Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kwiaciarnia Kaja.

136 odpowiedzi w tym temacie

#121 ~rocki~

~rocki~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2013 - 13:22:26

Poszukuję osób, które miały kontakt z Markiem Długoszem, o którym mowa w poprzednich postach lub z jego firmą
Inter Prim-Bud sp. z o.o.

zadzwoń pod tel 666 872 114 

#122 ~XXX~

~XXX~
  • Goście

Napisano 10 luty 2014 - 23:28:30

Dostałam na URODZINY piękną wiązankę 15stu ciemnoczerwonych klasycznych róż. Prezent był "piękny" - przez kilka godzin.

Nie kupujcie kwiatów w kwiaciarni Kaja w Lęborku. Sprzedają tam stare kwiaty, na następny dzień nadają się już tylko do kosza - aż jestem w szoku, że tak szybko się "popsuły". To nie mój pierwszy taki przypadek zakupionych tam kwiatów dlatego postanawiam zareagować. Tym bardziej, że były to róże (wytrzymałe kwiaty), domyślam się, że kosztowy niemało. Także dostałam super niezapomniany prezent Pani Jadwigo. W efekcie wylądował w koszu. Ale przynajmniej potwierdziła mnie Pani w przekonaniu, żeby nie korzystać z Pani jakichkolwiek usług, bo to 3-cia i ostatnia wpadka.

#123 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 11 luty 2014 - 19:40:12

a mnie zastanawia co pani jako klientka zrobila ze swej strony aby kwiaty dluzej trzymaly,efekt szybkiego padniecia wiazanki nie zawsze lezy po stronie kwiaciarni

#124 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2014 - 21:22:54

Ja nigdy nie kupuję bukietów z róż, ani też sama nie lubię dostawać, bo wiem, że na drugi dzień padną. Według mnie to nie są trwałe kwiaty.

#125 ~Lęborczanin~

~Lęborczanin~
  • Goście

Napisano 12 luty 2014 - 07:28:25

Moje z własnej działki stoją bardzo długo :D

#126 Witraż

Witraż

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1607 postów

Napisano 12 luty 2014 - 10:23:52

Ja nigdy nie kupuję bukietów z róż, ani też sama nie lubię dostawać, bo wiem, że na drugi dzień padną. Według mnie to nie są trwałe kwiaty.

Jejku kwiaty jak kwiaty, na pewno panie w kwiaciarni wiedza jaki towar maja,pewnie nie sprzedaja "tandety"

#127 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2014 - 18:39:09

Jejku kwiaty jak kwiaty, na pewno panie w kwiaciarni wiedza jaki towar maja,pewnie nie sprzedaja "tandety"

Aleś błysnęła intelektem.

Bez tego wpisu świat byłby taki nijaki...

#128 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 12 luty 2014 - 20:32:33

bukiety z roz takze stoja dlugo jesli sie o nie zadba przed wstawieniem do wody i pozniej.,podstawa
to przyciecie koncowek bez tego to zapomnij o trwalosci najlatwiej to obwinic o wszystko kwiaciarnie a samemu nie robiac nic to jest przeciez zywy towar ktorty wymaga pielegnacji to nie bluzka ktora wlozysz to szafy i nic sie nie dzieje

#129 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2014 - 07:50:07

Co wy się czepiacie . Nie chcesz to nie kupuj.

#130 ~XXX~

~XXX~
  • Goście

Napisano 16 luty 2014 - 00:22:50

a mnie zastanawia co pani jako klientka zrobila ze swej strony aby kwiaty dluzej trzymaly,efekt szybkiego padniecia wiazanki nie zawsze lezy po stronie kwiaciarni

Jako klientka, drogi gosciu, wstawiłam je do wazonu z wodą. Mało tego, dodałam odżywkę w proszku załączoną do bukietu. W pomieszczeniu, w którym stały kwiaty było chłodno. Tego dnia dostałam też inne róże  z innej kwiaciarni, i tulipany też dostałam....... i jakoś do tej pory stoją. Masz jeszcze jakieś pytania? Czy dalej będziesz odbijać piłeczkę? Pozdrawiam

#131 ~elka~

~elka~
  • Goście

Napisano 16 luty 2014 - 19:29:35

bez przyciecia to u wrazliwszych odmian to i odzywka nie pomoze

#132 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 luty 2014 - 20:43:20

Macie problemy życiowe, wiadomo że się nie kupuje róż zimą, każdy deb....to wie !

#133 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 luty 2014 - 07:00:04

Czy w Lęborku nie ma większych problemów ???

#134 ~wiemto~

~wiemto~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2016 - 12:46:18

Czy wy idiotki i idioci nie macie naprawde nic lepszego do roboty ? Zostawcie już tą kobiete w spokoju. A ty od postu wyżej, jak cie zżera ciekawośc po prostu dowiedz sie u źródła. Może dostaniesz w pysk to odechce ci sie grzebania w cudzym życiu prywatnym.
A może lepiej pochwal sie swoim, co ? Obrzydliwe do entej potegi sa podobne wpisy! Fujjjj

Słyszałam, że pani Jadzia włamała sie do  kwiaciarni jak jej mąż wyjechał na zachód w latach osiemdziesiątych i okradła go, a i to, że drugą córkę to ma z jakimś gościem z Łeby, a trzecią to z tym, co to jej koktail mołotowa wrzucił za długi po remoncie do sklepu. Ciekawa osóbka nie ma co. 

Ludzie swoje i po latach pamietają.

#135 ~Hala~

~Hala~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2016 - 11:02:07

Podobno mają rozebrać kwiaciarnię Kaja w Lęborku, bo działa od kilku lat bez pozwoleń.

a to jest ta co ją spalili za długi

#136 ~Grażyna~

~Grażyna~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2018 - 15:44:40

wywaliła ciebie kurdupliku na zbity pyszczor i tyle, bo grałaś szefową i paplałaś  na mieście, że to twój interes, no to Jagoda wzięła sobie takiego łobojniaczka co pośladki sciska jak paniusia i tyle w temacie

#137 ~MG~

~MG~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2018 - 15:47:10

ponoć  własnego brata też wyrolowała na kasiorkę

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych