Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

40 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ALA~

~ALA~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2011 - 14:42:10

A ja tam przepadam za brzusiem mojego kochanego.WIĘCEJ CIAŁKA DO KOCHANIA JEST NAJSMACZNIEJSZA:))

#2 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2011 - 15:11:20

Hehe. Naprawdę, jak się patrzy na nie których na ulicy, to aż po prostu szkoda takich ludzi. Masakra. Nigdy nie ogarnę tego, jak można założyć skarpetki do sandałów, no nie :D. Masakra. A po za tym te owłosione, grube brzuchy starych chłopów, to już obrzydliwe. Fuuj. Rozumiem, jak koleś młody, umięśniony, ale stary, piwny brzuch? Nieee!

Ja ogólnie nadążam nad modą, ale nie które laski, to naprawdę przeginają. :D Bo jak patrzę na nie które panienki, to one naprawdę kierują się głową, pustą głową. ;D
POZDRWIAM. :P

#3 ~karolina~

~karolina~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2011 - 15:25:45

Trendy, styliści... zakompleksione istoty! Co wam przeszkadza w szarości skarptek albo w niemodnym stroju? Może ktoś tak lubi. Podziwiajcie piękno okolicznej przyrody zamiast cudzych stóp czy brzuchów. Przez ostatni miesiąc nie widziałam dobrze ubranego człowieka w Słupsku, ludzi albo nie stać na modne ubrania albo mają to po prostu w nosie. I dobrze, niech każdy ubiera się tak, jak lubi. Byle był czysty i schludny.

#4 ~czesław~

~czesław~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2011 - 15:45:07

Największym obciachem jest wygląd znacznej części naszych wizażystów(-ek) i stylistów(-ek). Noszą się jak uosobienie tego, co tak namiętnie krytykują.

#5 ~gocha~

~gocha~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2011 - 15:47:14

Hehe. Naprawdę, jak się patrzy na nie których na ulicy, to aż po prostu szkoda takich ludzi. Masakra. Nigdy nie ogarnę tego, jak można założyć skarpetki do sandałów, no nie :D. Masakra. A po za tym te owłosione, grube brzuchy starych chłopów, to już obrzydliwe. Fuuj. Rozumiem, jak koleś młody, umięśniony, ale stary, piwny brzuch? Nieee!

Ja ogólnie nadążam nad modą, ale nie które laski, to naprawdę przeginają. :D Bo jak patrzę na nie które panienki, to one naprawdę kierują się głową, pustą głową. ;D

Całe szczęście droga Anno i ty zapewne w niedługim czsie osiągniesz wiek, w którym pokazywanie się wogóle na ulicy powinno być zakazane ze względu na nieapetyczny wygląd - każdy się starzeje, dzięki bogu ty też. Wyluzuj dziecino bo tak naprawdę to Cię szkoda.

#6 ~ktoś~

~ktoś~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2011 - 15:51:12

No i weź się za naukę, może zdobędziesz intratny zawód z dobrymi zarobkami bo na odsysanie tłuszczyku i inne bajery pozwalajace na wyjście z domu po czterdziestce przyda ci się dużo kasy

#7 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2011 - 16:13:11

Trendy, styliści... zakompleksione istoty! Co wam przeszkadza w szarości skarptek albo w niemodnym stroju? Może ktoś tak lubi. Podziwiajcie piękno okolicznej przyrody zamiast cudzych stóp czy brzuchów. Przez ostatni miesiąc nie widziałam dobrze ubranego człowieka w Słupsku, ludzi albo nie stać na modne ubrania albo mają to po prostu w nosie. I dobrze, niech każdy ubiera się tak, jak lubi. Byle był czysty i schludny.

Karolino w artykule nie bylo mowy o potrzebie kupowania drogich modnych ciuchow lecz o stylu ich noszenia. Jesli juz zbywasz wszystko do pieniadza to pranie tych zakurzonych bialych skarpetek (lub kupowanie nowych) bardziej boli kieszen niz umycie stop.
To, ze ludzie maja to w nosie to wlasnie sie dowiedzielismy z powyzszego artykulu.

Co do czystosci i schludnowsci to wlasnie brak tych cech tutaj jest wytykany. Jesli uwazasz, ze schludnym i czystym jest noszenie skarpetek do sandalow, zamknietych adidasow na gola stope badz odslanianie piwnego brzucha dla ochlody... no coz...

Nie wazne jest jakie pieniadze wydasz na ubrania lecz jak je nosisz! Mozna schludnie i 'ze stylem' wygladac ubierajac sie na Manhattanie.

Pozdrawiam Piotek,

#8 ~VOLVO-Rider-ka~

~VOLVO-Rider-ka~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2011 - 16:22:01

Co się dziwicie? Te chińskie sandały tak obcierają stopy, że bez skarpet ani rusz ;) Nawet jakieś tam Pumy-srumy też zaczynają się robić badziewne, mimo, że drogie.

#9 ~Killer głąbów~

~Killer głąbów~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2011 - 17:23:46

Największy obciach jak stare trepy, noszą ohydne spodnie "na wysoką wodę", pokazując owłosione krzywe i pałąkowate giry. Do tego sandały i czarne lub szare skarpety.Kompletny brak estetyki i gustu....a ffffuj.

#10 ~Pogromca głabów~

~Pogromca głabów~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2011 - 17:28:17

Taki obciachowy typ prezentujący "modny strój" jest na zdjęciu, który opisuje modę ludu pracującego miast i wsi.

#11 ~antymoder~

~antymoder~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2011 - 17:32:16

A najlepiej wyglądają klauni z cyrku pouczający innych jak maja wyglądać. Co tobie do tego, jak wyglądam, skoro ja w tym czuję się dobrze? Spójrz na siebie i zastanów się, dlaczego ludzie się za tobą śmieją się z ciebie za twoimi plecami wielki specu od mody.
Chodzę w tym, w czym mi wygodnie, w tobie kij do tego.

#12 ~qqqq~

~qqqq~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2011 - 18:01:03

Ludzie czepcie się tramwaja jak ludzie chcą tak chodzić niech chodzą nic wam do tego. A pani MŻ niech sobie stylu szuka we własnym domu pewnie by chciała zęby każdy chodził jak "pajacyków" by było kiepie słodko i kolorowo. Jak będę chciał sobie wyjść z majtkami na głowie zęby czuć się lepiej i mieć kręcone włosy to na pewno pani MŻ nic do tego.

#13 ~karolina~

~karolina~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2011 - 18:02:27

Karolino w artykule nie bylo mowy o potrzebie kupowania drogich modnych ciuchow lecz o stylu ich noszenia. Jesli juz zbywasz wszystko do pieniadza to pranie tych zakurzonych bialych skarpetek (lub kupowanie nowych) bardziej boli kieszen niz umycie stop.
To, ze ludzie maja to w nosie to wlasnie sie dowiedzielismy z powyzszego artykulu.

Co do czystosci i schludnowsci to wlasnie brak tych cech tutaj jest wytykany. Jesli uwazasz, ze schludnym i czystym jest noszenie skarpetek do sandalow, zamknietych adidasow na gola stope badz odslanianie piwnego brzucha dla ochlody... no coz...

Nie wazne jest jakie pieniadze wydasz na ubrania lecz jak je nosisz! Mozna schludnie i 'ze stylem' wygladac ubierajac sie na Manhattanie.

Pozdrawiam Piotek,

Jeżeli ktoś ma chore stopy to oczywiście musi nosić obuwie zakrywające stopę i dobrane skarpetki oraz resztę stroju. Nie może założyć skarpet i sandałów, bo to razi w oczy "estetów", brzuch pokazywany przez młodego, dobrze zbudowanego mężczyznę jest tak samo niestosowny jak goły brzuch jak to nazwałeś "piwny". Ludzie w Słupsku ubierają się bez polotu, niemal jednakowo i wolę oglądać udziwnienie w postaci skarpet do sandałów niż setki takich samych, szarych strojów smutnych ludzi. Nie ma w nas szaleństwa, dystansu do siebie i innych. Widać to choćby w tym ciągłym ocenianiu innych.

#14 ~Esteta~

~Esteta~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2011 - 18:06:22

A najlepiej wyglądają klauni z cyrku pouczający innych jak maja wyglądać. Co tobie do tego, jak wyglądam, skoro ja w tym czuję się dobrze? Spójrz na siebie i zastanów się, dlaczego ludzie się za tobą śmieją się z ciebie za twoimi plecami wielki specu od mody.
Chodzę w tym, w czym mi wygodnie, w tobie kij do tego.

Wielka szkoda, że nie masz estetyki wrodzonej, której nie odziedziczyłeś w genach po swoich przodkach. Jest jeszcze estetyka nabyta, ale tej już niestety też nie doświadczysz jak piszesz takie dyrdymały.

#15 ~Puma_Navajo~

~Puma_Navajo~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2011 - 18:14:43

Co się dziwicie? Te chińskie sandały tak obcierają stopy, że bez skarpet ani rusz ;) Nawet jakieś tam Pumy-srumy też zaczynają się robić badziewne, mimo, że drogie.

Popieram. Pumy są robione w Azji często przez "dzieci-niewolników"...i dodatkowo ta marka psuje reputację tak cudownego kota jakim jest Kuguar zwany z hiszp. Pumą. Dzięki, że się o mnie martwisz i zareagowałaś. Normalnie kupię Ci haribo.

#16 ~k~

~k~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2011 - 18:15:04

Każdy stylista-estetyk żeruje na nie udolnych i pozbawionych umiejętności podejmowania wyboru ludzi :)
I nie zapomnijmy ze w słupsku żyją wyluzowani ludzie mający dystans do wszystkiego a przede wszystkim do siebie, no możne poza stylistami ^^

#17 ~Killer głąbów ubraniowych~

~Killer głąbów ubraniowych~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2011 - 18:15:45

Niechluje i obciachowi esteci wszystkich krajów łączcie się. "Uwielbiam" dżentelmenów w krótkich chińskich gaciach za 5 zł i wyszmulanych skarpetach koloru szarego do sandałów. Wyjście w takim stroju na ulicę powinno być wyszydzane w środkach przekazu, prasie codziennej, a także na wielkich bilbordach.
Najwięcej takich "szmulasów" można spotkać na wschód od Odry i Nysy Łużyckiej.

#18 ~Puma_Navajo~

~Puma_Navajo~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2011 - 18:23:11

Wiesz, jakbyś się nie porównywała do innych, to mogłabyś w końcu osiągnąć spokój umysłu. Podążanie za modą, to po prostu przestrzeganie zasad, które jakiś projektant narzuca i wszyscy się do tych zasad stosują. Masz wybór albo iść za modą i być taka jak wszyscy albo być sobą i nie zwracać uwagi na mode i na to, co o Tobie myślą inni.

#19 ~Puma_Navajo~

~Puma_Navajo~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2011 - 18:24:50

Dobrze gada dzioucha.

#20 ~VOLVO-Rider-ka~

~VOLVO-Rider-ka~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2011 - 19:22:10

Popieram. Pumy są robione w Azji często przez "dzieci-niewolników"...i dodatkowo ta marka psuje reputację tak cudownego kota jakim jest Kuguar zwany z hiszp. Pumą. Dzięki, że się o mnie martwisz i zareagowałaś. Normalnie kupię Ci haribo.

Ja nie do Ciebie to pisałam, tylko o marce butów. To samo jest z Adidasami i innymi "markowymi" rzeczami. Dziękuję, nie jadam haribo.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych