Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Laryngolog Słupsk

26 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Jolanta~

~Jolanta~
  • Goście

Napisano 25 luty 2010 - 22:55

Poszukuję informacji o tym który z pracujących w Słupsku i okolicach laryngologów jest najlepszy. Ostatnio mój Jasiu często chorował, a doktor rodzinna zaleciła konsultację laryngologiczną. Poszłam prywatnie by nie czekać, ale lekarz mnie uspokoił, że jest wszystko w porządku. Kłopot w tym że Jaś miał biegunkę wirusową która skończyła się kilkudniowym pobytem w szpitalu na pediatrii. Szpitalny laryngolog który konsultował dziecko stwierdził przerost trzeciego migdałka i zalecił by go regularnie kontrolować, bo może być konieczne jego usunięcie.

Nie wiem gdzie się udać, jeden specjalista mówi tak, drugi siak. Macie jakieś dobre ( i złe doświadczenia) Kogo byście polecili?A kogo lepiej unikać?Czy w razie konieczności operacji warto udać się do słupskiego szpitala?Słyszałam że oddział laryngologii w Koszalinie jest bardzo dobry.

Proszę o opinie.

Jola.

#2 ~anna-gosik1~

~anna-gosik1~
  • Goście

Napisano 25 luty 2010 - 23:17

Poszukuję informacji o tym który z pracujących w Słupsku i okolicach laryngologów jest najlepszy. Ostatnio mój Jasiu często chorował, a doktor rodzinna zaleciła konsultację laryngologiczną. Poszłam prywatnie by nie czekać, ale lekarz mnie uspokoił, że jest wszystko w porządku. Kłopot w tym że Jaś miał biegunkę wirusową która skończyła się kilkudniowym pobytem w szpitalu na pediatrii. Szpitalny laryngolog który konsultował dziecko stwierdził przerost trzeciego migdałka i zalecił by go regularnie kontrolować, bo może być konieczne jego usunięcie.

Nie wiem gdzie się udać, jeden specjalista mówi tak, drugi siak. Macie jakieś dobre ( i złe doświadczenia) Kogo byście polecili?A kogo lepiej unikać?Czy w razie konieczności operacji warto udać się do słupskiego szpitala?Słyszałam że oddział laryngologii w Koszalinie jest bardzo dobry.

Proszę o opinie.

Jola.

proponuję klinikę Salus i konsultację
Lekarze super,opieka w szpitalu Salusa również ok

#3 ~karola~

~karola~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2010 - 20:04

proponuję klinikę Salus i konsultację
Lekarze super,opieka w szpitalu Salusa również ok

nie jestem tego taka pewna, mnie spotkal zawod i to duzy!!!!

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2010 - 11:10

nie jestem tego taka pewna, mnie spotkal zawod i to duzy!!!!

Mnie też żle potraktowano w Salusie. W tej klinice pracuje wielu lekarzy,którzy nie umieli leczyć w szpitalu czy publicznych przychodniach.

#5 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2010 - 12:33

Czy może juz się zdecydowałaś na lekarza ?
Ja mam skierowanie na oddział laryngologiczny z moim trzyletnim synkiem i nie wiem czy zdecydować się na Słupsk czy moze Koszalin. Prawdopodobnie najlepsza jest Klinika Otolaryngologiczna w Poznaniu. Niestety jest dosyc daleko od Słupska. Prawdopodobnie jest tez w Gdańsku b. dobry lekarz dr Brzoznowski.

#6 ~chmurka~

~chmurka~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2010 - 20:04

Ja zamierzam się wybrać prywatnie do pani Małgorzaty Lewickiej-Kisiel. Mam nadzieję, że dobrze trafię.

#7 ~alicja~

~alicja~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2010 - 17:18

Proszę o opinie.

Jola.

#8 ~ala~

~ala~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2010 - 17:19

Czy może juz się zdecydowałaś na lekarza ?
Ja mam skierowanie na oddział laryngologiczny z moim trzyletnim synkiem i nie wiem czy zdecydować się na Słupsk czy moze Koszalin. Prawdopodobnie najlepsza jest Klinika Otolaryngologiczna w Poznaniu. Niestety jest dosyc daleko od Słupska. Prawdopodobnie jest tez w Gdańsku b. dobry lekarz dr Brzoznowski.

#9 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2011 - 17:11

Ja zamierzam się wybrać prywatnie do pani Małgorzaty Lewickiej-Kisiel. Mam nadzieję, że dobrze trafię.

#10 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2011 - 17:13

I jak Pani doktor Lewicka-Kisiel??
Zadowolona jesteś z wizyty??
Proszę o szybką odpowiedź!!

#11 ~but thearldw~

~but thearldw~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2011 - 17:05

Proszę o opinie.

Jola.

#12 ~Asiula~

~Asiula~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2011 - 14:59

Ja mam dobre wspomnienia z wizyty w Miastku u doktora Wojdalskiego, ale to było ze dwa lata temu, nie wiem czy jeszcze przyjmuje. wtedy miał prywatny gabinet.

#13 ~salta47~

~salta47~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2011 - 17:41

Nie zawiodłam się na dr.Arturze Brzęckim.Gabinet prywatny ma przy ul.M.Aluchny-Emelianow,ale

telefonu nie znam.

#14 ~dorota~

~dorota~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2011 - 06:50

gorąco polecam p.doktor Polak ,,Polak-Med,,przychodnia na jana pawłaII tel.598468632.Myślę ,że dzieci przyjmuje też jest to starsza osoba z doświadczeniem

#15 ~salta47~

~salta47~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2011 - 09:18

Nie zawiodłam się na dr.Arturze Brzęckim.Gabinet prywatny ma przy ul.M.Aluchny-Emelianow,ale

telefonu nie znam.

Przepraszam,ale pokręciłam specjalizacje.Dr.Brzęcki to dermatolog.

#16 ~Pic~

~Pic~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2011 - 09:19

gorąco polecam p.doktor Polak ,,Polak-Med,,przychodnia na jana pawłaII tel.598468632.Myślę ,że dzieci przyjmuje też jest to starsza osoba z doświadczeniem

Też polecam z czystym sumieniem.
Co do usuwania migdałków to są zdania podzielone.Spotkamy na pewno dobrych lekarzy laryngologów którzy są za usuwaniem ,a także tak samo dobrych będących nie będącymi zwolennikami tego zabiegu.
Każdy przypadek jest inny, konsultacje są potrzebne.

#17 ~Kazimierz~

~Kazimierz~
  • Goście

Napisano 05 maj 2011 - 18:58

bardzo cenię dr Masełkowskiego. Dr Kuciel i dr Grodecka również są dobre. Innych nie znam.

#18 ~asia~

~asia~
  • Goście

Napisano 24 maj 2011 - 10:36

myslę że dr Masełkowski jest najlepszym laryngologiem w Słupsku.

#19 ~aaa~

~aaa~
  • Goście

Napisano 29 maj 2011 - 21:19

mam złe wspomnienia z wizyty , nieprzyjemne podejście do pacjenta i zła diagnostyka.

#20 ~Kazimierz~

~Kazimierz~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2011 - 09:01

Też polecam z czystym sumieniem.Co do usuwania migdałków to są zdania podzielone.Spotkamy na pewno dobrych lekarzy laryngologów którzy są za usuwaniem ,a także tak samo dobrych będących nie będącymi zwolennikami tego zabiegu.Każdy przypadek jest inny, konsultacje są potrzebne.

po bardzo krótkiej i niemilej rozmowie telefonicznej z Polak-Med... kobieta po prostu rzuciła słuchawka, mogę stwierdzić ze nie maja zbyt profesjonalnego podejścia. Do tego czas wizyty tylko w godzinach 14.30- 15.20 ... i może jeszcze pookładać wszystkich jak króliki przed wejściem... pozdrawiam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych