:49

Mylisz sie ! :D Jestem maly lysy i gruby, podobny do Jerzego Urbana. :D
...mozesz tutaj wkleic fotke Jerzyka, ze niby to ja, bedzie zabawniej. :lol:
P.S.
...ale ale malzonka Jerzego wielokrotnie podkreslala w mediach, ze Jerzyk to sex maszin. :D

Bo są różne niki np.ty czarna pantera czyli czarne włosy , mocny, szybki i owlosiony na klatce bo tak mi się kojarzysz, później np.nik Kubuś Puchatek taki misio nijaki, ciągle dopieszczany i babiarz, pszczólka zaś to jakiś bawidamek i naprawde grubasek z rudymi włosami, i ciągle musi miec aprobaty, K. A. K to nie wiem co to jest wogóle. kto tam jeszcze...?

#43 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2018 - 22:02:21

A widzisz, skojarzenia sa calkiem inne co do ciebie, masz mocne teksty pasujace do wyglądu latynosa lub hiszpana.No nic na to nie poradze że tak sobie ciebie wyobrażam.

...a co to kuzwa ! To tylko latynosi i Hiszpanie moga miec mocne teksty ?!  :) 
...co ty kuzwa ! Nie ogladales /las nigdy filmow z Bogusiem Linda ?  :D 
Najwieksi twardziele to Polacy !  ^_^ 
Dla przykladu moge ci kilku np. wymienic:
- Janosik
- Kwiczol
- Pyzdra
- Wolodyjowski
- Kmicic
- Pudzian
- czarna pantera
- i wielu wielu innych.  :)

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2018 - 22:07:24

Mylisz sie !  :D Jestem maly lysy i gruby, podobny do Jerzego Urbana.  :D 
...mozesz tutaj wkleic fotke Jerzyka, ze niby to ja, bedzie zabawniej.  :lol: 
P.S.
...ale ale malzonka Jerzego wielokrotnie podkreslala w mediach, ze Jerzyk to sex maszin.  :D

Teraz rozumiem. Ty jesteś taki jeb-lov-maszin. Zasadzasz się na swoją ofiarę od tyłu i stojąc na swoich tylnych łapach z wywalonym na wierzch ozorem dajesz równo, że aż z dupska ofiary iskry się sypią!

#45 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2018 - 22:09:28

Bo są różne niki np.ty czarna pantera czyli czarne włosy , mocny, szybki i owlosiony na klatce bo tak mi się kojarzysz, później np.nik Kubuś Puchatek taki misio nijaki, ciągle dopieszczany i babiarz, pszczólka zaś to jakiś bawidamek i naprawde grubasek z rudymi włosami, i ciągle musi miec aprobaty, K. A. K to nie wiem co to jest wogóle. kto tam jeszcze...?

...no cos w tym jest co piszesz, cos w tym jest.  ;)  :D 
...ale co to ma za znaczenie...na forum...
...chociaz osmieszanie sie takimi nickami i fotkami ktore wymienilas, to faktycznie siara jest...i swiadczyc moze nie najlepiej o kims takim. :) 
Np. pewien awatarek przedstawiajacy krolowa Polski Jadwige...oooo to jest cos ! 
...czymze przy tym jest pszczolka Maja albo jakis pluszowy misio... :D ...wstyd.
...ale jak ktos jest przyzwaczajony do wstydu w realu to i na forum odzwierciedla to samo.  ;)

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2018 - 22:09:51

...a co to kuzwa ! To tylko latynosi i Hiszpanie moga miec mocne teksty ?! :)
...co ty kuzwa ! Nie ogladales /las nigdy filmow z Bogusiem Linda ? :D
Najwieksi twardziele to Polacy ! ^_^
Dla przykladu moge ci kilku np. wymienic:
- Janosik
- Kwiczol
- Pyzdra
- Wolodyjowski
- Kmicic
- Pudzian
- czarna pantera
- i wielu wielu innych. :)

Ja pisze o forum, więc kojarze twoje rozmowy z twoim nikiem czarna pantera.Pantera to czarny kot z zasadami.

#47 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2018 - 22:13:45

Teraz rozumiem. Ty jesteś taki jeb-lov-maszin. Zasadzasz się na swoją ofiarę od tyłu i stojąc na swoich tylnych łapach z wywalonym na wierzch ozorem dajesz równo, że aż z dupska ofiary iskry się sypią!

...nic nie rozumiesz.  :D Jak osiagniesz dojrzalosc plciowa, to wtedy moze zrozumiesz.  :) 
Na obecna chwile mozesz jedynie jechac na recznym...i uwazam ze to jest najbezpieczniejsze w twoim przypadku.  :D

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2018 - 22:13:51

Myslisz że oni występują w skeczach na scenie?

#49 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2018 - 22:17:00

Ja pisze o forum, więc kojarze twoje rozmowy z twoim nikiem czarna pantera.Pantera to czarny kot z zasadami.

Masz solenne prawo tak uwazac.  :) 

#50 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2018 - 22:18:54

Myslisz że oni występują w skeczach na scenie?

...za malo sa blyskotliwi...nie to co Ty.  :)

#51 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2018 - 22:20:21

Dobranoc  :)

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2018 - 22:21:38

Mam pytanie Panie ogierze czarna pantera: Ilu ofiarom dynamicznego sexu w Pana wykonaniu udaje się przeżyć miarowe uderzenia pańskiego potężnego bydlaka, wymierzane w dolną część macicy ofiary, a ilu ofiarom udaje się uciec i uniknąć zagłady w koszmarnym uniesieniu? Proszę podać liczby w procentach.

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2018 - 22:25:17

Dobranoc :)

Dobranoc

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2018 - 22:26:04

Mam pytanie Panie ogierze czarna pantera: Ilu ofiarom dynamicznego sexu w Pana wykonaniu udaje się przeżyć miarowe uderzenia pańskiego potężnego bydlaka, wymierzane w dolną część macicy ofiary, a ilu ofiarom udaje się uciec i uniknąć zagłady w koszmarnym uniesieniu? Proszę podać liczby w procentach.

Kultury troszkę, kultury!
Przedstaw się najpierw ładnie, napisz ile masz lat i do której klasy uczęszczasz, to wtedy może Pan Pantera odpowie na twoje pytania.

#55 ~Jeździec Apokalipsy~

~Jeździec Apokalipsy~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2018 - 22:43:37

Kultury troszkę, kultury!
Przedstaw się najpierw ładnie, napisz ile masz lat i do której klasy uczęszczasz, to wtedy może Pan Pantera odpowie na twoje pytania.

Rozumiem, że jesteś jedną z tych ofiar, którym udało się przeżyć koszmar sexu z czarnym panterą i jeszcze uciec. Proszę, nie obrażaj się i nie doszukuj wulgaryzmów w mim słownictwie. Nie zamierzam Ciebie obrazić. Chciałbym tylko wiedzieć jak się czułaś w chwili, kiedy widmo czarnej śmierci w sexualnym uniesieniu zajrzało w Twoje oczy, a konkretnie, jak udało ci się pogodzić śmiertelny strach z niebiańską sexualną rozkoszą.

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2018 - 23:15:53

Rozumiem, że jesteś jedną z tych ofiar, którym udało się przeżyć koszmar sexu z czarnym panterą i jeszcze uciec. Proszę, nie obrażaj się i nie doszukuj wulgaryzmów w mim słownictwie. Nie zamierzam Ciebie obrazić. Chciałbym tylko wiedzieć jak się czułaś w chwili, kiedy widmo czarnej śmierci w sexualnym uniesieniu zajrzało w Twoje oczy, a konkretnie, jak udało ci się pogodzić śmiertelny strach z niebiańską sexualną rozkoszą.

Jeśli to prawda to współczuję ofiarom czarnego pantery. :huh:  To prawdziwy demon seksu z ogromnym bydlakiem w kalesonach! :o

#57 ~wiosenne przesilenie~

~wiosenne przesilenie~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2018 - 23:18:27

Jak widzisz przeżyłam te kilka po sobie następujących orgazmów. To niesamowite przeżycie, piękne uniesienie, było mi z nim jak w niebie. Każdy atom mojego ciała krzyczał z rozkoszy jego imię i prosiłam błagałam go żeby nie przerywał, bo go zabiję jak przerwie zanim kolejny raz dojdę.
Płonęłam dla niego, pożądałam go, a on wlewał we mnie coraz więcej rozkoszy. 
Nigdy nie zapomnę tej pamiętnej z nim nocy. 

#58 ~Ale miała bimbały !~

~Ale miała bimbały !~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2018 - 23:21:09

Jeśli to prawda to współczuję ofiarom czarnego pantery. :huh:  To prawdziwy demon seksu z ogromnym bydlakiem w kalesonach! :o

Wielu jest zazdrośników na tym forum, a ty obecny jesteś największym zazdrośnikiem ze wsi pod Słupskiem.
Wal dalej swojego kluska.
:P

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2018 - 23:37:43

Jak widzisz przeżyłam te kilka po sobie następujących orgazmów. To niesamowite przeżycie, piękne uniesienie, było mi z nim jak w niebie. Każdy atom mojego ciała krzyczał z rozkoszy jego imię i prosiłam błagałam go żeby nie przerywał, bo go zabiję jak przerwie zanim kolejny raz dojdę.
Płonęłam dla niego, pożądałam go, a on wlewał we mnie coraz więcej rozkoszy. 
Nigdy nie zapomnę tej pamiętnej z nim nocy. 

Co nastąpiło, kiedy czarny pantera przerwał i nie dokończył? Sama doszłaś, po czym zabiłaś go i zjadłaś? Ponowię pytanie o strach: Czy czułaś choć odrobinę strachu przed potężnymi szponami czarnego pantery, czy tylko ewentualnie lęk przed jego ogromnym bydlakiem?

#60 ~wiosenne przesilenie~

~wiosenne przesilenie~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2018 - 23:43:33

Co nastąpiło, kiedy czarny pantera przerwał i nie dokończył? Sama doszłaś, po czym zabiłaś go i zjadłaś? Ponowię pytanie o strach: Czy czułaś choć odrobinę strachu przed potężnymi szponami czarnego pantery, czy tylko ewentualnie lęk przed jego ogromnym bydlakiem?

Nigdy nie doznasz takiej rozkoszy, możesz tylko zazdrościć i ruszać skórą wyobrażając sobie to co nie będzie ci nigdy dane.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych