Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

40 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~~Gość~~

~~Gość~~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2011 - 19:22:13

pewnym kompromisem mogłyby byc na przykład takie buciki:
Dołączona grafika

#22 ~Puma_Navajo~

~Puma_Navajo~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2011 - 19:23:41

Ja nie do Ciebie to pisałam, tylko o marce butów. To samo jest z Adidasami i innymi "markowymi" rzeczami. Dziękuję, nie jadam haribo.

Oj, ja biedna puma, szkoda, ze nie do mnie :mellow: , no cóż, puma to samotny lew górski :lol:

#23 ~gościu~

~gościu~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2011 - 19:48:32

A najlepiej wyglądają klauni z cyrku pouczający innych jak maja wyglądać. Co tobie do tego, jak wyglądam, skoro ja w tym czuję się dobrze? Spójrz na siebie i zastanów się, dlaczego ludzie się za tobą śmieją się z ciebie za twoimi plecami wielki specu od mody. Chodzę w tym, w czym mi wygodnie, w tobie kij do tego.

Tak to prawda,a najlepszym tego dowodem jest znany wszystkim "Jacyków"Krytykuje,a jak on sam wyglada:(

#24 ~Obywatel~

~Obywatel~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2011 - 20:16:05

Nie mają już się czego czepić... Rzeczą, którą naprawdę trzeba napiętnować jest wstręt do mydła, wody, dezodorantu i proszku do prania! Takie śmierdziele potrafią uprzykrzyć człowiekowi życie a to że ktoś sobie lubi ubrać skarpety do sandałów albo chodzić z bebechem na wierzchu to mi to krótko mówiąc lata i powiewa.

#25 ~Puma_Navajo~

~Puma_Navajo~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2011 - 20:54:07

Nie mają już się czego czepić... Rzeczą, którą naprawdę trzeba napiętnować jest wstręt do mydła, wody, dezodorantu i proszku do prania! Takie śmierdziele potrafią uprzykrzyć człowiekowi życie a to że ktoś sobie lubi ubrać skarpety do sandałów albo chodzić z bebechem na wierzchu to mi to krótko mówiąc lata i powiewa.

W autobusie można się często zrzygać...

#26 ~Puma_Navajo~

~Puma_Navajo~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2011 - 20:55:28

SKARPETY W SANDAŁACH JAKO "TŁUMIK" SMRODU STÓP,... POLECAM NOWE ROZWIĄZANIE I JESTEM ZA SKARPETAMI W SANDAŁACH.

WAŻNIEJSZY SPOKÓJ LUDZKICH NOZDRZY NIŻ JAKIES TAM "TRENDY"

KTO JEST "ZA" ŁAPA W GÓRĘ!!!

OPATENTOWANO DR. PUMA

Użytkownik Puma_Navajo edytował ten post 26 lipiec 2011 - 20:57:01

#27 ~jaa~

~jaa~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2011 - 21:16:36

SKARPETY W SANDAŁACH JAKO "TŁUMIK" SMRODU STÓP,... POLECAM NOWE ROZWIĄZANIE I JESTEM ZA SKARPETAMI W SANDAŁACH.

WAŻNIEJSZY SPOKÓJ LUDZKICH NOZDRZY NIŻ JAKIES TAM "TRENDY"

KTO JEST "ZA" ŁAPA W GÓRĘ!!!

OPATENTOWANO DR. PUMA

Ja jestem na TAK.
PS: Tak od dłuższego czasu przeglądam to forum i szczególnie podobają mi się Pana odpowiedzi. Są to odpowiedzi na poziomie i widać,że pisze to inteligentna osoba. Tak trzymać: )
Żeby nie było : to nie podlizywanie ; )

#28 ~Puma_Navajo~

~Puma_Navajo~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2011 - 21:19:39

YES, YES , YES :P

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2011 - 21:34:28

najsmieszniejsze jest to, ze autor artykulu ubiera sie jak buc

#30 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2011 - 21:35:57

ludzie bez przesady normalność.......kurcze ale się czepiają.....nie ma innych mądrzejszych tematów?

#31 ~Puma_Navajo~

~Puma_Navajo~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2011 - 21:38:55

ludzie bez przesady normalność.......kurcze ale się czepiają.....nie ma innych mądrzejszych tematów?

Ja bym pisał o smrodzie w autobusach

#32 ~Puma_Navajo~

~Puma_Navajo~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2011 - 21:41:51

najsmieszniejsze jest to, ze autor artykulu ubiera sie jak buc

I pewno szczytem jego wiedzy na temat mody jest to, że sandały się nosi bez skarpetek.

#33 ~VOLVO-Rider-ka~

~VOLVO-Rider-ka~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2011 - 21:46:17

W następnym będzie instrukcja pozowania do zdjęć: blond, solara, dzióbek i uwalone lustro - to podstawa ;)

#34 ~Tolek~

~Tolek~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 03:00:40

Skarpetki chronia stopy przed poparzeniami, niech ta madra pani "kopnie sie" gdzies gdzie temp w cieniu dochodzi do 35 st. C. Widac ze nigdy nie miala poparzonych stop i opalonych w ciapki nog (poprzez szpary w sandalach). gdyby przez to nei mogla chodzic, pewnie by ubrala skarpetki. Widac ze tu sie smieje z wlasnej niewiedzy.

#35 ~Tolek~

~Tolek~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 03:18:45

BTW:
Socjolog Georg Simmel stwierdzil, ze:

Moda to naśladownictwo danego przykładu zaspokajające pragnienie adaptacji społecznej: wiedzie jednostkę drogą, którą podróżują wszyscy, dostarcza ogólnych przesłanek sprawiających, że zachowanie każdej jednostki staje się kolejnym przykładem. Zarazem w nie mniejszym stopniu zaspokaja pragnienie różnicowania, tendencję ku odmienności, pragnienie zmiany i przeciwieństwa (...).

#36 ~kika~

~kika~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 05:14:25

Tolek ale ty jesteś ciemnota i ignorant, do ślubnego garnituru (czarnego) na bank białe skarpetki Adidasa.
Toluś zapamiętaj ściąga się od prymusa nie od matoła. ale jak ktoś był matołkiem w szkole to nie zabiera głosu na forum. Bo bedziesz jak Brudziński też się zna na wszystkim

#37 ~Puma_Navajo~

~Puma_Navajo~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 09:07:54

Tolek ale ty jesteś ciemnota i ignorant, do ślubnego garnituru (czarnego) na bank białe skarpetki Adidasa.
Toluś zapamiętaj ściąga się od prymusa nie od matoła. ale jak ktoś był matołkiem w szkole to nie zabiera głosu na forum. Bo bedziesz jak Brudziński też się zna na wszystkim

jaki Brudziński? polityk? boże, moglibyście tutaj chociaz nie gadac o wszędobylskiej polityce?

#38 ~Tolek~

~Tolek~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 17:29:37

Czy ja gdzies wspomnialem o bialych skarpetkach przy czarnym garniturze?
Czytaj ze zrozumieniem. Widac, ze panstwowe pieniadze (jak i wszystkich podatnikow) zmarnowaly sie, gdyz edukacja w Twoim wypadku byla pomylka. Poza tym matola zobaczysz patrzac w lustro, a o moim wyksztalceniu w tej chwili nie rozmawiamy, dobra koncze bo szkoda karmic trola. (dlaczego TePSA dala dzieciom NEO ? ... )

BTW:

Biale skarpetki i czarny garnitur:
Dołączona grafika
zrodlo >>> http://www.gq-magazine.co.uk/ (zdaje sie numer z Wrzesnia 2010)

BTW2:
Chcesz powiedziec, ze Elvis Presley noszac biale skarpetki do czarnego garnituru byl burakiem? (jak poszukasz znajdziesz zdjecia, wywiad itp.)
idzemy dalej: Michael Jackson ?

White socks declare that the wearer is no slave to fashion or status quo. They should be applauded in that they shown the world that northern Europe is too concerned with micro details to move their society forward, progressively. Entire societies remain pacified for generations when they become entangled in such minutiae.
Diepiriye S. Kuku-Siemons, New Delhi, India

Nie wspomne, ze w Azji - Honk Kong, Japonia, mozna czesto zobaczyc ciemny/czarny garnitur i jasne/biale skarpetki,
no ale o czym tu rozmawiac z kims, kto co dopiero oblecial caly swiat i wszystko wie, wraz z kolorem skarpetek jakie sa cool,a jakie be.

#39 ~Puma_Navajo~

~Puma_Navajo~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 17:35:51

Czy ja gdzies wspomnialem o bialych skarpetkach przy czarnym garniturze?
Czytaj ze zrozumieniem. Widac, ze panstwowe pieniadze (jak i wszystkich podatnikow) zmarnowaly sie, gdyz edukacja w Twoim wypadku byla pomylka. Poza tym matola zobaczysz patrzac w lustro, a o moim wyksztalceniu w tej chwili nie rozmawiamy, dobra koncze bo szkoda karmic trola. (dlaczego TePSA dala dzieciom NEO ? ... )

BTW:

Biale skarpetki i czarny garnitur:
Dołączona grafika
zrodlo >>> http://www.gq-magazine.co.uk/ (zdaje sie numer z Wrzesnia 2010)

BTW2:
Chcesz powiedziec, ze Elvis Presley noszac biale skarpetki do czarnego garnituru byl burakiem? (jak poszukasz znajdziesz zdjecia, wywiad itp.)
idzemy dalej: Michael Jackson ?

Nie wspomne, ze w Azji - Honk Kong, Japonia, mozna czesto zobaczyc ciemny/czarny garnitur i jasne/biale skarpetki,
no ale o czym tu rozmawiac z kims, kto co dopiero oblecial caly swiat i wszystko wie, wraz z kolorem skarpetek jakie sa cool,a jakie be.

Są też trampki do garnituru, czego niektórzy nie kumają (F. Mercury) lub brazylijskie społeczeństwo zakładające klapki do garniturów (chyba ze względu na upały).

#40 ~Facet~

~Facet~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2011 - 07:44:14

Ta zukowska nie ma zielonego pojecia o temacie. Przeciez skarpetki pomagaja odprowadzac pot ze stop, poprawiaja doplyw powietrza i w efekcie stopa sie NIE SPOCI chocby bylo 40 stopni. Natomiast jak sie zaklada sandaly bez skarpetek to stopa scisle przylega do podeszwy sandalu, powietrze tma nie dochodzi, poci sie, przykleja, bardziej sie poci, lapie caly brud i syf i w efekcie stopy sa czarne, a sandaly czarne, przepocone i przesmierdniete. I to ma niby byc lepsze? Nie odrzucajace? Chce mi sie wymiotowac jak widze i baby sandaly ktore widac ze wewnetrzna podeszwe mialy bezowa albo jasno szara a teraz jest CZARNA. JAKI TAM MUSI BYC EKOSYSTEM Bleeeee

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych