Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

laryngolog Lebork

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~kaja~

~kaja~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2014 - 21:50:08

Witam serdecznie.Interesuje mnie kochani jakie macie zdanie o pielegniarce u Pani laryngolog Pawlikowskiej z browaru.Nosze sie osobiscie z zamiarem powiadomienia w ostatecznosci nawet telewizji na ta kobiete.Jest okropnie oschla.Ta praca wyraznie ja meczy.Prosze podzielcie sie opinia bo moze tylko mnie tak dramatycznie potraktowala.

#2 ~STOP Cyber przemocy!~

~STOP Cyber przemocy!~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2014 - 06:57:03

Okropne jest to co napisałaś czy napisałeś....Jak można kogoś tak szykanować. Pomyśl co Ty zrobiłeś by ktoś traktował Cie super usłużnie?he?

#3 ~Majka~

~Majka~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2014 - 08:05:16

Kaja,nie jesteś pierwsza i nie jesteś ostatnia. Ja napisałam skargę do NFZ.

#4 ~Zygmunt~

~Zygmunt~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2014 - 11:02:31

Pójdźcie do tej laryngolog koło biedronkh, ta dopiero nie ma podejścia do dzieci, sory ale pani doktor to pare srnk za ogon ciągnie więc co się dziwić

#5 ~kaja~

~kaja~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2014 - 15:29:25

Okropne jest to co napisałaś czy napisałeś....Jak można kogoś tak szykanować. Pomyśl co Ty zrobiłeś by ktoś traktował Cie super usłużnie?he?

Nie pisze tego zeby sobie kogos obrazic mam juz dosyc ponizania przez ta kobiete.Mam chore dziecko ktore ciagle musi tam chodzic i ja rowniez i nie pozwole zeby ta kobieta wytrzasala sie nad nami bo jest takim samym czlowiekiem jak ja.NIE NADAJE SIE DO PRACY Z LUDZMI!!!!Ja osobiscie pracuje z osobami chorymi na raka prosze mi powiedziec co by bylo gdybym w taki sposob jak ta kobieta podchodzila do ludzi cierpiacych?!!!!TRZEBA DOSTRZEGAC CZLOWIEKA W CZLOWIEKU!!!(Zimna nieczula kobieto od laryngologa)

#6 ~kaja~

~kaja~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2014 - 15:42:38

Ja dla ludzi jestem czlowiekiem nie krzycze,nie ublizam,kazdemu podam reke w potrzebie.Nigdy nie przejde obok wobec nieszczescia.Nie szykanuje prosze odszukac sobie znaczenie slowa szykanowac.Ja publicznie opisuje podejscie personelu rejestracji raryngologicznej do chorych.Mam do tego prawo zyje w wolnym kraju o ktory walczyli nasi dziadkowie.Nie nawoluje do przemocy,nie wyzywam stwierdzam jedynie fakty ktore maja miejsce.

#7 ~zorientowany~

~zorientowany~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2014 - 18:12:34

Nie pisze tego zeby sobie kogos obrazic mam juz dosyc ponizania przez ta kobiete.Mam chore dziecko ktore ciagle musi tam chodzic i ja rowniez i nie pozwole zeby ta kobieta wytrzasala sie nad nami bo jest takim samym czlowiekiem jak ja.NIE NADAJE SIE DO PRACY Z LUDZMI!!!!Ja osobiscie pracuje z osobami chorymi na raka prosze mi powiedziec co by bylo gdybym w taki sposob jak ta kobieta podchodzila do ludzi cierpiacych?!!!!TRZEBA DOSTRZEGAC CZLOWIEKA W CZLOWIEKU!!!(Zimna nieczula kobieto od laryngologa)

Kobieto w tym samym Browarze masz panią Skoczkowską, świetny laryngolog i miła rejestratorka, dlaczego uparcie  idziesz tam?

#8 Witraż

Witraż

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1607 postów

Napisano 17 styczeń 2014 - 19:40:32

kaja lekarze i pielęgniarki walczą o wyższe pensje dlatego tak trakvją ludzi ja zaczęłam sama z dziećmi leczyć się bo jak non stop słuchałam u lekarz to nic złego to nic złego, to stwierdziłam że niektóre choroby naprawdę da się w domu wyleczyć, trzeba mieć po prostu intuicję z cźm trzeba iść z dzieckiem a z czym podleczyć w domu.Pozdrawiam :)

#9 ~kaja~

~kaja~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2014 - 21:36:12

Kobieto w tym samym Browarze masz panią Skoczkowską, świetny laryngolog i miła rejestratorka, dlaczego uparcie idziesz tam?

Chodze tam bo Pani Laryngolog mi pasuje dobrze mnie i dziecko leczy ale zeby dostac sie do laryngolog musze przejsc pieklo u pielegniarki ktora robi laske ze otworzy okienko.Strasznie nie cierpie chamstwa uwazam ze jest nam wszystkim wystarczajaco ciezko dlatego powinnismy wszyscy sie szanowac a nie traktowac z gory.

#10 ~kaja~

~kaja~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2014 - 21:40:10

kaja lekarze i pielęgniarki walczą o wyższe pensje dlatego tak trakvją ludzi ja zaczęłam sama z dziećmi leczyć się bo jak non stop słuchałam u lekarz to nic złego to nic złego, to stwierdziłam że niektóre choroby naprawdę da się w domu wyleczyć, trzeba mieć po prostu intuicję z cźm trzeba iść z dzieckiem a z czym podleczyć w domu.Pozdrawiam :)

zgadzam sie ale mojemu dziecku leciala ropa z krwia z ucha wiec wolalam nie ryzykowac dlatego tam sie udalam.

#11 Witraż

Witraż

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1607 postów

Napisano 17 styczeń 2014 - 23:32:36

Mi też co niektóre pielęgniarki od innych lekarzy robiły fochy i także sami lekarze sie zachowywali jak ktoś lepszy a moje dzieci gorsze, ale ja się nie poddawałam jeśli chodziło o dzieci i zawsze starałam się przekonać spokojnie

#12 ~zorientowany~

~zorientowany~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2014 - 07:49:20

Chodze tam bo Pani Laryngolog mi pasuje dobrze mnie i dziecko leczy ale zeby dostac sie do laryngolog musze przejsc pieklo u pielegniarki ktora robi laske ze otworzy okienko.Strasznie nie cierpie chamstwa uwazam ze jest nam wszystkim wystarczajaco ciezko dlatego powinnismy wszyscy sie szanowac a nie traktowac z gory.

Zgłoś swoje uwagi pani laryngolog, trudno żeby dobry lekarz miał mniej pacjentów przez rejestratorkę. Znam tę panią od lat, mnie nigdy nie lekceważyła bo wie, że natychmiast miała by reakcję w postaci skargi i to do skutku, już taki ze mnie upierdliwiec :P

#13 ~monika~

~monika~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2015 - 12:20:43

Witam , ja też zostałam okropnie potraktowana przez tą pani w rejestraacji podpisuje się pod tym , aby zgłosić na nią kolejną skargę !!! Kobieta się zachowuje jakby siedziała tam za karę ! 

#14 ~Xxc~

~Xxc~
  • Goście

Napisano 20 luty 2018 - 09:55:39

A mogłabym się dowiedzieć gdzie taka skargę można napisać?

#15 ~jagoda~

~jagoda~
  • Goście

Napisano 16 maj 2018 - 12:20:58

#16 ~Pacjętka~

~Pacjętka~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2018 - 08:38:39

Witam serdecznie.Interesuje mnie kochani jakie macie zdanie o pielegniarce u Pani laryngolog Pawlikowskiej z browaru.Nosze sie osobiscie z zamiarem powiadomienia w ostatecznosci nawet telewizji na ta kobiete.Jest okropnie oschla.Ta praca wyraznie ja meczy.Prosze podzielcie sie opinia bo moze tylko mnie tak dramatycznie potraktowala.

Witam. Pielęgniarka u pani doktor Pawlikowskiej to kobieta która nie powinna pracować z ludźmi a przede wszystkim z dziećmi. Byłam zarejestrować się z dzieckiem które miało ostre zapalenie ucha z gorączką 39,8 stopni i usłyszałam proszę przyjść jak dziecko będzie zdrowe i nie zostałam przyjęta ale za to prywatnie to za 5 minut mas przyjęli. To trzeba gdzieś wyżej zgłosić tak nie może być.

#17 tarli

tarli

Bywalec

• PipPipPip
  • 54 postów

Napisano 27 luty 2020 - 11:06:55

Nie musicie sie zapisywać na badanie słuchu do laryngologa.... Nie ma takiej potrzeby bo w wielu gabientach prywatnie badanie słuchu jest wykonywane za darmo.I nie trzeba mieć na nie skierowania. Badanie słuchu powinno być wykonywane zresztą przez protetyka słuchu, który właśnie w tym się specjalizuje oraz ma duże doświadczenie.

Jeśli miałabym tutaj równiez polecić aparaty sluchowe to będą to aparaty firmy Bernafon https://www.bernafon.pl/

, obecnie są to jedne z najnowocześniejszych aparatów na jakie mozna sie zdecydować. 

Użytkownik tarli edytował ten post 02 marzec 2020 - 12:15:48

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych